Strona główna » Bilard Sport Amator Challenge - Mistrzostwa Polski Amatorów » Aktualności
Video na żywo
Menu
Aktualności

Mistrzostwa Polski Amatorów
2023-06-12

Przyjmujemy zgłoszenia na Turniej Finałowy

W niedzielę 18 października minął termin rozegrania ostatniego turnieju eliminacyjnego tegorocznej edycji Bilard Sport Amator Challenge. Rozpoczynamy więc przyjmowanie zgłoszeń na Turniej Finałowy, w którym zagra maksymalnie 250 zawodników. Zawody rozgrane zostaną w dniach 13-15 listopada w klubie Frame Łódź.


Informujemy, iż zgłoszenia przyjmujemy tylko na przygotowanych drukach. Wypełniony formularz należy przesłać e-mailem na adres: info@bilard-sport.pl. Ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń to 30 października. Po tym terminie formularze nie będą przyjmowane a miejsca, które przysługiwały danemu organizatorowi zostaną rozdzielone pomiędzy innych organizatorów, którzy wyrazili chęć uzyskania miejsc dodatkowych.

Na oficjalnej stronie Mistrzostw Polski Amatorów będzie systematycznie aktualizowana lista startowa turnieju finałowego (bez dodatkowych miejsc). Decyzja o przyznaniu miejsc dodatkowych dla poszczególnych klubów zostanie podjęta dopiero po otrzymaniu wszystkich kart zgłoszeniowych, czyli po 30 października. Zawodnicy zostaną dopisani do listy startowej. Informujemy również, iż zgłoszenia od Klubów, które posiadają jakiekolwiek zobowiązania wobec PZBil nie będą przyjmowane.

Przypominamy, iż w turnieju finałowym mogą wziąć udział zawodnicy, którzy posiadają aktualną licencję PZBil. Wniosek o nadanie licencji zawodnika można pobrać >>TUTAJ<<. Informujemy, iż aby otrzymać w/w dokument konieczne jest również dołączenie do wniosku aktualnego zaświadczenia od lekarza medycyny sportowej o braku przeciwwskazań do uprawiana dyscypliny sportu - bilard.

Warunkiem uczestnictwa w Mistrzostwach Polski Amatórów jest podpisanie zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów statutowych PZBil oraz oświadczenia COVID-19. Aby usprawnić odprawę zawodników, oświadczenia należy wydrukować i wypełnić a następnie złożyć podczas odprawy zawodników.

Eliminacje regionalne dobiegły końca, jednak nie wszyscy organizatorzy nadesłali wyniki. Prosimy więc o przesłanie zaległości.

Tegoroczna edycja Mistrzostw Polski Amatorów, ze względu na pandemię koronawirusa, będzie rozgrywana z dodatkowymi obostrzeniami. Nie będzie również prowadzona, jak w latach ubiegłych, lista rezerowowych przed rozpoczeciem turnieju. Więcej szczegółów można znaleźć w Regulaminie Turnieju Finałowego MPA 2020. Każdego z uczestników prosimy o zapoznanie się z jego treścią.

Do pobrania:
- Zgoda RODO i Oświadczenie COVID-19
Powrót
© 2023 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System