Strona główna » Bilard Sport Amator Challenge - Mistrzostwa Polski Amatorów » Lista startowa - Turniej finałowy
Video na żywo
Menu
Lista startowa - Turniej finałowy

L.p.Imię i NazwiskoNr LicencjiMiejsce eliminacjiDzień
1Łukasz Górecki1258/2011147 Break WarszawaPiątek
2Michał Kopczyński1730/2015147 Break WarszawaPiątek
3Paweł Krysiński2162/2018147 Break WarszawaPiątek
4Adam Kuryłek765/09147 Break WarszawaPiątek
5Lesław Łukaszewicz150/2008147 Break WarszawaPiątek
6Filip Mazur925/2010147 Break WarszawaPiątek
7Mariusz Ptaszyński4994/2022147 Break WarszawaPiątek
8Brajan Sawicki2150/2017147 Break WarszawaPiątek
9Sebastian Szymkowski792/2009147 Break WarszawaPiątek
10Andrzej Barski576/09Akademia Bilardowa RokietnicaPiątek
11Robert Kozłowski2280/2018Akademia Bilardowa RokietnicaPiątek
12Marcin Mucha578/09Akademia Bilardowa RokietnicaPiątek
13Łukasz Sikorski125/2008Akademia Bilardowa RokietnicaPiątek
14Kacper Specyał1700/2014Akademia Bilardowa RokietnicaPiątek
15Michał Tomaszewski804/09Akademia Bilardowa RokietnicaPiątek
16Jarosław Bernaś4739/2021Akademia Bilardowa Wodzisław ŚląskiPiątek
17Mariusz Dzumyk1042/2011Akademia Bilardowa Wodzisław ŚląskiPiątek
18Marcin Hojka1801/2015Akademia Bilardowa Wodzisław ŚląskiPiątek
19Michał Kusa4991/2022Akademia Bilardowa Wodzisław ŚląskiPiątek
20Mateusz Lichota591/09Akademia Bilardowa Wodzisław ŚląskiPiątek
21Jakub Pietruszka4992/2022Akademia Bilardowa Wodzisław ŚląskiPiątek
22Tomasz Wawrzyniak4544/2021Akademia Bilardowa Wodzisław ŚląskiPiątek
23Cezary Antczak2111/2017Arkadia TczewPiątek
24Paweł Dziwosz267/2008Arkadia TczewPiątek
25Zdzisław Kachniarz4743/2021Arkadia TczewPiątek
26Bartłomiej Szkopiński1919/2016Arkadia TczewPiątek
27Daniel Antoniewicz1407/2012Bila KrotoszynPiątek
28Grzegorz Kośmider314/2008Bila KrotoszynPiątek
29Tomasz Lisowski4979/2022Bila KrotoszynPiątek
30Patryk Kubicki917/2010Bila Ostrów WielkopolskiPiątek
31Grzegorz Kubicki517/09Bila Ostrów WielkopolskiPiątek
32Daniel Stramski3675/2021Bila Ostrów WielkopolskiPiątek
33Tomasz Błażej497/2009Bila TarnówPiątek
34Marcin Bulas4976/2022Bila TarnówPiątek
35Wojciech Kotowicz1003/2010Bila TarnówPiątek
36Sławomir Niemiec2293/2018Bila TarnówPiątek
37Andrzej Dziobkowski1475/2013Bistro Bilard BrzeszczePiątek
38Daniel Koman1589/2014Bistro Bilard BrzeszczePiątek
39Piotr Tomiczek1902/2016Bistro Bilard BrzeszczePiątek
40Mateusz Tomiczek2759/2021Bistro Bilard BrzeszczePiątek
41Hubert Dziudzik1995/2016Champion SiedlcePiątek
42Łukasz Fałdowski1917/2016Champion SiedlcePiątek
43Bartłomiej Krasnowski1997/2016Champion SiedlcePiątek
44Maciej Krasuski1971/2016Champion SiedlcePiątek
45Paweł Seremak1988/2016Champion SiedlcePiątek
46Marek Wideński1397/2012Champion SiedlcePiątek
47Tomasz Wyrozębski1382/2012Champion SiedlcePiątek
