Strona główna » Polska Liga Bilardowa » Klasyfikacja Indywidualna II Liga
Video na żywo
Menu
Sponsorzy
Klasyfikacja Indywidualna II Liga



W tabeli sklasyfikowani są tylko zawodnicy, którzy rozegrali co najmniej 2 mecze

Poz.ZawodnikKlubMZPMałe+/-% zwStatystyki
1Marcin PołećFrame II Łódź66048:15+33100%»zobacz«
 Bartosz KubicaSpider Wrocław44032:5+27100%»zobacz«
 Dariusz KrzyszkowskiSpider Wrocław44032:6+26100%»zobacz«
 Maciej RaniszewskiGreen Club III Gdańsk44032:7+25100%»zobacz«
 Mateusz GrzębskiArkadia II Tczew66048:24+24100%»zobacz«
 Jakub KucharskiBilard Team Maria Wałbrzych66048:25+23100%»zobacz«
 Krzysztof TymińskiChorten Elida Białystok44032:10+22100%»zobacz«
 Michał KotiukOlimp Masters eDom Lublin44032:12+20100%»zobacz«
 Kamil PodębskiTrytago Łódź55040:20+20100%»zobacz«
 Daniel SzymczakTrytago Łódź33024:5+19100%»zobacz«
 Jakub KowalczykTCF HUB II Kraków44032:14+18100%»zobacz«
 Wojciech CieślakTrytago Łódź44032:14+18100%»zobacz«
 Wiktor ZielińskiFalquon Hades Poznań22016:1+15100%»zobacz«
 Dominik JastrząbFair Play Jaworzno22016:2+14100%»zobacz«
 Nikodem JankowiakAkademia Bilardowa II Rokietnica22016:2+14100%»zobacz«
 Arkadiusz GołębskiSpider Wrocław22016:2+14100%»zobacz«
 Rafał OlbromskiTrytago Łódź44032:19+13100%»zobacz«
 Michał KowalczykTrytago Łódź44032:20+12100%»zobacz«
 Maciej Grzegorz LesiakBillboard Warszawa44032:20+12100%»zobacz«
 Osman MuklewiczGreen Club III Gdańsk22016:5+11100%»zobacz«
 Mateusz NowakArkadia II Tczew33024:13+11100%»zobacz«
 Brajan SawickiBillboard Warszawa33024:13+11100%»zobacz«
 Oskar JamorskiUKS Snikers Rękoraj44032:21+11100%»zobacz«
 Mateusz ChortZakręcona Bila II Poznań22016:7+9100%»zobacz«
 Bartosz HumeniukSpider Wrocław22016:8+8100%»zobacz«
 Radosław GizińskiBSB Maximus Bydgoszcz22016:8+8100%»zobacz«
 Damian EjmontBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR II Kętrzyn22016:9+7100%»zobacz«
 Piotr JudkowiakAkademia Bilardowa II Rokietnica22016:10+6100%»zobacz«
 Karol ŁupińskiChorten Elida Białystok22016:10+6100%»zobacz«
 Maciej SłowikNosan II Kielce22016:10+6100%»zobacz«
 Dawid BaskaKmicic Starograd Gdański22016:10+6100%»zobacz«
 Dzymitry HrybSpider Wrocław22016:10+6100%»zobacz«
 Mirosław DąbrowskiÓsemka Rzeszów22016:11+5100%»zobacz«
 Witold ŻarowskiBillboard Warszawa22016:12+4100%»zobacz«
 Maciej SzerszeńOskar Stalowa Wola22016:14+2100%»zobacz«
36Igor LulińskiBSB Maximus Bydgoszcz65147:17+3083%»zobacz«
 Rafał WojciechowskiSpider Wrocław65143:17+2683%»zobacz«
 Dorian CzubaszekBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR II Kętrzyn65146:23+2383%»zobacz«
 Michał MudaOlimp Masters eDom Lublin65146:23+2383%»zobacz«
