Strona główna » Polska Liga Bilardowa » Klasyfikacja Indywidualna II Liga
Video na żywo
Menu
Sponsorzy
Klasyfikacja Indywidualna II Liga



W tabeli sklasyfikowani są tylko zawodnicy, którzy rozegrali co najmniej 4 mecze

Poz.ZawodnikKlubMZPMałe+/-% zwStatystyki
1Grzegorz LasotaOmida-Kmicic Starogard Gdański88064:14+50100%»zobacz«
 Oskar JamorskiUKS Snikers Rękoraj88064:20+44100%»zobacz«
 Józef KwitBilard Team Maria Wałbrzych1010080:40+40100%»zobacz«
 Kacper SpecyałAkademia Bilardowa II Rokietnica1010080:41+39100%»zobacz«
 Michał BaskaOmida-Kmicic Starogard Gdański88064:32+32100%»zobacz«
 Gabriel MuzolfAkademia TCF HUB Kraków88064:33+31100%»zobacz«
 Adrian UrbańskiBilard Extreme Powiat Pilski66048:18+30100%»zobacz«
 Bartosz BielecReslogistic Trójkąt66048:19+29100%»zobacz«
 Jarosław BużantowiczBilard Extreme Powiat Pilski66048:21+27100%»zobacz«
 Sylwester SzumerBilard Extreme Powiat Pilski44032:12+20100%»zobacz«
11Krzysztof KaczmarekAkademia Bilardowa II Rokietnica109178:47+3190%»zobacz«
12Mateusz CholewińskiAkademia Bilardowa III Rokietnica87162:28+3487%»zobacz«
 Mariusz GołdynKoryta Mięsne - Bistro Bilard Brzeszcze87162:31+3187%»zobacz«
 Kamil ZiębaBrubeck Frame Łódź87160:31+2987%»zobacz«
 Nikita Rudenko147 Break auta.ch Warszawa87159:31+2887%»zobacz«
 Maciej SzwedaOmida-Kmicic Starogard Gdański87161:36+2587%»zobacz«
 Kamil PodębskiTrytago Łódź87160:37+2387%»zobacz«
 Szymon SadlikTranscare Trójkąt Rzeszów87161:45+1687%»zobacz«
19Michał MalczewskiBilard Team Maria Wałbrzych76150:26+2485%»zobacz«
 Maksym KoshovyiBilard Team Maria Wałbrzych76155:35+2085%»zobacz«
21Paweł BajsarowiczAkademia TCF HUB Kraków65146:25+2183%»zobacz«
 Jakub HajdukNosan Sigma-Art Kielce65144:26+1883%»zobacz«
 Vitalii PauchenkoZakręcona Bila II Poznań65145:28+1783%»zobacz«
 Maciej TowpikSpider II Wrocław65147:30+1783%»zobacz«
 Piotr StaniszOmida-Kmicic Starogard Gdański65145:29+1683%»zobacz«
 Mateusz SadlikReslogistic Trójkąt65146:31+1583%»zobacz«
 Krzysztof MoskalTop Ten Stalowa Wola65145:30+1583%»zobacz«
 Marcin MichalakTrytago Łódź65142:28+1483%»zobacz«
29Mikołaj StęsikAkademia Bilardowa II Rokietnica108273:46+2780%»zobacz«
 Tomasz SadlikReslogistic Trójkąt54137:25+1280%»zobacz«
 Mateusz JukiewiczZakręcona Bila II Poznań54135:25+1080%»zobacz«
32Kajetan ŻmudzińskiSpider II Wrocław97268:42+2677%»zobacz«
33Andrzej BarskiAkademia Bilardowa II Rokietnica86260:33+2775%»zobacz«
 Dominik RegieliFair Play II Jaworzno86255:32+2375%»zobacz«
 Igor ZiewiecSKB Mrągowo86257:37+2075%»zobacz«
 Michał KowalczykTrytago Łódź86259:39+2075%»zobacz«
 Adam PałczyńskiNosan II Kielce86259:39+2075%»zobacz«
 Przemysław ŚpiewakTrytago Łódź43129:14+1575%»zobacz«
