Zaproszenie na rocznicowy turniej bilardowy z okazji jubileuszu 13-lecia działalności sekcji bilardowej UKS "Chorzów"
Historia sekcji bilardowej UKS "Chorzów" ma swój początek właściwie w 1997 roku. W ramach programu doposażenia uczniowskich klubów sportowych w sprzęt do gry w bilard, UKS "Chorzów" otrzymał jeden stół 7ft, bile i komplet kijów - i to był początek działalności uczniowskiej sekcji bilardowej w Chorzowie. Po kilku przeprowadzkach do różnych szkół, w 2003 roku sekcja znalazła swoje miejsce w obiekcie MORiS przy ul. Lompy 10A i już można było podjąć działania w zakresie poszerzenia bazy sprzętowej. Dziś klub ma już 6 stołów, w tym 4 pełnowymiarowe, a posiadana baza lokalowa jest już znacząco zbyt mała.
UKS "Chorzów" posiada licencję nr 25 z dnia 1 stycznia 1998 roku i należy do grupy pionierskich uczniowskich klubów sportowych, które podjęły trud tworzenia sekcji o tym nietypowym profilu uprawianej dyscypliny sportowej.
Zarząd UKS „Chorzów" zaprasza wszystkich, którzy obchodzą swój 13/14 jubileusz działalności do wspólnego świętowania. Stwórzmy klub pionierów - bo mamy się czym pochwalić!
Wszystkich zainteresowanych grą w bilard zapraszamy do przyłączenia się do sekcji bilardowej UKS „Chorzów" - kiedy? 20 listopada 2011 roku o godzinie 11:00 zostanie zainaugurowany uroczystym rozbiciem trójkąta, jubileuszowy turniej bilardowy „ Pozytywna 13-ka". Gdzie? Sala bilardowa - obiekt MORiS w Chorzowie ul. J. Lompy 10A.
Swój udział w turnieju już zapowiedziały ekipy z regionu, ale nade wszystko to jubileusz zawodników UKS „Chorzów", którzy tak wspaniale reprezentują w swojej klasie wiekowej, w tej nietypowej dyscyplinie sportu, klub, miasto i region na arenie ogólnopolskiej. Gwarantowana dobra zabawa, spotkanie z zawodnikami o ugruntowanej pozycji w regionie i w Polsce.
Podczas turnieju oficjalnie zostanie oddany do użytku sprzęt zakupiony w ramach realizowanego programu „Bank dziecięcych uśmiechów" Fundacji WBK Banku Zachodniego. Zapraszamy wszystkich entuzjastów gry w bilard do udziału w turnieju. Kontakt z koordynatorem programu: 502-022-395. adres e-mail: renatamikolaj@o2.pl
|