Strona główna » Bilard Sport Amator Challenge - Mistrzostwa Polski Amatorów » Aktualności
Video na żywo
Menu
Aktualności

Mistrzostwa Polski Amatorów w 8-bil
2024-02-08

Przyjmujemy zgłoszenia na Turniej Finałowy

W niedzielę 22 października minął termin rozegrania ostatniego turnieju eliminacyjnego tegorocznej edycji Bilard Sport Amator Challenge. Rozpoczynamy więc przyjmowanie zgłoszeń na Turniej Finałowy, w którym zagra maksymalnie 320 zawodników. Zawody rozgrane zostaną w dniach 17-19 listopada w klubie Strefa Łódź.


Informujemy, iż zgłoszenia przyjmujemy tylko na przygotowanych drukach. Wypełniony formularz należy przesłać e-mailem na adres: info@bilard-sport.pl. Ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń to 30 października. Po tym terminie formularze nie będą przyjmowane a miejsca, które przysługiwały danemu organizatorowi zostaną rozdzielone pomiędzy innych organizatorów, którzy wyrazili chęć uzyskania miejsc dodatkowych.

Na oficjalnej stronie Mistrzostw Polski Amatorów będzie systematycznie aktualizowana lista startowa turnieju finałowego (bez dodatkowych miejsc). Decyzja o przyznaniu miejsc dodatkowych dla poszczególnych klubów zostanie podjęta dopiero po otrzymaniu wszystkich kart zgłoszeniowych, czyli po 30 października. Zawodnicy zostaną dopisani do listy startowej. Informujemy również, iż zgłoszenia od Klubów, które posiadają jakiekolwiek zobowiązania wobec PZBil nie będą przyjmowane.

Przypominamy, iż w turnieju finałowym mogą wziąć udział zawodnicy, którzy posiadają aktualną licencję PZBil. Wniosek o nadanie licencji zawodnika można pobrać >>TUTAJ<<.

Warunkiem uczestnictwa w Mistrzostwach Polski Amatórów jest podpisanie zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów statutowych PZBil. Aby usprawnić odprawę zawodników, oświadczenia należy wydrukować i wypełnić a następnie złożyć podczas odprawy zawodników.

Informujemy, iż nie będzie podziału na grupy poranne o popołudniowe oraz nie będzie prowadzona "lista rezerwowych". Więcej informacji w Regulaminie Turnieju Finałowego MPA 2023. Każdego z uczestników prosimy o zapoznanie się z jego treścią.

Do pobrania:
- Zgoda RODO
Powrót
© 2024 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System