 Robert KozłowskiLibruma - Lass Pub Leszno43131:20+1175%»zobacz«
 Wojciech GłąbFair Play II Jaworzno86252:41+1175%»zobacz«
 Jakub ChyrekHades II Poznań43128:19+975%»zobacz«
 Radosław GizińskiDzik Akademia Bydgoszcz43125:17+875%»zobacz«
 Marcin SzczególskiDzik Akademia Bydgoszcz43127:20+775%»zobacz«
 Mariusz DzumykAkademia Bilardowa Wodzisław Śląski43126:20+675%»zobacz«
 Grzegorz TaborZakręcona Bila II Poznań43129:23+675%»zobacz«
 Jakub ŚliżewskiArkadia III Tczew86252:51+175%»zobacz«
47Tomasz SobolewskiBilard Extreme Powiat Pilski75244:33+1171%»zobacz«
 Antoni  StępieńUKS Snikers Rękoraj75247:40+771%»zobacz«
 Jacek KiwertzBilard Extreme Powiat Pilski75243:37+671%»zobacz«
50Maciej MandżakSpider II Wrocław107370:49+2170%»zobacz«
 Łukasz ŚlipkoBilard Team Maria Wałbrzych107372:54+1870%»zobacz«
52Bogna ŚwitałaGreen Club II Gdańsk64246:28+1866%»zobacz«
 Jakub DobrowolskiReslogistic Trójkąt64243:29+1466%»zobacz«
 Sebastian HołówkoTranscare Trójkąt Rzeszów64241:36+566%»zobacz«
 Tomasz KosińskiTop Ten Stalowa Wola64241:36+566%»zobacz«
 Tomasz WiśniewskiTop Ten Stalowa Wola64240:35+566%»zobacz«
 Sebastian Szymkowski147 Break auta.ch Warszawa64240:35+566%»zobacz«
 Brajan Sawicki147 Break auta.ch Warszawa64239:38+166%»zobacz«
59Jakub KraupeFair Play II Jaworzno85357:42+1562%»zobacz«
 Paweł ZabłockiUKS Pałuki Żnin85353:39+1462%»zobacz«
 Mateusz FilipPub Duet Tomaszów Mazowiecki85360:47+1362%»zobacz«
 Piotr ŚwitałaUKS Pałuki Żnin85353:44+962%»zobacz«
 Patryk PeretKoryta Mięsne - Bistro Bilard Brzeszcze85356:47+962%»zobacz«
 Daniel KarkoszkaTop Ten Stalowa Wola85351:43+862%»zobacz«
 Adrian KozakowskiUKS Snikers Rękoraj85348:42+662%»zobacz«
 Jacek PietrzykPub Duet Tomaszów Mazowiecki85350:48+262%»zobacz«
 Mateusz LichotaAkademia Bilardowa II Wodzisław Śląski85350:49+162%»zobacz«
68Filip BiesekDzik Akademia Bydgoszcz53237:27+1060%»zobacz«
 Grzegorz GawronAkademia Bilardowa Wodzisław Śląski53236:28+860%»zobacz«
 Marcin SzczukowskiDzik Akademia Bydgoszcz53234:28+660%»zobacz«
 Hubert ŁuczakBrubeck Frame Łódź53235:31+460%»zobacz«
72Krystian TanasiewiczReslogistic Trójkąt74352:42+1057%»zobacz«
 Szymon KaczmarekPub Duet Tomaszów Mazowiecki74350:43+757%»zobacz«
 Wojciech ZagdanNosan Sigma-Art Kielce74342:39+357%»zobacz«
 Mateusz GrzębskiArkadia III Tczew74337:47-1057%»zobacz«
76Karina CuperGreen Club II Gdańsk63342:33+950%»zobacz«
 Łukasz GenderaBillaboom Poznań42228:21+750%»zobacz«
 Dawid GawełNosan Sigma-Art Kielce63338:33+550%»zobacz«
 Piotr CepilAkademia TCF HUB Kraków84449:45+450%»zobacz«
 Marek DroździelAkademia Bilardowa Wodzisław Śląski63341:39+250%»zobacz«
 Kacper Kielmans147 Break auta.ch Warszawa63338:37+150%»zobacz«
 Amin AlmalladGreen Club II Gdańsk42224:24050%»zobacz«
