Strona główna » Młodzieżowe Ligi Bilardowe
Menu
 
Podsumowanie sezou 2016

 

Łódzka

Świętokrzyska

Kujawsko-Pomorska

Wielkopolska

Pomorska

Podkarpacko-Małopolska

SUMA

Kluby

10

11

5

8

4

7

45

Juniorzy

98

72

49

46

44

69

378

Juniorki

30

27

23

17

13

36

146

KLUBY

1

UKS 193 Łódź

NOSAN Kielce

UKS Łabiszynianka

KB Krotoszyn

ARKADIA Tczew

PINO Dębica

 

2

UKS SNIKERS Rękoraj

UKS Olimp Wzdół Rządowy

DRAGON Janowiec Wlkp.

UKS BILA Zduny

UKS Dąbrówka Tczewska

Powiatowe Centrum Bilardowe  Dębica

3

UKS PROMYK Czerniewice

ULKS ORŁY Bodzentyn

UKS Piechcin

HADES Poznań

UKS Lisewo Malborskie

UKS ORLĘTA Pustynia

4

UKS DRAGON  Srock

UKS MIŁEK Wiślica

UKS PAŁUKI Żnin

14 Wrocław

KM Przystań

MLUKS VIATOR Podgrodzi

5

SP GAZOMIA

UKS Przyłogi

UKS Lubostoń

Maple Pool Club

UKS Paszczyna

6

GOK Tuszyn

UKS ORLĘTA Bilcza

Świetlica Gostyń

Stow Zgrana Paka Dębica

7

KS DUET Tomaszów Maz.

UKS Kostomłoty

Świetlica Pogofrzela

UKS Bobrowa

 

8

UKS BRZOZANIN  Brzoza

UKS JEDYNKA Opatów

UKS Sowinka

     

9

FRAME JUNIOR Łódź

GIM Bodzentyn

       

10

UKS 13 JOKER

UKS Tumlin

         

11

KS DUET Tomaszów Maz.

UKS Jeziorko

         


ZWYCIĘZCY RANKINGÓW

 

Łódzka

Świętokrzyska

Kujawsko-Pomorska

Wielkopolska

Pomorska

Podkarpacko-Małopolska

Dziewczęta SP

Joanna Moczarska

Patrycja Siemieniec

Kistowska Roksana

Marcelina Kurzawa

Rutkowska Paulina

Orzech Aleksandra

 

UKS PROMYK Czerniewice

MIŁEK Wiślica

UKS Piechcin

UKS BILA Zduny

UKS Lisewo

Pino Debica

Chłopcy SP

Arkadiusz Siudziński

Łapacz Bartosz

Dawid Borkowski

Michał Hyliński

Szerzant Mateusz

Susz Mikołaj

 

UKS PROMYK Czerniewice

ORLĘTA Bilcza

UKS ŁABISZYNIANKA Łabiszyn

UKS BILA Zduny

Arkadia Tczew

Zgrana Paka Debica

Dziewczęta GIM

Agata Ryś

Kinga Góźdź

Świtała Bogna

Połczyńska Weronika

Aftka Sandra

Orzech Anna

 

UKS SNIKERS Rękoraj

ORŁY Bodzentyn

UKS PAŁUKI Żnin

UKS BILA Zduny

Arkadia Tczew

Pino Debica

Chłopcy GIM

Olejnik Krzysztof

Michał Adamczyk

Radosław Grubich

Wierzyk Damian

Guziński Paweł

Ostafin Paweł

 

UKS 13 JOKER Tomaszów

NOSAN Kielce

UKS Dragon Janowiec Wlkp.

UKS BILA Zduny

UKS Dąbrówka

Pino Dębica

2017-01-24


Młodzieżowe Ligi Bilardowe

Regulamin i system rozgrywek na sezon 2017
więcej ... »
2017-01-18


Młodzieżowe Ligi Wojewódzkie PZBil

Podsumowanie sezonu 2016
więcej ... »
2017-01-18


Świętokrzyska Młodzieżowa Liga Bilardowa

Dziesiąty sezon ligi młodzieżowej zakończony
więcej ... »
Pokaż wszystkie ogłoszenia
© 2017 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System