 Mateusz ZdziechFrame Łódź65141:20+2183%»zobacz«
 Krzysztof MoskalOskar Stalowa Wola65145:34+1183%»zobacz«
42Jan MiernowskiOlimp Masters eDom Lublin54137:17+2080%»zobacz«
 Jakub KościelniakFalquon Hades Poznań54139:21+1880%»zobacz«
 Piotr ŚwiatowyBSB Maximus Bydgoszcz54139:23+1680%»zobacz«
 Roman JakubiakBSB Maximus Bydgoszcz54134:20+1480%»zobacz«
 Łukasz FałdowskiBillboard Warszawa54135:30+580%»zobacz«
47Krystian NiebieszczańskiTCF HUB II Kraków43130:13+1775%»zobacz«
 Kamil ChilińskiSKB Mrągowo43130:15+1575%»zobacz«
 Sławomir RudziewiczKmicic Starograd Gdański43130:15+1575%»zobacz«
 Piotr CepilTCF HUB II Kraków43131:19+1275%»zobacz«
 Tomasz DzieniszGreen Club III Gdańsk43131:20+1175%»zobacz«
 Piotr BujnyÓsemka Rzeszów43131:21+1075%»zobacz«
 Jacek CzerepińskiTrytago Łódź43127:18+975%»zobacz«
 Grzegorz MiśkiewiczSpider Wrocław43127:19+875%»zobacz«
 Przemysław ChabowskiKmicic Starograd Gdański43127:19+875%»zobacz«
 Gabriel MuzolfBistro Bilard Koryta Mięsne Brzeszcze43131:23+875%»zobacz«
 Mariusz GołdynBistro Bilard Koryta Mięsne Brzeszcze43127:20+775%»zobacz«
 Krzysztof SzczepańskiArkadia II Tczew43129:22+775%»zobacz«
 Adam StefankiewiczFrame II Łódź43128:22+675%»zobacz«
 Konrad KowalskiBillboard Warszawa43126:20+675%»zobacz«
 Paweł GuzińskiArkadia II Tczew43125:19+675%»zobacz«
 Mariusz StefańskiBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR II Kętrzyn43127:25+275%»zobacz«
63Kamil WdowiarskiEighty Nine Warszawa64243:29+1466%»zobacz«
 Cezary AntczakArkadia II Tczew64239:27+1266%»zobacz«
 Tomasz BogdanowiczChorten Elida Białystok64245:33+1266%»zobacz«
 Michał CzajkowskiChorten Elida Białystok64242:31+1166%»zobacz«
 Marcin WaliszewskiFrame II Łódź32120:11+966%»zobacz«
 Piotr PolisFrame Łódź64242:33+966%»zobacz«
 Dawid GlińskiFrame Łódź64243:35+866%»zobacz«
 Mateusz MajerKmicic Starograd Gdański32123:16+766%»zobacz«
 Sławomir BratekÓsemka Rzeszów32123:17+666%»zobacz«
 Daniel KarkoszkaOskar Stalowa Wola64243:39+466%»zobacz«
 Marcin SmolichFalquon Hades Poznań32122:18+466%»zobacz«
 Jan  GrzelakFrame II Łódź32120:22-266%»zobacz«
 Łukasz NiedzielskiFair Play Jaworzno32117:21-466%»zobacz«
 Filip BiesekBSB Maximus Bydgoszcz32118:22-466%»zobacz«
77Tomasz MalinowskiFrame Łódź53236:22+1460%»zobacz«
 Michał KopczyńskiEighty Nine Warszawa53236:28+860%»zobacz«
 Maciej BarcikowskiBillboard Warszawa53237:32+560%»zobacz«
80Mariusz ZakrzewskiOlimp Masters eDom Lublin63342:28+1450%»zobacz«
 Michał BendigKmicic Starograd Gdański63342:32+1050%»zobacz«
 Łukasz KorsakGreen Club III Gdańsk63343:33+1050%»zobacz«
 Grzegorz JurekGreen Club III Gdańsk63344:37+750%»zobacz«
