Strona główna » Bilard Sport Amator Challenge - Mistrzostwa Polski Amatorów 2022 » Wyniki eliminacji regionalnych 2022 » Ósemka Rzeszów
Video na żywo
Menu
 147 Break Warszawa 147 Break Warszawa
 8Bila Gdynia 8Bila Gdynia
 Akademia Bilardowa Rokietnica Akademia Bilardowa Rokietnica
 Akademia Bilardowa Wodzisław Śląski Akademia Bilardowa Wodzisław Śląski
 Arkadia Tczew Arkadia Tczew
 Bila Krotoszyn Bila Krotoszyn
 Bila Ostrów Wielkopolski Bila Ostrów Wielkopolski
 Bila Tarnów Bila Tarnów
 Bilard Extreme Piła Bilard Extreme Piła
 Bistro Bilard Brzeszcze Bistro Bilard Brzeszcze
 Champion Siedlce Champion Siedlce
 Cue Clan Kołobrzeg Cue Clan Kołobrzeg
 Duet Tomaszów Mazowiecki Duet Tomaszów Mazowiecki
 Elida Białystok Elida Białystok
 Falcon Sosnowiec Falcon Sosnowiec
 Frame Łódź Frame Łódź
 Focus Kielce Focus Kielce
 Green Club Gdańsk Green Club Gdańsk
 Ino-Pool Inowrocław Ino-Pool Inowrocław
 Kieleckie Centrum Bilardowe Kieleckie Centrum Bilardowe
 Klub 54 Łomża Klub 54 Łomża
 LUKS Pakosławice LUKS Pakosławice
 Masters Lublin Masters Lublin
 Maximus Bydgoszcz Maximus Bydgoszcz
 Metal Fach LP Sokółka Metal Fach LP Sokółka
 Metro Zamość Metro Zamość
 MUKS IKS Tarnów MUKS IKS Tarnów
 Ósemka Gorzów Wielkopolski Ósemka Gorzów Wielkopolski
 Ósemka Rzeszów Ósemka Rzeszów
 Porter Częstochowa Porter Częstochowa
 Sinet Klub Legnica Sinet Klub Legnica
 Sokół Brody Sokół Brody
 Spider Wrocław Spider Wrocław
 Trójkąt Rzeszów Trójkąt Rzeszów
 UFO Nowy Sącz UFO Nowy Sącz
 UKS Bilardowa Samochodówka Legnica UKS Bilardowa Samochodówka Legnica
 UKS Dragon Janowiec Wielkopolski UKS Dragon Janowiec Wielkopolski
 Zakręcona Bila Poznań Zakręcona Bila Poznań
Ósemka Rzeszów




Termin III eliminacji -

Poz.

Nazwisko

Imię

I

II

III

IV

Suma

-

10.kwi

-

-

1

Karkoszka

Daniel

20

20

0

0

40

2

Moskal

Krzysztof

18

18

0

0

36

3

Leszczyszyn

Daniel

14

16

0

0

30

4

Bratek

Sławomir

16

12

0

0

28

 

Krupa

Sebastian

14

14

0

0

28

 

Pasternak

Łukasz

14

14

0

0

28

 

Dąbrowski

Mirosław

14

14

0

0

28

8

Frącek

Mariusz

12

14

0

0

26

 

Ślenzak

Kacper

10

16

0

0

26

10

Moskwa

Tomasz

12

11

0

0

23

 

Nawojski

Arkadiusz

11

12

0

0

23

 

Karkoszka

Bartłomiej

11

12

0

0

23

13

Ślenzak

Marcin

11

11

0

0

22

14

Szerszeń

Maciej

10

11

0

0

21

 

Kopeć

Paweł

10

11

0

0

21

16

Kielar

Mateusz

16

0

0

0

16

17

Kośiński

Tomasz

12

0

0

0

12

 

Ostyński

Jakub

12

0

0

0

12

 

Kosiński

Tomasz

0

12

0

0

12

20

Urbański

Wojciech

11

0

0

0

11

 

Denega

Krystian

0

11

0

0

11


© 2022 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System