Strona główna » Bilard Sport Amator Challenge - Mistrzostwa Polski Amatorów 2020 » Wyniki eliminacji regionalnych 2020 » Sinet Klub Legnica
Video na żywo
Menu
 8Bila Gdynia 8Bila Gdynia
 Akademia Bilardowa Rokietnica Akademia Bilardowa Rokietnica
 Arkadia Tczew Arkadia Tczew
 Bila Krotoszyn Bila Krotoszyn
 Bistro Bilard Brzeszcze Bistro Bilard Brzeszcze
 Break 147 Radom Break 147 Radom
 Break Ball Bielsko Biała Break Ball Bielsko Biała
 Champion Siedlce Champion Siedlce
 Duet Tomaszów Mazowiecki Duet Tomaszów Mazowiecki
 Eighty Nine Warszawa Eighty Nine Warszawa
 Elida Białystok Elida Białystok
 Frame Łódź Frame Łódź
 Green Club Gdańsk Green Club Gdańsk
 Ino-Pool Inowrocław Ino-Pool Inowrocław
 Kieleckie Centrum Bilardowe Kieleckie Centrum Bilardowe
 Klub 54 Łomża Klub 54 Łomża
 Masters Chełm Masters Chełm
 Masters Lublin Masters Lublin
 Maximus Bydgoszcz Maximus Bydgoszcz
 Metal Fach LP Sokółka Metal Fach LP Sokółka
 Metro Zamość Metro Zamość
 MOSiR Kętrzyn MOSiR Kętrzyn
 MUKS IKS Tarnów MUKS IKS Tarnów
 Ósemka Gorzów Wielkopolski Ósemka Gorzów Wielkopolski
 Ósemka Rzeszów Ósemka Rzeszów
 Pino Dębica Pino Dębica
 Sinet Klub Legnica Sinet Klub Legnica
 Trójkąt Rzeszów Trójkąt Rzeszów
 TCF HUB Kraków TCF HUB Kraków
 UFO Nowy Sącz UFO Nowy Sącz
 UKS Dragon Janowiec Wielkopolski UKS Dragon Janowiec Wielkopolski
 Zakręcona Bila Poznań Zakręcona Bila Poznań
Sinet Klub Legnica




Termin III eliminacji - 13 września

Poz.

Nazwisko

Imię

I

II

III

IV

V

Suma

01.mar

05.kwi

13.wrz

-

-

1

Łukacz

Sebastian

20

18

0

0

0

38

2

Matykowski

Artur

16

20

0

0

0

36

3

Książek

Grzegorz

18

14

0

0

0

32

4

Majka

Paweł

14

16

0

0

0

30

5

Bieława

Michał

16

13

0

0

0

29

6

Golec

Miłosz

14

13

0

0

0

27

7

Andrzejewski

Dariusz

14

12

0

0

0

26

8

Kwiatkowski

Sebastian

12

12

0

0

0

24

9

Lejman

Jacek

11

12

0

0

0

23

10

Borowski

Grzegorz

10

11

0

0

0

21

11

Mieczkowski

Jacek

0

16

0

0

0

16

12

Żmudziński

Kajetan

14

0

0

0

0

14

 

Jaśkiewicz

Łukasz

0

14

0

0

0

14

14

Misiewicz

Radosław

12

0

0

0

0

12

 

Kozłowski

Robert

12

0

0

0

0

12

 

Florek

Mariusz

12

0

0

0

0

12

 

Góra

Tomasz

0

12

0

0

0

12

18

Kubica

Bartłomiej

11

0

0

0

0

11

 

Grzywa

Mirosław

11

0

0

0

0

11

 

Chowaniec

Aleksa nder

11

0

0

0

0

11

21

Kułakowski

Patryk

10

0

0

0

0

10

 

Walukiewicz

Krzysztof

10

0

0

0

0

10

 

Siębor

Jarosław

10

0

0

0

0

10


© 2020 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System