 Jerzy GonetÓsemka Rzeszów42227:22+550%»zobacz«
 Jakub ChrobotNosan II Kielce21114:9+550%»zobacz«
 Jan NiewęgłowskiTVsports.pl Kielce21115:10+550%»zobacz«
 Grzegorz KołomajskiEighty Nine Warszawa63340:36+450%»zobacz«
 Łukasz ŚlipkoBilard Team Maria Wałbrzych63341:37+450%»zobacz«
 Jarosław SzynklewskiZakręcona Bila II Poznań42220:17+350%»zobacz«
 Krzysztof WodeckiKmicic Starograd Gdański42228:25+350%»zobacz«
 Tomasz WiśniewskiOskar Stalowa Wola63339:37+250%»zobacz«
 Kacper BorowskiSKB Mrągowo21113:11+250%»zobacz«
 Grzegorz UlewiczSKB Mrągowo42228:26+250%»zobacz«
 Remigiusz WyrzykiewiczFalquon Hades Poznań21112:11+150%»zobacz«
 Anita SochackaUKS Snikers Rękoraj42221:20+150%»zobacz«
 Łukasz KwasekBSB Maximus Bydgoszcz21115:14+150%»zobacz«
 Łukasz PrzybyszMetal Fach LP II Sokółka21115:14+150%»zobacz«
 Maciej ZalewskiFalquon Hades Poznań42225:25050%»zobacz«
 Daniel WieszczeczyńskiAkademia Bilardowa II Rokietnica63332:32050%»zobacz«
 Wojciech ZosiukGreen Club III Gdańsk21114:14050%»zobacz«
 Zdzisław OlejnikZakręcona Bila II Poznań21112:12050%»zobacz«
 Marek StrykowskiAkademia Bilardowa II Rokietnica42221:22-150%»zobacz«
 Michał MalczewskiBilard Team Maria Wałbrzych42226:27-150%»zobacz«
 Milena MalickaAkademia Bilardowa II Rokietnica21113:14-150%»zobacz«
 Sebastian KrupaÓsemka Rzeszów21113:15-250%»zobacz«
 Jeremi NowakNosan II Kielce63339:41-250%»zobacz«
 Tomasz KosińskiOskar Stalowa Wola42226:28-250%»zobacz«
 Karol MędykowskiTarasy Zamkowe Masters eDom Lublin21112:15-350%»zobacz«
 Mateusz RobińskiFalquon Hades Poznań42224:27-350%»zobacz«
 Michał WyrwasFalquon Hades Poznań21112:15-350%»zobacz«
 Kamil ZiębaFrame II Łódź42224:27-350%»zobacz«
 Sambor StachowiakFair Play Jaworzno42220:24-450%»zobacz«
 Beata HumańskaFair Play Jaworzno21111:15-450%»zobacz«
 Szymon BruśnickiNosan II Kielce63334:39-550%»zobacz«
 Przemysław HampelskiEighty Nine Warszawa42219:28-950%»zobacz«
116Mateusz JukiewiczZakręcona Bila II Poznań52328:30-240%»zobacz«
 Jakub ŚliżewskiArkadia Junior Tczew52325:38-1340%»zobacz«
118Piotr ŁysoniewskiUKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki62437:37033%»zobacz«
 Krzysztof GołąbBilard Team Maria Wałbrzych31216:18-233%»zobacz«
 Mateusz ZawadkoSKB Mrągowo31215:19-433%»zobacz«
 Sebastian BrzękowskiAkademia Bilardowa II Rokietnica62430:34-433%»zobacz«
 Michał BlachowskiBistro Bilard Koryta Mięsne Brzeszcze31216:21-533%»zobacz«
 Daniel KomanBistro Bilard Koryta Mięsne Brzeszcze31216:22-633%»zobacz«
 Dominik KlepaczUKS Snikers Rękoraj62437:44-733%»zobacz«
 Michał RybińskiZakręcona Bila II Poznań62432:39-733%»zobacz«
 Antonio QuartaNosan II Kielce31213:21-833%»zobacz«
