Strona główna » Aktualności
Menu
Partnerzy
bilardsklep.pl
Oficjalny partner w Polsce
Aramith
Cudowne produkty cukiernicze
Sportowa Internetowa Telewizja
Mak Marketing
Sport Klub
Sport Klub
Współpracują z nami
Aktualności

Mistrzostwa Polski w Bilard - Kielce 2017

Dodano: 2017-11-22
Zmodyfikowano: 2017-11-23

Specjalna Kronika Mistrzostw Polski w Bilard - Kielce 2017 codziennie na antenie TVP3 Kielce!

 

Kolejna świetna informacja dotycząca tegorocznych Mistrzostw Polski w Bilard dotarła do nas dzisiaj.  Dzięki porozumieniu pomiędzy Świętokrzyskim Stowarzyszeniem Sportowym, PZBil i TVP3 Kielce po raz pierwszy w historii na antenie regionalnej TVP3 będzie emitowany codzienny kilkuminutowy specjalny magazyn poświęcony wyłącznie tym zawodom.  Dodatkowo po zakończeniu zawodów zostanie wyemitowany 10 minutowy magazyn BILARDOWO w całości poświęcony Mistrzostwom Polski. 

Porozumienie to efekt nie tylko samych Mistrzostw, ale dobrej współpracy pomiędzy PZBil i mediami dotyczącej promocji sportów bilardowych. Dodać bowiem należy, że TVP3 wyemitowało już kilkadziesiąt odcinków magazynu BILARDOWO. Jak podkreślił dzisiaj Prezes PZBil Grzegorz Kędzierski – To kolejny krok w celu dotarcia z bilardem do dużej rzeszy kibiców, jak również dowód na to, że dziennikarze doskonale znają się na naszej dyscyplinie sportu. Dzięki temu uda się doskonale rozpropagować naszą imprezę nie tylko w naszym województwie, ale mamy nadzieję, dzięki współpracy z innymi ośrodkami, również w całej Polsce. Dodać również należy, że patronat medialny nad imprezą mają również Radio Kielce, ITV Kielce, Echo Dnia, CK Sport i Sportklub Polska na antenie, której zobaczymy jedenaście godzin retransmisji, natomiat całość będzie można obejrzeć na żywo na TVSports.pl."

 

Dowiedzieliśmy się również, że to nie wszystko co w tym roku ma promować imprezę. Planowane jest  pojawienie się "BILARDOWO LIVE". Co się jednak pod tym kryje, dowiemy się już w niedzielę. 

 


Powrót
© 2018 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System