48Krystian Bednarek1918/2016Duet Tomaszów MazowieckiPiątek
49Antoni Iwanicki2618/2021Duet Tomaszów MazowieckiPiątek
50Dominik Klepacz1341/2012Duet Tomaszów MazowieckiPiątek
51Adrian Kozakowski911/2010Duet Tomaszów MazowieckiPiątek
52Paweł Król2151/2017Duet Tomaszów MazowieckiPiątek
53Jacek Pietrzyk2236/2018Duet Tomaszów MazowieckiPiątek
54Michał Ryczko868/2010Duet Tomaszów MazowieckiPiątek
55Antoni  Stępień2329/2020Duet Tomaszów MazowieckiPiątek
56Radosław Ciosk4760/2021Dzika KartaPiątek
57Przemysław Ciosk4761/2021Dzika KartaPiątek
58Krzysztof Gardjas151/2008Dzika KartaPiątek
59Dylan Jomaa810/2009Dzika KartaPiątek
60Dariusz Dżus2434/2019Elida BiałystokPiątek
61Krzysztof Kurlenda2507/2020Elida BiałystokPiątek
62Adam Orywal4758/2021Elida BiałystokPiątek
63Karol Pahulak2314/2018Elida BiałystokPiątek
64Artur Strękowski2508/2020Elida BiałystokPiątek
65Rafał Śliż2304/2018Elida BiałystokPiątek
66Paweł Bajsarowicz270/2008Falcon SosnowiecPiątek
67Andrzej Baliś1666/2014Falcon SosnowiecPiątek
68Arkadiusz Baran1578/2013Falcon SosnowiecPiątek
69Tomasz Delinowski1614/2014Falcon SosnowiecPiątek
70Paweł Kania1028/2011Falcon SosnowiecPiątek
71Dominik Regieli2385/2019Falcon SosnowiecPiątek
72Adam Ściga1178/2011Focus KielcePiątek
73Michał Bilski2550/2021Frame ŁódźPiątek
74Wojciech Chęciński433/2008Frame ŁódźPiątek
75Kamil Gosławski2765/2021Frame ŁódźPiątek
76Jan Grzelak1885/2016Frame ŁódźPiątek
77Renald Jagielski1678/2014Frame ŁódźPiątek
78Piotr Kleinschmidt2130/2017Frame ŁódźPiątek
79Daniel Szymczak729/09Frame ŁódźPiątek
80Marcin Waliszewski154/2008Frame ŁódźPiątek
81Kamil Zięba2129/2017Frame ŁódźPiątek
82Marcin Chmiel2196/2018Green Club GdańskPiątek
83Patryk Jełowicki493/2009Green Club GdańskPiątek
84Przemysław Pawłowski770/2009Green Club GdańskPiątek
85Krzysztof Szczepański340/2008Green Club GdańskPiątek
86Krzysztof Wodecki514/09Green Club GdańskPiątek
87Szymon Bruśnicki1826/2015Kieleckie Centrum BilardowePiątek
88Łukasz Kowalewski2775/2021Kieleckie Centrum BilardowePiątek
89Piotr Kucharski859/2010Kieleckie Centrum BilardowePiątek
90Jan Niewęgłowski752/09Kieleckie Centrum BilardowePiątek
91Grzegorz Nowak748/2009Kieleckie Centrum BilardowePiątek
92Robert Pasternak5/2008Kieleckie Centrum BilardowePiątek
93Maciej Życiński311/2008Kieleckie Centrum BilardowePiątek
94Adrian Antoszek4989/2022LUKS PakosławicePiątek
95Przemysław Kaczmarczyk4982/2022LUKS PakosławicePiątek
96Paweł Maćkow332/2008LUKS PakosławicePiątek
97Marcin Majer4981/2022LUKS PakosławicePiątek
98Piotr Pajestka4987/2022LUKS PakosławicePiątek
99Adam Raczyński4983/2022LUKS PakosławicePiątek
100Szymon Staniszewski4990/2022LUKS PakosławicePiątek
101Radosław Zawadzki633/09LUKS PakosławicePiątek
102Tomasz Bitner1877/2015Maximus BydgoszczPiątek