 Szymon MirońMetal Fach LP II Sokółka62434:42-833%»zobacz«
 Krystian BednarekUKS Snikers Rękoraj62429:41-1233%»zobacz«
129Jędrzej BartkowiakZakręcona Bila II Poznań41323:26-325%»zobacz«
 Rafał PampuchChorten Elida Białystok41323:27-425%»zobacz«
 Grzegorz WójcikBilard Team Maria Wałbrzych41325:30-525%»zobacz«
 Robert JagodzińskiUKS Snikers Rękoraj41323:29-625%»zobacz«
 Grzegorz BataszewTarasy Zamkowe Masters eDom Lublin41325:31-625%»zobacz«
 Mateusz FilipUKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki41322:30-825%»zobacz«
 Miłosz KrętowskiSKB Mrągowo41322:31-925%»zobacz«
 Michał BierzgalskiUKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki41318:28-1025%»zobacz«
 Michał RogowiczTago Łódź41319:30-1125%»zobacz«
 Zbigniew KoziołMetal Fach LP II Sokółka41316:28-1225%»zobacz«
139Grzegorz NowakNosan II Kielce51422:33-1120%»zobacz«
140Igor ZiewiecSKB Mrągowo61533:43-1016%»zobacz«
 Michał ŚwiderskiBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR II Kętrzyn61533:46-1316%»zobacz«
 Konrad FilipUKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki61528:44-1616%»zobacz«
 Marek KłusowskiBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR II Kętrzyn61526:45-1916%»zobacz«
 Sandra AftkaArkadia Junior Tczew61525:47-2216%»zobacz«
145Piotr MaurycyTVsports.pl Kielce20211:16-50%»zobacz«
 Maciej ŻycińskiTVsports.pl Kielce20211:16-50%»zobacz«
 Krzysztof MarzecTCF HUB II Kraków30318:24-60%»zobacz«
 Piotr KucharskiTVsports.pl Kielce20210:16-60%»zobacz«
 Konrad JędrusiakTarasy Zamkowe Masters eDom Lublin2029:16-70%»zobacz«
 Kamil BaranowskiMasters Chełm2029:16-70%»zobacz«
 Maciej KiełkowiczUKS Bilardowa Samochodówka Legnica2028:16-80%»zobacz«
 Piotr RygasiewiczMetal Fach LP II Sokółka2027:16-90%»zobacz«
 Jacek PietrzykUKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki2027:16-90%»zobacz«
 Tomasz PierzchalskiTarasy Zamkowe Masters eDom Lublin30314:24-100%»zobacz«
 Dariusz MisiakChorten Elida Białystok2026:16-100%»zobacz«
 Przemysław WochMasters Chełm2025:16-110%»zobacz«
 Łukasz SikorskiAkademia Bilardowa II Rokietnica2025:16-110%»zobacz«
 Mikołaj ŻelaznyFair Play Jaworzno2025:16-110%»zobacz«
 Bartosz UfnalskiFair Play Jaworzno2025:16-110%»zobacz«
 Tomasz TunickiMasters Chełm2025:16-110%»zobacz«
 Marcin KrukMasters Chełm2024:16-120%»zobacz«
 Jacek JaniszewskiFrame II Łódź30312:24-120%»zobacz«
 Marcin GrędaArkadia Junior Tczew2024:16-120%»zobacz«
 Wiktoria WydrzyńskaUKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki2024:16-120%»zobacz«
 Adam ŚmiałekArkadia Junior Tczew2024:16-120%»zobacz«
 Michał MirońMetal Fach LP II Sokółka2023:16-130%»zobacz«
