Strona główna » Bilard Sport Amator Challenge - Mistrzostwa Polski Amatorów 2020 » Wyniki eliminacji regionalnych 2020 » Green Club Gdańsk
Video na żywo
Menu
 Frame Łódź Frame Łódź
 8Bila Gdynia 8Bila Gdynia
 Akademia Bilardowa Rokietnica Akademia Bilardowa Rokietnica
 Arkadia Tczew Arkadia Tczew
 Bila Krotoszyn Bila Krotoszyn
 Bistro Bilard Brzeszcze Bistro Bilard Brzeszcze
 Break 147 Radom Break 147 Radom
 Break Ball Bielsko Biała Break Ball Bielsko Biała
 Champion Siedlce Champion Siedlce
 Duet Tomaszów Mazowiecki Duet Tomaszów Mazowiecki
 Eighty Nine Warszawa Eighty Nine Warszawa
 Elida Białystok Elida Białystok
 Green Club Gdańsk Green Club Gdańsk
 Ino-Pool Inowrocław Ino-Pool Inowrocław
 Kieleckie Centrum Bilardowe Kieleckie Centrum Bilardowe
 Klub 54 Łomża Klub 54 Łomża
 Masters Chełm Masters Chełm
 Masters Lublin Masters Lublin
 Maximus Bydgoszcz Maximus Bydgoszcz
 Metal Fach LP Sokółka Metal Fach LP Sokółka
 Metro Zamość Metro Zamość
 MOSiR Kętrzyn MOSiR Kętrzyn
 MUKS IKS Tarnów MUKS IKS Tarnów
 Ósemka Gorzów Wielkopolski Ósemka Gorzów Wielkopolski
 Ósemka Rzeszów Ósemka Rzeszów
 Pino Dębica Pino Dębica
 Sinet Klub Legnica Sinet Klub Legnica
 Trójkąt Rzeszów Trójkąt Rzeszów
 TCF HUB Kraków TCF HUB Kraków
 UFO Nowy Sącz UFO Nowy Sącz
 UKS Dragon Janowiec Wielkopolski UKS Dragon Janowiec Wielkopolski
 Zakręcona Bila Poznań Zakręcona Bila Poznań
Green Club Gdańsk




Termin V eliminacji - 18 października

Poz.

Zawodnik

I

II

III

IV

V

Suma

23.lut

31.maj

30.sie

27.wrz

18.paź

1

 Waldemar Manyś

16

20

16

16

0

68

2

 Robert Lech

20

18

10

10

0

58

3

 Tomasz Walczak

18

14

11

14

0

57

 

 Andrzej Pakuła

12

14

11

20

0

57

5

 Patryk Jełowicki

12

14

12

14

0

52

 

 Marcin Saczewa

12

16

10

14

0

52

7

 Bartłomiej Pietraszuk

10

12

14

12

0

48

 

 Maciej Raniszewski

14

0

18

16

0

48

9

 Grzegorz Jurek

12

12

12

10

0

46

10

 Krzysztof Wodecki

8

10

16

11

0

45

11

 Łukasz Korsak

6

12

14

12

0

44

12

 Krzysztof Leżoń

10

12

11

10

0

43

 

Murawski Mirosław

0

12

20

11

0

43

14

 Norbert Żelasko

16

8

0

18

0

42

15

 Piotr Ostrowski

6

10

10

11

0

37

16

 Krzysztof Kasprzak

4

8

10

12

0

34

17

 Przemysław Chabowski

10

8

14

0

0

32

 

Całka Dawid

0

14

8

10

0

32

19

Kwiatkowski Marek

0

8

10

11

0

29

20

 Tomasz Wendicki

14

12

0

0

0

26

21

Zbigniew Samsel

0

0

11

14

0

25

22

 Marcin Mysłek

14

10

0

0

0

24

23

 Edyta Jaworska

4

8

10

0

0

22

 

 Piotr Żejmo

6

16

0

0

0

22

 

 Mariusz Symonowicz

10

0

0

12

0

22

26

 Michał Śpiewak

6

0

14

0

0

20

27

 Dawid Brzeziński

10

8

0

0

0

18

28

 Wojciech Kalejta

6

0

0

10

0

16

29

 Arkadiusz Kogut

14

0

0

0

0

14

 

 Tomasz Karpiński

6

8

0

0

0

14

 

 Paulina Jezierska

6

8

0

0

0

14

32

Michał Gajewski

0

0

12

0

0

12

 

Patryk Neubauer

0

0

12

0

0

12

 

 Marcin Morawski

12

0

0

0

0

12

 

 Maciej Trudnowski

12

0

0

0

0

12

 

 Jacek Tucholski

12

0

0

0

0

12

 

 Wojciech Tucholski

12

0

0

0

0

12

 

Smoczyński Michał

0

12

0

0

0

12

 

Chmiel Marcin

0

12

0

0

0

12

40

Mikołaj Rekiel

0

0

10

0

0

10

 

Przemysław Piatczyc

0

0

10

0

0

10

 

 Beniamin Straszewski

10

0

0

0

0

10

 

 Osman Muklewicz

10

0

0

0

0

10

 

 Michał Świderski

10

0

0

0

0

10

 

Suchocki Konrad

0

10

0

0

0

10

 

Szymonowicz Mariusz

0

10

0

0

0

10

 

Kozłowski Jakub

0

10

0

0

0

10

 

Mallach Paweł

0

10

0

0

0

10

 

Sugalski Paweł

0

10

0

0

0

10

 

Jasiński Kamil

0

0

0

10

0

10

51

 Bartłomiej Krawczyk

8

0

0

0

0

8

 

 Tomek Orysiak

8

0

0

0

0

8

 

 Janusz Kiełbratowski

8

0

0

0

0

8

 

 Robert Krawiec

8

0

0

0

0

8

 

 Przemysław Burczyk

8

0

0

0

0

8

 

 Kamil Górski

8

0

0

0

0

8

 

 Damian Adamkowski

8

0

0

0

0

8

 

Ziętarski Mirosław

0

8

0

0

0

8

 

Żejmo Adam

0

8

0

0

0

8

 

Sowiński Kamil

0

8

0

0

0

8

 

Majer Mateusz

0

8

0

0

0

8

62

 Krzysztof Spirydowicz

6

0

0

0

0

6

 

 Paweł Ostrowski

6

0

0

0

0

6

 

 Krzysztof Orłowski

6

0

0

0

0

6

 

 Jacek Brzeziński

6

0

0

0

0

6

 

 Weronika Brzezińska

6

0

0

0

0

6

 

 Tomasz Szymański

6

0

0

0

0

6

 

 Sławomir Rudziewicz

6

0

0

0

0

6

 

 Bartłomiej Gierz

6

0

0

0

0

6

 

 Andrzej Okoniewski

6

0

0

0

0

6


© 2020 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System