103Dawid Borkowski1642/2014Maximus BydgoszczPiątek
104Grzegorz Kaniewski4303/2021Maximus BydgoszczPiątek
105Piotr Kuźniewski4993/2022Maximus BydgoszczPiątek
106Paweł Zyzek412/2008Maximus BydgoszczPiątek
107Maciej Białous2552/2021Metal Fach LP SokółkaPiątek
108Krzysztof Dubiński741/09Metal Fach LP SokółkaPiątek
109Lech Piekarski2254/2018Metal Fach LP SokółkaPiątek
110Daniel Piotrowski3838/2021Metal Fach LP SokółkaPiątek
111Piotr Rygasiewicz861/2010Metal Fach LP SokółkaPiątek
112Piotr Koszel1706/2014Metro ZamośćPiątek
113Jacek Krukowski2483/2020Metro ZamośćPiątek
114Marco Vitiello2410/2019Metro ZamośćPiątek
115Tomasz Wiśniewski539/09Metro ZamośćPiątek
116Radosław Witkowski2485/2020Metro ZamośćPiątek
117Marcin Gębala2290/2018MUKS IKS TarnówPiątek
118Michał Szczakuła515/09MUKS IKS TarnówPiątek
119Daniel Karkoszka540/09Ósemka RzeszówPiątek
120Tomasz Kosiński544/09Ósemka RzeszówPiątek
121Daniel Leszczyszyn2412/2019Ósemka RzeszówPiątek
122Krzysztof Moskal1060/2011Ósemka RzeszówPiątek
123Marcin Dewódzki2185/2018Porter CzęstochowaPiątek
124Michał Kutek2164/2018Porter CzęstochowaPiątek
125Mateusz Kielar2409/2019Trójkąt RzeszówPiątek
126Paweł Kopeć1552/2013Trójkąt RzeszówPiątek
127Marcin Gozdowski1830/2015Zakręcona Bila PoznańPiątek
128Wojciech Stefański2611/2021Zakręcona Bila PoznańPiątek
129Adrian Izdebski1252/20118Bila GdyniaSobota
130Mateusz Lisiński2988/20218Bila GdyniaSobota
131Patryk Neubauer2506/20208Bila GdyniaSobota
132Mateusz Cholewiński2359/2019Akademia Bilardowa RokietnicaSobota
133Wiktor Kaczmarek2465/2020Akademia Bilardowa RokietnicaSobota
134Maciej Zalewski1433/2013Akademia Bilardowa RokietnicaSobota
135Szymon Surma1903/2016Akademia Bilardowa Wodzisław ŚląskiSobota
136Jarosław Bużantowicz3212/2021Bilard Extreme PiłaSobota
137Jacek Kiwertz4035/2021Bilard Extreme PiłaSobota
138Michał Mróz2154/2017Bilard Extreme PiłaSobota
139Tomasz Sobolewski4042/2021Bilard Extreme PiłaSobota
140Krzysztof Szuster3395/2021Bilard Extreme PiłaSobota
141Artur Lisowski2497/2020Bistro Bilard BrzeszczeSobota
142Sławomir Łobozek2259/2018Bistro Bilard BrzeszczeSobota
143Sebastian Miśniakiewicz2546/2021Bistro Bilard BrzeszczeSobota
144Gabriel Muzolf1549/2013Bistro Bilard BrzeszczeSobota
145Piotr Oleszczuk36/2008Champion SiedlceSobota
146Krzysztof Golszewski4884/2022Cue Clan KołobrzegSobota
147Krzysztof Kociński1734/2015Cue Clan KołobrzegSobota
148Bartłomiej Krawczyk2407/2019Cue Clan KołobrzegSobota
149Gerard Kryński3414/2021Cue Clan KołobrzegSobota
150Krzysztof Lichosik4984/2022Cue Clan KołobrzegSobota
151Przemysław Nowicki4891/2022Cue Clan KołobrzegSobota
152Tomasz Walczak983/2010Cue Clan KołobrzegSobota
153Marcin Zdrojewski111/2008Cue Clan KołobrzegSobota
154Tomasz Bogdanowicz1541/2013Elida BiałystokSobota
