Strona główna » Mistrzostwa Polski w Pool Bilard 2017 » Listy uczestników
Video na żywo
MP 2015 na Facebooku
Menu
Sponsorzy
Listy uczestników

Mężczyźni 8-bil Mężczyźni 9-bil Mężczyźni 10-bil Kobiety 8-bil Kobiety 9-bil Kobiety 10-bil

Mężczyźni - 8-bil

L.p.Imię i NazwiskoKlub / MiastoKwalifikacja
1Karol SkowerskiNosan KielceMistrz Polski 2016
2Mieszko FortuńskiERG Bieruń FolieRanking Polski 2017
3Konrad PiekarskiMetal Fach LP SokółkaRanking Polski 2017
4Mariusz SkonecznyLipiński Dachy Tomaszów MazowieckiRanking Polski 2017
5Marek KudlikERG Bieruń FolieRanking Polski 2017
6Michał TurkowskiNosan KielceRanking Polski 2017
7Bartosz RozwadowskiNosan KielceRanking Polski 2017
8Piotr KudlikERG Bieruń FolieRanking Polski 2017
9Marcel FortuńskiDSB Baribal LubinRanking Polski 2017
10Sebastian BatkowskiMetal Fach LP SokółkaRanking Polski 2017
11Dawid TonojanBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR KętrzynRanking Polski 2017
12Konrad JuszczyszynERG Bieruń FolieRanking Polski 2017
13Tomasz KapłanNosan KielceRanking Polski 2017
14Kamil SząszorArkadia TczewRanking Polski 2017
15Jakub KościelniakHades PoznańRanking Polski 2017
16Arkadiusz GiernalczykOstrów Wlkp.Ranking Polski 2017
17Mateusz ŚniegockiKonsalnet WarszawaRanking Polski 2017
18Przemysław ŚpiewakFrame ŁódźRanking Polski 2017
19Maciej AuguścikBilardo.pl Dekada SosnowiecRanking Polski 2017
20Dominik ZającMetal Fach LP SokółkaRanking Polski 2017
21Jerzy RegieliBilardo.pl Dekada SosnowiecRanking Polski 2017
22Piotr LikowskiFalquon Hades PoznańRanking Polski 2017
23Wojciech BanekMUKS IKS TarnówRanking Polski 2017
24Radosław BabicaRokietnicaRanking Polski 2017
25Damian EjmontBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR II KętrzynRanking Polski 2017
26Krzysztof LasotaBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR KętrzynEliminacje - Gdańsk
27Mateusz SząszorArkadia TczewEliminacje - Gdańsk
28Hubert ŁopotkoSavicki OpoleEliminacje - Białystok
29Krzysztof TymińskiChorten Elida BiałystokEliminacje - Białystok
30Wojciech SroczyńskiKonsalnet WarszawaEliminacje - Poznań
31Cezary JaroszUKS Bila ZdunyEliminacje - Poznań
32Piotr OstrowskiLipiński Dachy Tomaszów MazowieckiEliminacje - Łódź
33Wojciech SzewczykKonsalnet WarszawaEliminacje - Łódź
34Maciej ŻycińskiIdoslubu.pl KielceEliminacje - Kielce
35Robert PasternakIdoslubu.pl KielceEliminacje - Kielce
36Bartłomiej PondoSquare KrakówEliminacje - Kraków
37Piotr KotowskiSquare KrakówEliminacje - Kraków
38--Dzika Karta - MP Amator
39Bartosz CzapskiMaximus BSB BydgoszczDzika Karta - Old Boys
40Arkadiusz BrzękowskiAkademia Bilardowa RokietnicaDzika Karta - Organizator

Powrót
© 2017 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System