 Marcin MadejskiFair Play II Jaworzno84448:49-150%»zobacz«
 Marcin KowalewskiBillaboom Poznań42223:24-150%»zobacz«
 Borys GaćkowskiPub Duet Tomaszów Mazowiecki84451:53-250%»zobacz«
 Mateusz SzurgotTago Łódź42224:26-250%»zobacz«
 Rafał KubiakAkademia Bilardowa Wodzisław Śląski42225:27-250%»zobacz«
 Łukasz SzczygiełBrubeck Frame Łódź42227:29-250%»zobacz«
 Grzegorz OlszewskiHades II Poznań42220:25-550%»zobacz«
 Christopher KamińskiHades II Poznań84446:52-650%»zobacz«
 Łukasz SienkiewiczHades II Poznań84445:51-650%»zobacz«
 Łukasz DrożdżSKB Mrągowo42222:30-850%»zobacz«
 Piotr KluszczyńskiDzik Akademia Bydgoszcz63332:41-950%»zobacz«
94Piotr DutkiewiczKoryta Mięsne - Bistro Bilard Brzeszcze73443:44-142%»zobacz«
 Piotr KucharskiNosan II Kielce73443:47-442%»zobacz«
 Adam JanuszekCue Clan II Kołobrzeg73439:44-542%»zobacz«
97Izabella JońskaNosan II Kielce52337:35+240%»zobacz«
 Adrian TomaszewskiAkademia Bilardowa III Rokietnica52330:33-340%»zobacz«
 Tomasz TrzcińskiCue Clan II Kołobrzeg52325:32-740%»zobacz«
100Przemysław WojciechowskiLibruma - Lass Pub Leszno83552:44+837%»zobacz«
 Michał PukZakręcona Bila II Poznań83554:52+237%»zobacz«
 Julia BabicaAkademia Bilardowa III Rokietnica83551:55-437%»zobacz«
 Grzegorz RąpałaLibruma - Lass Pub Leszno83539:44-537%»zobacz«
 Rafał OlbromskiTago Łódź83547:55-837%»zobacz«
 Grzegorz UlewiczSKB Mrągowo83547:56-937%»zobacz«
 Maciej Pawłowski jrBrubeck Frame Łódź83540:49-937%»zobacz«
 Paweł GuzińskiArkadia III Tczew83547:58-1137%»zobacz«
 Marcin WaliszewskiStrefa II Łódź83548:60-1237%»zobacz«
 Hubert ChmielStrefa II Łódź83544:57-1337%»zobacz«
110Kamil PokrywkaSpider II Wrocław62437:36+133%»zobacz«
 Krzysztof JagiełłoAkademia TCF HUB Kraków62437:37033%»zobacz«
 Wiktor ZarębaSpider II Wrocław62437:39-233%»zobacz«
 Wojciech SternaLibruma - Lass Pub Leszno62436:39-333%»zobacz«
 Grzegorz KośmiderLibruma - Lass Pub Leszno62434:39-533%»zobacz«
 Dominik KlepaczUKS Snikers Rękoraj62437:43-633%»zobacz«
 Maciej SzerszeńTop Ten Stalowa Wola62432:42-1033%»zobacz«
 Grzegorz BataszewLKSP Masters eDom Lublin62430:41-1133%»zobacz«
 Przemysław PiatczycHouse Master Ósemka Słupsk62428:42-1433%»zobacz«
119Weronika BrzezińskaGreen Club II Gdańsk72541:47-628%»zobacz«
 Paweł ChochuraTranscare Trójkąt Rzeszów72538:48-1028%»zobacz«
121Michał MatuszczykKoryta Mięsne - Bistro Bilard Brzeszcze41328:31-325%»zobacz«
 Filip KrólikBillaboom Poznań41315:24-925%»zobacz«
 Michał KusaAkademia Bilardowa II Wodzisław Śląski41320:29-925%»zobacz«
 Przemysław PoterekUKS Pałuki Żnin41322:31-925%»zobacz«
 Dmytro BuhlenkoUKS Bilardowa Samochodówka Legnica41312:30-1825%»zobacz«
 Mariusz SymonowiczHouse Master Ósemka Słupsk82641:59-1825%»zobacz«
