Polska Liga Bilardowa 2017

Dodano: 2017-02-16
Zmodyfikowano: 2017-02-16

Drugoligowcy rozpoczynają sezon sportowy. Zapraszamy na relację on-line.

W najbliższą sobotę 18 lutego zapraszamy na relację z pierwszej kolejki II Ligi Bilardowej. W tym sezonie rozgrywki podzielone zostały na 6 grup, w turneju finałowym zagra więc 12 zespołów.

W rozgrywkach wystartuje łącznie 32 zespoły. Mamy wśród nich zarówno debiutantów, jak i zespoły powracające po rocznej przerwie. Nowymi drużynami w lidze są: Reslogistic Trójkąt Rzeszów, Bistro Bilard Koryta Mięsne Brzeszcze, Falcon Sosnowiec, Bandaclub Wrocław, KSGSB Giżycko oraz Hungry 40 BLU Salony Łazienek Łódź. Po przerwie do gry wracają bilardziści Dekady Sosnowiec.

Przed drugoligowcami 10 serii spotkań. Ostatnia kolejka rozegrana zostanie 4 listopada. Wtedy poznamy uczestników turnieju finałowego, który odbędzie się w dniach 9-10 grudnia w Łodzi.

Informujemy również, iż do pierwszej kolejki spotkań zostaną dopuszczeni wszyscy zawodnicy, również ci którzy nie dopełnili formalności związanych z licencją zawodnika. Od drugiej kolejki, bilardziści bez tego dokumentu nie będą mogli brać udziału w rozgrywkach.

Przypominamy o konieczności przesłania na adres: info@bilard-sport.pl lub 2liga@bilard-sport.pl grupowego zdjęcia, na którym znajdują się drużyny gospodarzy, gości oraz SĘDZIA SPOTKANIA.

Relacja wyniki on-line dostępna będzie na stronach Polskiej Ligi Bilardowej. Początek meczów o godzinie 12:00.