Strona główna » Aktualności
Menu
Partnerzy
mlbilard
Oficjalny partner w Polsce
orlen
rsactive
Bookgame
ERG Bieruń
TT plast
Mezz Cues
Aramith
Cudowne produkty cukiernicze
Sportowa Internetowa Telewizja
Mak Marketing
Sport Klub
Współpracują z nami
Aktualności

Puchar Polski Old Boys

Dodano: 2017-05-22
Zmodyfikowano: 2017-05-22

"Czapski Show" w Dębicy

Po raz pierwszy w historii klub Pino w Dębicy gościł zawodników kategorii powyżej 40 roku życia. Pierwszy dzień zawodów 20 maja to rozgrywki w 10-bil. Na starcie stanęło 43 zawodników w tym jedna zawodniczka, którzy zostali podzieleni na 8 grup.


Do rundy pucharowej uzyskało awans 24 graczy. Chrapkę na zwycięstwo miało kilkunastu zawodników. Poziom gry bardzo wyrównany, wiele meczów kończyło się w ostatniej partii. Po kilkunastu godzinach zmagań najwięcej sił i zimnej krwi zachował Bartosz Czapski z Bydgoszczy, pokonując w finale Grzegorza Modrzejewskiego 5:1. Brązowe medale dla Grzegorza Szymeli oraz Tomka Malinowskiego.


W trakcie turnieju klub zaserwował dla wszystkich uczestników gorący posiłek a dzięki dobrej organizacji i zakończeniu turnieju już o 21:30 zawodnicy po trudach dnia mogli rozpocząć zajęcia integracyjne.

Dzień drugi zmagań w Dębicy to Puchar Polski Old Boys Open w 8-bil. Tym razem zawody rozegrane systemem 2KO a na starcie 42 zawodników. Poranna, ciepła zupa i do boju. Po wielu godzinach zmagań, ciekawych pojedynkach, w rundzie półfinałowej zameldowali się: Bartosz Czapski oraz Grzegorz Modrzejewski (wynik końcowy 4:3), oraz Tomasz Błażej i Tomasz Malinowski (rezultat 3:4). Finał znów należał do bardzo dobrze dysponowanego w ten weekend Bartosza Czapskiego. Najniższy stopień "pudła" zajęli Grzegorz Modrzejewski i Tomek Błażej. W niedzielnym turnieju nagrodę dodatkową ufundował p. Jacek Bieszczad z firmy Bacatrans. Był to czek na 400 zł.


Kolejne spotkanie Old Boys czeka nas na Bilardowym Festiwalu w Kielcach. Tam rozegrane zostaną Mistrzostwa Polski w 8-bil i 9-bil kategorii Open.

Ranking Polski Old Boys - Open - sezon 2017
Powrót
© 2024 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System