Strona główna » Aktualności
Menu
Partnerzy
bilardsklep.pl
Oficjalny partner w Polsce
Aramith
Cudowne produkty cukiernicze
Sportowa Internetowa Telewizja
Mak Marketing
Sport Klub
Sport Klub
Mezz Cues
Współpracują z nami
Aktualności

Polska Liga Bilardowa 2017

Dodano: 2017-05-09
Zmodyfikowano: 2017-05-09

Pierwszoligowcy rozegrali czwartą kolejkę spotkań

Gdańskie drużyny umacniają się na prowadzeniu w I Polskiej Lidze Bilardowej. Druga drużyna Green Clubu łatwo pokonała na swoich stołach Idoslubu.pl Kielce. Wysokie wygrane w pięciu pojedynkach dały sporą zdobycz punktową gospodarzom. Jedynie Maciej Życiński, pokonując Tomasza Krysztofika wywalczył honorowy punkt dla przyjezdnych.


W drugim meczu I ligi starły się ekipy z Warszawy i Łodzi. Podwójne zwycięstwo House of Pool nad Frame pozwoliło ekipie ze stolicy zbliżyć się do łodzian w ligowej tabeli na jedno oczko. Wszystkie pojedynki były rozstrzygane zdecydowanie, gdzie przegrani nie wychodzili z siedmiu punktów. Taki podział punktów stawia obie ekipy w równym szeregu bezpośrednio ścigającym drużyny z Gdańska.

Najbardziej emocjonujący mecz tej kolejki rozegrali zawodnicy Hulakula Warszawa i Green Club Gdańsk. Aż 4 pojedynki zakończyły się zwycięstwem 10:9. W pierwszym starciu dwa razy w takim stosunku okazali się lepsi gdańszczanie a w rewanżu było dokładnie na odwrót. Remis w tym meczu był jak najbardziej sprawiedliwy.

Ostatni mecz tej kolejki Oskar Stalowa Wola i Chorten Elida Białystok zostanie rozegrany 13 maja.

Następną kolejkę pierwszoligowcy zagrają 11 czerwca.

Wyniki, tabela i statystyki I Ligi na stronach Polskiej Ligi Bilardowej
Powrót
© 2018 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System