 Wojciech AdamczykEighty Nine Warszawa30311:24-130%»zobacz«
 Łukasz JaśkiewiczUKS Bilardowa Samochodówka Legnica2023:16-130%»zobacz«
 Tomasz WójtTago Łódź2022:16-140%»zobacz«
 Robert SzafranTarasy Zamkowe Masters eDom Lublin3038:24-160%»zobacz«
 Michał JezierskiMasters Chełm3037:24-170%»zobacz«
 Patryk KędzioraMasters Chełm40414:32-180%»zobacz«
 Bartosz SadochArkadia Junior Tczew40413:32-190%»zobacz«
 Łukasz WoźniakArkadia Junior Tczew40412:32-200%»zobacz«
 Szymon BieńkowskiUKS Bilardowa Samochodówka Legnica3033:24-210%»zobacz«
 Karol BarcickiTago Łódź60622:48-260%»zobacz«
 Tomasz GórskiMetal Fach LP II Sokółka60621:48-270%»zobacz«
 Dawid BrzezińskiGreen Club II Gdańsk60621:48-270%»zobacz«
 Mateusz SzurgotTago Łódź60620:48-280%»zobacz«
 Jakub KubiakTago Łódź60619:48-290%»zobacz«
 Marcin ChmielGreen Club II Gdańsk60618:48-300%»zobacz«
 Paweł ŁuczyńskiGreen Club II Gdańsk60616:48-320%»zobacz«
 Piotr KłeczekUKS Bilardowa Samochodówka Legnica5056:40-340%»zobacz«
 Krzysztof OrłowskiGreen Club II Gdańsk60612:48-360%»zobacz«
 Waldemar DrążekUKS Bilardowa Samochodówka Legnica60610:48-380%»zobacz«
 Dawid WieczorekUKS Bilardowa Samochodówka Legnica60610:48-380%»zobacz«

Zawodnicy niesklasyfikowani

ZawodnikKlubMZPMałe+/-% zwStatystyki
Piotr KusiakOlimp Masters eDom Lublin1108:2+6100%»zobacz«
Robert ŚliwaOlimp Masters eDom Lublin1108:4+4100%»zobacz«
Jakub WiśniewskiOlimp Masters eDom Lublin1108:4+4100%»zobacz«
Jakub  BottcherArkadia II Tczew1108:4+4100%»zobacz«
Łukasz KowalskiFrame II Łódź1108:5+3100%»zobacz«
Bartłomiej TyranowskiTCF HUB II Kraków1108:5+3100%»zobacz«
Michał SzwedBistro Bilard Koryta Mięsne Brzeszcze1108:5+3100%»zobacz«
Piotr TomiczekBistro Bilard Koryta Mięsne Brzeszcze1108:6+2100%»zobacz«
Marcin GołembskiFalquon Hades Poznań1108:7+1100%»zobacz«
Arkadiusz NawojskiÓsemka Rzeszów1108:7+1100%»zobacz«
Filip EjsmentewiczBillboard Warszawa1108:7+1100%»zobacz«
Jarosław ChruścielFrame Łódź1017:8-10%»zobacz«
Katarzyna SurmaMasters Chełm1015:8-30%»zobacz«
Paweł PrzykazaTarasy Zamkowe Masters eDom Lublin1013:8-50%»zobacz«
Wojciech DolataZakręcona Bila II Poznań1013:8-50%»zobacz«
Karol SiódmiakFalquon Hades Poznań1012:8-60%»zobacz«
Ireneusz CiochBSB Maximus Bydgoszcz1012:8-60%»zobacz«
Izabela KowalkowskaArkadia Junior Tczew1012:8-60%»zobacz«
Tomasz KulikSKB Mrągowo1012:8-60%»zobacz«
Oskar WidachaFair Play Jaworzno1011:8-70%»zobacz«
Marek BednarzTarasy Zamkowe Masters eDom Lublin1011:8-70%»zobacz«
Agnieszka PierzynkaBilard Team Maria Wałbrzych1011:8-70%»zobacz«
Tomasz GemskiKmicic Starograd Gdański1011:8-70%»zobacz«


Powrót
© 2019 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System