 Tomasz WawrzyniakAkademia Bilardowa II Wodzisław Śląski82628:60-3225%»zobacz«
128Tomasz ChagowskiLKSP Masters eDom Lublin51431:38-720%»zobacz«
 Tomasz PierzchalskiLKSP Masters eDom Lublin51429:38-920%»zobacz«
 Maciej SzczawińskiDzik Akademia Bydgoszcz51420:37-1720%»zobacz«
131Arkadiusz KlimczakBillaboom Poznań61539:45-616%»zobacz«
 Wiktor ZaborowskiStrefa II Łódź61533:45-1216%»zobacz«
 Maciej PawłowskiBrubeck Frame Łódź61527:41-1416%»zobacz«
 Mariusz BorkowskiSKB Mrągowo61532:47-1516%»zobacz«
 Paulina  RutkowskaArkadia III Tczew61530:47-1716%»zobacz«
 Filip Mazur147 Break auta.ch Warszawa61530:47-1716%»zobacz«
 Adam WiśniewskiHades II Poznań61526:44-1816%»zobacz«
 Rafał WróblewskiNosan Sigma-Art Kielce61527:45-1816%»zobacz«
 Jędrzej BartkowiakZakręcona Bila II Poznań61528:46-1816%»zobacz«
 Jacek JaniszewskiStrefa II Łódź61526:45-1916%»zobacz«
 Wojciech WołkanowskiCue Clan II Kołobrzeg61526:45-1916%»zobacz«
142Oktawia BrodeckaUKS Pałuki Żnin71639:55-1614%»zobacz«
 Karol BarcickiTago Łódź71630:53-2314%»zobacz«
144Ksawery MarcinkowskiNosan II Kielce81749:61-1212%»zobacz«
 Robert SzafranLKSP Masters eDom Lublin81734:60-2612%»zobacz«
146Bartosz TurczynUKS Bilardowa Samochodówka Legnica91825:70-4511%»zobacz«
147Paweł BzowyUKS Bilardowa Samochodówka Legnica101943:74-3110%»zobacz«
148Radosław LorychAkademia Bilardowa III Rokietnica40418:32-140%»zobacz«
 Piotr SiestrzykowskiSKB Mrągowo40417:32-150%»zobacz«
 Krzysztof OrłowskiGreen Club II Gdańsk50525:40-150%»zobacz«
 Robert KurpanikAkademia Bilardowa Wodzisław Śląski40416:32-160%»zobacz«
 Zenon BanaśLibruma - Lass Pub Leszno40415:32-170%»zobacz«
 Jacek BieszczadTranscare Trójkąt Rzeszów50523:40-170%»zobacz«
 Julia TarkaAkademia Bilardowa III Rokietnica50520:40-200%»zobacz«
 Kacper ŚlenzakTranscare Trójkąt Rzeszów40411:32-210%»zobacz«
 Michał HalskiAkademia Bilardowa II Wodzisław Śląski60626:48-220%»zobacz«
 Tomasz WójtTago Łódź70733:56-230%»zobacz«
 Jakub KubiakTago Łódź60623:48-250%»zobacz«
 Krzysztof LeżońHouse Master Ósemka Słupsk60621:48-270%»zobacz«
 Mateusz JeziorskiAkademia Bilardowa II Wodzisław Śląski60621:48-270%»zobacz«
 Marcin WiśniewskiCue Clan II Kołobrzeg70723:56-330%»zobacz«
 Gracjan SikoraUKS Bilardowa Samochodówka Legnica80816:64-480%»zobacz«
 Kajetan FrodymaUKS Bilardowa Samochodówka Legnica7077:56-490%»zobacz«

Zawodnicy niesklasyfikowani

ZawodnikKlubMZPMałe+/-% zwStatystyki
Marcin MuchaAkademia Bilardowa II Rokietnica22016:2+14100%»zobacz«
Konrad SłomaTrytago Łódź33024:13+11100%»zobacz«
Michał RybińskiZakręcona Bila II Poznań1108:2+6100%»zobacz«
Krystian BednarekUKS Snikers Rękoraj22016:11+5100%»zobacz«
Norbert CzekajskiUKS Pałuki Żnin22016:12+4100%»zobacz«
