Strona główna » Bilard Sport Amator Challenge - Mistrzostwa Polski Amatorów 2022 » Aktualności
Video na żywo
Menu
Aktualności

Mistrzostwa Polski Amatorów - turniej finałowy
2022-01-24

Komunikat organizacyjny po ogłoszeniu wczorajszych obostrzeń związanych z COVID-19

5 listopada 2020

W związku z ogłoszeniem kolejnych obostrzeń, które obowiązywać będą do 29 listopada, informujemy, iż na ten moment, Mistrzostwa Polski Amatorów odbędą się zgodnie z planem, czyli w dniach 13-15 listopada w klubie Frame w Łodzi.

W związku z licznymi pytaniami dotyczącymi obostrzeń związanych z obiektami hotelowymi i możliwości zakwaterowania tylko ze względu na wyjazd służbowy, informujemy, iż w trakcie przygotowania są zaświadczenia Polskiego Związku Bilardowego, które będą zawierały listy zawodników, którzy zakwalifikowanli się do Turnieju Finałowego z danego Klubu. Biorąc pod uwagę fakt, iż sytuacja zmienia się bardzo dynamicznie, prosimy o podejmowanie rozważnych decyzji związanych z formą rezerwacji hotelowych.

Zaświadczenia będą wysyłane bezpośrednio do Organizatorów Eliminacji Regionalnych. Zakwalifikowanych zawodników prosimy więc o kontakt z organizatorem regionalnym.

4 listopada 2020

Przypominamy i godzinach odpraw dla poszczególnych grup:

- 8:30 - 9:00 - dla zawodników z grup porannych
- 14:00 - 14:30 - dla zawodników z grup popołudniowych 


3 listopada 2020

Wymagane zgody na udział w turnieju w przypadku zawodników niepełnoletnich. Lista startowa z miejscami dodatkowymi. Zmiany w regulaminie Turnieju Finałowego.

Informujemy, iż w przypadku zawodników niepełnoletnich, wymagana jest Zgoda rodziców (opiekunów prawnych) na udział dziecka w turnieju. Wypełniony dokument należy okazać podczas odprawy zawodników. W przypadku braku, zawodnik nie zostanie dopuszczony do turnieju.

Na Sali Gier wraz z niepełnoletnim zawodnikiem, będzie mógł przebywać rodzic (opiekun prawny) lub osoba sprawująca opiekę podczas turnieju, wskazana w w/w dokumencie. 

Więcej szczegółów można znaleźć w Regulaminie Turnieju Finałowego MPA 2020. Każdego z uczestników prosimy o zapoznanie się z jego treścią. 

2 listopada 2020

Na naszych stronach dostępna jest już pełna lista uczestników Finałowego Turnieju o Mistrzostwo Polski Amatorów, który w dniach 13-15 odbędzie się w klubie Frame Łódź.

W zawodach weźmie udział 240 zawodników, który podzieleni zostaną na 32 grupy. Zmieniły się również godziny odpraw dla zawodników:

- 8:30 - 9:00 - dla zawodników z grup porannych
- 14:00 - 14:30 - dla zawodników z grup popołudniowych

Prosimy o sztywne trzymanie się zaplanowanych godzin.

Przypominamy, iż warunkiem uczestnictwa w Mistrzostwach Polski Amatórów jest podpisanie zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów statutowych PZBil oraz oświadczenia COVID-19Aby usprawnić odprawę zawodników, oświadczenia należy wydrukować i wypełnić a następnie złożyć podczas odprawy zawodników.


Tegoroczna edycja Mistrzostw Polski Amatorów, ze względu na pandemię koronawirusa, będzie rozgrywana z dodatkowymi obostrzeniami. Nie będzie również prowadzona, jak w latach ubiegłych, lista rezerowowych przed rozpoczeciem turnieju. Więcej szczegółów można znaleźć w Regulaminie Turnieju Finałowego MPA 2020. Każdego z uczestników prosimy o zapoznanie się z jego treścią.

Lista startowa z podziałem na dni i porę rozgrywania pojedynków grupowych dostępna będzie w najbliższą środę.

Informujemy, iż w związku z dynamicznie zmieniającą się sytuacją w Kraju (COVID-19) Regualmin Turnieju Finałowego w dalszym ciągu może ulegać zmianom.

Data modyfikacji: 2022-06-07
Powrót
© 2022 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System