155Rafał KowalikbrakElida BiałystokSobota
156Michał Rosiński4995/2022Elida BiałystokSobota
157Dariusz Andryszkiewicz418/2008Falcon SosnowiecSobota
158Mariusz Gołdyn1202/2011Falcon SosnowiecSobota
159Łukasz Banasik751/09Focus KielceSobota
160Adam Pałczyński2043/2017Focus KielceSobota
161Robert Lech399/2008Green Club GdańskSobota
162Andrzej Pakuła38/2008Green Club GdańskSobota
163Maciej Raniszewski1405/2012Green Club GdańskSobota
164Paweł Zalewski415/2008Green Club GdańskSobota
165Marcin Baranowski1237/2011Ino-Pool InowrocławSobota
166Michał Dębowski2496/2020Ino-Pool InowrocławSobota
167Michał Farynowski4749/2021Ino-Pool InowrocławSobota
168Artur Grobelski2296/2018Ino-Pool InowrocławSobota
169Marcin Kaszuba2418/2019Ino-Pool InowrocławSobota
170Jacek Orzechowski2294/2018Ino-Pool InowrocławSobota
171Arkadiusz Pijanowski1238/2011Ino-Pool InowrocławSobota
172Tomasz Wachowski2140/2017Ino-Pool InowrocławSobota
173Jakub Chrobot1725/2015Kieleckie Centrum BilardoweSobota
174Maciej Słowik1958/2017Kieleckie Centrum BilardoweSobota
175Przemysław Budziński1062/2011Klub 54 ŁomżaSobota
176Kamil Chiliński135/2008Klub 54 ŁomżaSobota
177Łukasz Drożdż1841/2015Klub 54 ŁomżaSobota
178Artur Gajda794/09Klub 54 ŁomżaSobota
179Karol Kossykowski513/09Klub 54 ŁomżaSobota
180Marek Kucisz510/09Klub 54 ŁomżaSobota
181Karol Łupiński511/09Klub 54 ŁomżaSobota
182Robert Płaza4988/2022Klub 54 ŁomżaSobota
183Łukasz Baran4921/2022Masters LublinSobota
184Grzegorz Bataszew2171/2018Masters LublinSobota
185Bartłomiej Brzozowski710/09Masters LublinSobota
186Tomasz Chagowski672/09Masters LublinSobota
187Mateusz Dudziński1987/2016Masters LublinSobota
188Jan Miernowski785/09Masters LublinSobota
189Michał Muda694/09Masters LublinSobota
190Mariusz Zakrzewski1854/2015Masters LublinSobota
191Filip Biesek1571/2013Maximus BydgoszczSobota
192Robert Kłos2288/2018Maximus BydgoszczSobota
193Igor Luliński1066/2011Maximus BydgoszczSobota
194Ryszard Szerechan2480/2020Maximus BydgoszczSobota
195Kamil Bylina4986/2022Metro ZamośćSobota
196Grzegorz Łosiewicz845/2010Metro ZamośćSobota
197Piotr Łój1559/2013Metro ZamośćSobota
198Miłosz Domagała2516/2021MUKS IKS TarnówSobota
199Sylwester Biernat2486/2020Ósemka Gorzów WielkopolskiSobota
200Ariel Dobrzyński2148/2017Ósemka Gorzów WielkopolskiSobota
201Wojciech Fabijańczyk1250/2011Ósemka Gorzów WielkopolskiSobota
202Maciej Guzicz4978/2022Ósemka Gorzów WielkopolskiSobota
203Jacek Kowalonek1822/2015Ósemka Gorzów WielkopolskiSobota
204Łukasz Mokrzycki238/2008Ósemka Gorzów WielkopolskiSobota
205Radosław Pacyński1531/2013Ósemka Gorzów WielkopolskiSobota
206Kacper Zajączkowski2301/2018Ósemka Gorzów WielkopolskiSobota
207Sławomir Bratek2322/2019Ósemka RzeszówSobota
208Mirosław Dąbrowski2307/2018Ósemka RzeszówSobota
