Strona główna » Aktualności
Menu
Partnerzy
mlbilard
Oficjalny partner w Polsce
Lissy
Bookgame
ERG Bieruń
TT plast
Mezz Cues
Aramith
Cudowne produkty cukiernicze
Sportowa Internetowa Telewizja
Mak Marketing
Sport Klub
Współpracują z nami
Aktualności

Bilardowa Ekstraklasa w Galerii Echo w Kielcach

Dodano: 2015-10-21
Zmodyfikowano: 2015-10-23

Czwarty zjazd Bilardowej Ekstraklasy w Galerii Echo. Zagrają czołowi bilardziści Europy i świata.

W niedzielę 25 października na poziome -1 Galerii Echo stanie stół bilardowy, na którym rozegrana zostanie siódma  seria spotkań podczas czwartego zjazdu Bilardowej Ekstraklasy.

Wśród głównych pretendentów do tytułu mistrzowskiego są broniący trofeum zawodnicy Konsalnetu Warszawa oraz gospodarze Nosan Kielce, którzy tym razem nie wystąpią przed swoją publicznością. W tej kolejce sześciokrotni Mistrzowie Polski pauzują.


 

Nie oznacza to jednak braku emocji. Najciekawszym pojedynkiem będzie mecz ERG Bieruń Folie DSB Lubin z Metal Fach LP Sokółka. Te dwie drużyny w dalszym ciągu mają poważne szanse na medale, z czego ERG Bieruń cały czas szanse nawet na złoty medal. Lider tabeli Konsalent Warszawa podejmie Frame Łódź a Lipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki - Bieg Wulkanów Bilard Złotoryja. Czwarty mecz to Idoslubu.pl Kielce kontra Hades Poznań. Dla zawodników z Kielc to ostatnia nadzieja na pozostanie w walce o utrzymanie w Ekstraklasie 


Bilardowa Ekstraklasa Polskiego Związku Bilardowego naszpikowana jest wieloma zawodnikami, którzy stanowią ścisłą czołówkę Europy i stawali już na podium mistrzostw świata. Listę gwiazd otwierają: zwycięzca World Pool masters, wicemistrz świata w parach i aktualny mistrz Europy Karol Skowerski (Nosan Kielce), wicemistrz świata w parach Wojciech Szewczyk (Konsalnet Warszawa), Tomasz Kapłan - trzykrotny mistrz Europy (Nosan Kielce), dwukrotny zwycięzca pucharu Europy i mistrz Europy Mateusz Śniegocki (Konsalnet Warszawa) oraz mistrz Europy Mariusz Skoneczny (Duet Tomaszów Mazowiecki).


7. kolejka rozpocznie się w niedzielę o godznie 9:30 i potrwa do godziny 18:00. Pojedynki rozgrywane będą na specjalnie przygotowanym stole w Galerii Echo na poziomie -1. Oprócz zawodów na najwyższym światowym poziomie nie zabraknie konkursów dla kibiców i klientów Galerii oraz pokazów trików bilardowych w wykonaniu mistrza Polski Ziemowita Janaszka. Tych, którzy nie będą mogli niedzieli spędzić w galerii zapraszamy na transmisję na żywo. Wszystkie spotkania będzie można zobaczyć na stronie Sportowej Telewizji Internetowej - www.tvsports.pl.

 

Plan gier - 7. kolejka, 25 października

 

Konsalnet Warszawa g. 09:30 Frame Łódź
Lipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki g. 11:00 Bieg Wulkanów Bilard Złotoryja
Idoslubu.pl Kielce g. 13:00 Hades Poznań
ERG Bieruń Folie DSB Lubin g. 15:00 Metal Fach LP Sokółka


Wyniki dostępne będą również na stronie Polskiej Ligi Bilardowej 2015

Powrót
© 2022 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System