Strona główna » Aktualności
Menu
Partnerzy
bilardsklep.pl
Oficjalny partner w Polsce
Aramith
Cudowne produkty cukiernicze
Sportowa Internetowa Telewizja
Mak Marketing
Sport Klub
Sport Klub
Mezz Cues
Współpracują z nami
Aktualności

Bilardowa Ekstraklasa PZBil 2017

Dodano: 2017-05-12
Zmodyfikowano: 2017-05-12

Przed nami trzecia i czwarta kolejka Bilardowej Ekstraklasy PZBil. Półmetek rozgrywek może przynieść pierwsze ważne odpowiedzi. Zapraszamy do galerii Echo w Kielcach oraz na TVSports.

 

Drugie w tym sezonie spotkanie z Bilardową Ekstraklasą rozpocznie starcie dwóch znakomitych drużyn: Erg Bieruń Folie zmierzy się z Lipińskim Dachy Tomaszów Mazowiecki.

W kolejnych starciach beniaminkowie będą mieli szanse potwierdzić swoje ambicje. Choć te są ogromne, żadna z drużyn, która awansowała, nie zdobyła jeszcze punktów. Zadanie Savickiego Opole i Arkadii Tczew będzie jednak niezmiernie trudne, bo zmierzą się z odpowiednio: Nosanem Kielce i Konsalnetem Warszawa. Dzień zakończy pojedynek Hadesu Poznań i Metal-Fachu LP Sokółka czyli pretendentów do medali.Niedziela także będzie gorąca. BCB MOSIR Kętrzyn spróbuje rzucić wyzwanie ERG Bieruń Folie, a Savicki - Sokółce. Później dwa szlagiery: Konsalnet Hades i Nosan Lipiński Dachy.

Faworyci do medali na pewno będą chcieli pozostać na szczycie tabeli, jednak najbliższe kolejki stawiają przed nimi trudne wyzwania. Na razie niepokonani są po dwóch meczach: Konsalnet i Hades, a po jednym: Nosan i ERG. Wiele wskazuje na to, że tabela po najbliższych spotkaniach bardzo się spłaszczy, lub wyraźnie podzieli.

 

Wszystkie spotkania - w sobotę i niedzielę - od godz. 9.30 na poziomie -1 Galerii Echo i w internecie: na www.tvsports.pl Kibice będą mogli również zobaczyć retransmisje spotkań na antenie SPORTKLUB . Podsumowanie zjazdu przestawi również TVP Kielc i TVP Lublin w magazynie Bilardowo. 

Więcej na stronie Bilardowej Ekstraklasy : http://bilard-sport.pl/liga/terminarz_ekstraklasa.php Powrót
© 2018 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System