209Sebastian Krupa1555/2013Ósemka RzeszówSobota
210Kacper Ślenzak2456/2020Ósemka RzeszówSobota
211Krystian Grzesik2593/2021Porter CzęstochowaSobota
212Dominik Mroziakiewicz2267/2018Porter CzęstochowaSobota
213Karol Zbień533/09Porter CzęstochowaSobota
214Dariusz Andrzejewski1254/2011Sinet LegnicaSobota
215Grzegorz Borowski1553/2013Sinet LegnicaSobota
216Sebastian Kwiatkowski2505/2020Sinet LegnicaSobota
217Paweł Lewandowski414/2008Sinet LegnicaSobota
218Paweł Majka1679/2014Sinet LegnicaSobota
219Karol Bartkowiak1380/2012Sokół BrodySobota
220Bartosz Kaczmarek284/2008Sokół BrodySobota
221Tomasz Kryś4762/2021Sokół BrodySobota
222Michał Augustyn2159/2017Spider WrocławSobota
223Karol Czoch2479/2020Spider WrocławSobota
224Krzysztof Delinowski1615/2014Spider WrocławSobota
225Bartosz Kubica2058/2017Spider WrocławSobota
226Artur Matykowski2281/2018Spider WrocławSobota
227Grzegorz Miśkiewicz786/2009Spider WrocławSobota
228Wiktor Zaręba3015/2021Spider WrocławSobota
229Kajetan Żmudziński394/2008Spider WrocławSobota
230Jakub Dobrowolski1270/2012Trójkąt RzeszówSobota
231Sebastian Hołówko2040/2017Trójkąt RzeszówSobota
232Szymon Sadlik410/2008Trójkąt RzeszówSobota
233Tomasz Sadlik1398/2012Trójkąt RzeszówSobota
234Mateusz Sadlik4572/2021Trójkąt RzeszówSobota
235Krystian Tanasiewicz219/2008Trójkąt RzeszówSobota
236Grzegorz Bednarek1692/2014UFO Nowy SączSobota
237Dawid Cempa1689/2014UFO Nowy SączSobota
238Adrian Komycz1691/2014UFO Nowy SączSobota
239Damian Adamus1036/2010UKS Bilardowa Samochodówka LegnicaSobota
240Krzysztof Dyrek1905/2016UKS Bilardowa Samochodówka LegnicaSobota
241Kamil Kapołka1423/2012UKS Bilardowa Samochodówka LegnicaSobota
242Maciej Kiełkowicz1466/2013UKS Bilardowa Samochodówka LegnicaSobota
243Kamil Lech2285/2018UKS Bilardowa Samochodówka LegnicaSobota
244Jarosław Siębor1978/2016UKS Bilardowa Samochodówka LegnicaSobota
245Roman Wasilewski1857/2015UKS Bilardowa Samochodówka LegnicaSobota
246Kamil Wieczorek4751/2021UKS Bilardowa Samochodówka LegnicaSobota
247Oktawia Brodecka2212/2018UKS Dragon Janowiec Wlkp.Sobota
248Kacper Spychała2205/2018UKS Dragon Janowiec Wlkp.Sobota
249Paweł Zabłocki1199/2011UKS Dragon Janowiec Wlkp.Sobota
250Jędrzej Bartkowiak2328/2019Zakręcona Bila PoznańSobota
251Aliaksandr Kantsiaruk2805/2021Zakręcona Bila PoznańSobota
252Rafał Łozowicki473/2009Zakręcona Bila PoznańSobota
253Dominik Pflaum4910/2022Zakręcona Bila PoznańSobota
254Wojciech Pigla266/2008Zakręcona Bila PoznańSobota
255Michał Puk843/2010Zakręcona Bila PoznańSobota
256Grzegorz Tabor435/2008Zakręcona Bila PoznańSobota


Legenda:
brak - brak licencji zawodnika PZBil
b.z. - brak zaświadczenia lekarskiego

Powrót
© 2023 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System