Strona główna » Bilard Sport Amator Challenge - Mistrzostwa Polski Amatorów 2020 » Wyniki eliminacji regionalnych 2020 » UKS Dragon Janowiec Wielkopolski
Video na żywo
Menu
 8Bila Gdynia 8Bila Gdynia
 Akademia Bilardowa Rokietnica Akademia Bilardowa Rokietnica
 Arkadia Tczew Arkadia Tczew
 Bila Krotoszyn Bila Krotoszyn
 Bistro Bilard Brzeszcze Bistro Bilard Brzeszcze
 Break 147 Radom Break 147 Radom
 Champion Siedlce Champion Siedlce
 Duet Tomaszów Mazowiecki Duet Tomaszów Mazowiecki
 Eighty Nine Warszawa Eighty Nine Warszawa
 Elida Białystok Elida Białystok
 Frame Łódź Frame Łódź
 Green Club Gdańsk Green Club Gdańsk
 Ino-Pool Inowrocław Ino-Pool Inowrocław
 Kieleckie Centrum Bilardowe Kieleckie Centrum Bilardowe
 Klub 54 Łomża Klub 54 Łomża
 Masters Chełm Masters Chełm
 Masters Lublin Masters Lublin
 Maximus Bydgoszcz Maximus Bydgoszcz
 Metal Fach LP Sokółka Metal Fach LP Sokółka
 Metro Zamość Metro Zamość
 MOSiR Kętrzyn MOSiR Kętrzyn
 MUKS IKS Tarnów MUKS IKS Tarnów
 Ósemka Gorzów Wielkopolski Ósemka Gorzów Wielkopolski
 Ósemka Rzeszów Ósemka Rzeszów
 Pino Dębica Pino Dębica
 Sinet Klub Legnica Sinet Klub Legnica
 Trójkąt Rzeszów Trójkąt Rzeszów
 TCF HUB Kraków TCF HUB Kraków
 UKS Dragon Janowiec Wielkopolski UKS Dragon Janowiec Wielkopolski
 Zakręcona Bila Poznań Zakręcona Bila Poznań
UKS Dragon Janowiec Wielkopolski




Termin III eliminacji - 18 kwietnia

Poz.

Nazwisko

Imię

I

II

III

IV

V

Suma

08.lut

15.lut

18.lut

-

-

1

Zabłocki

Paweł

20

20

0

0

0

40

2

Poterek

Przemysław

18

18

0

0

0

36

3

Borkowski

Dawid

16

14

0

0

0

30

 

Woźniak

Hubert

14

16

0

0

0

30

5

Spychała

Kacper

14

14

0

0

0

28

 

Wojciechowski

Dominik

14

14

0

0

0

28

 

Muślewska

Adrianna

12

16

0

0

0

28

8

Świtała

Piotr

16

11

0

0

0

27

9

Furmaniak

Łukasz

14

12

0

0

0

26

10

Jaskólski

Krystian

11

14

0

0

0

25

11

Koziełek

Borys

12

12

0

0

0

24

12

Kowalewski

Hubert

11

12

0

0

0

23

13

Czekajski

Marek

12

10

0

0

0

22

 

Koziełek

Szymon

12

10

0

0

0

22

 

Czekajski

Norbert

11

11

0

0

0

22

 

Krupa

Karolina

10

12

0

0

0

22

17

Lisiecki

Tobiasz

10

11

0

0

0

21

18

Derezińska

Weronika

10

10

0

0

0

20

 

Drożdżyński

Tobiasz

10

10

0

0

0

20

 

Osińska

Wiktoria

10

10

0

0

0

20

21

Brodecka

Oktawia

11

8

0

0

0

19

 

Nowacka

Julia

8

11

0

0

0

19

23

Brodecki

Jaromir

8

8

0

0

0

16

24

Drożdżyński

Marcin

10

0

0

0

0

10

 

Gaca

Bartosz

10

0

0

0

0

10

 

Lipińska

Hanna

10

0

0

0

0

10

 

Jaskólska

Paulina

0

10

0

0

0

10

 

Marciniak

Agata

0

10

0

0

0

10

 

Walkowiak

Igor

0

10

0

0

0

10

30

Latański

Kamil

8

0

0

0

0

8

 

Maciejewski

Jakub

8

0

0

0

0

8

 

Wojciechowski

Jakub

8

0

0

0

0

8

 

Duszyńska

Joanna

0

8

0

0

0

8


© 2020 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System