Krzysztof HaraźnyBilard Team Maria Wałbrzych1108:4+4100%»zobacz«
Paweł  ChołodowskiBilard Team Maria Wałbrzych33024:20+4100%»zobacz«
Artur LisowskiKoryta Mięsne - Bistro Bilard Brzeszcze22016:14+2100%»zobacz«
Aleksander OszmanaArkadia III Tczew1108:6+2100%»zobacz«
Grzegorz CzernyhowskiHouse Master Ósemka Słupsk22016:14+2100%»zobacz«
Jacek CzerepińskiTrytago Łódź32121:16+566%»zobacz«
Jakub RożekSpider II Wrocław32123:18+566%»zobacz«
Szymon KoziełekUKS Pałuki Żnin32118:17+166%»zobacz«
Bartłomiej KarkoszkaNosan Sigma-Art Kielce32117:16+166%»zobacz«
Eryk GraśLibruma - Lass Pub Leszno21115:8+750%»zobacz«
Krystian NiebieszczańskiReslogistic Trójkąt21115:13+250%»zobacz«
Jakub KucharskiBilard Team Maria Wałbrzych21111:12-150%»zobacz«
Wiktor CzechowskiHades II Poznań21112:15-350%»zobacz«
Rafał ZieleniakBillaboom Poznań2118:13-550%»zobacz«
Jakub RaduńskiArkadia III Tczew2119:14-550%»zobacz«
Milena MalickaBilard Extreme Powiat Pilski2119:14-550%»zobacz«
Rafał RoeslerKB Billaboom Poznań2119:15-650%»zobacz«
Paweł ZalewskiHouse Master Ósemka Słupsk2118:15-750%»zobacz«
Adrian PoznańskiBillaboom Poznań31220:17+333%»zobacz«
Marcin HojkaAkademia Bilardowa Wodzisław Śląski31215:18-333%»zobacz«
Tomasz PuszkiewiczDzik Akademia Bydgoszcz31215:19-433%»zobacz«
Illia KyselovAkademia TCF HUB Kraków31216:23-733%»zobacz«
Szymon SurmaAkademia Bilardowa Wodzisław Śląski31215:23-833%»zobacz«
Grzegorz NowakNosan II Kielce31213:21-833%»zobacz«
Alan LewickiAkademia TCF HUB Kraków1017:8-10%»zobacz«
Chrystian ZakrzewskiHouse Master Ósemka Słupsk20213:16-30%»zobacz«
Jan GrzelakStrefa II Łódź1015:8-30%»zobacz«
Eryk ŚwidniakAkademia Bilardowa III Rokietnica1015:8-30%»zobacz«
Adam StefankiewiczBrubeck Frame Łódź1014:8-40%»zobacz«
Krzysztof OlejnikPub Duet Tomaszów Mazowiecki1014:8-40%»zobacz«
Michał TomaszewskiAkademia Bilardowa III Rokietnica1014:8-40%»zobacz«
Konrad UrbanTranscare Trójkąt Rzeszów20211:16-50%»zobacz«
Julia RaźnikiewiczZakręcona Bila II Poznań20211:16-50%»zobacz«
Jakub WiśniewskiLKSP Masters eDom Lublin1013:8-50%»zobacz«
Robert JagodzińskiUKS Snikers Rękoraj1013:8-50%»zobacz«
Marcin NowakCue Clan II Kołobrzeg1012:8-60%»zobacz«
Przemysław PawłowskiHouse Master Ósemka Słupsk2029:16-70%»zobacz«
Piotr DulatLibruma - Lass Pub Leszno2029:16-70%»zobacz«
Marcin KałdusCue Clan II Kołobrzeg2029:16-70%»zobacz«
Szymon WieczorekUKS Bilardowa Samochodówka Legnica1010:8-80%»zobacz«
Alan WszędybyłNosan II Kielce1010:8-80%»zobacz«
Karol MędykowskiLKSP Masters eDom Lublin2027:16-90%»zobacz«
Cezary ZapadkaSKB Mrągowo2026:16-100%»zobacz«
Damian KułakLKSP Masters eDom Lublin2026:16-100%»zobacz«
Łukasz JeranBillaboom Poznań2025:16-110%»zobacz«
Daria SieińskaBillaboom Poznań2024:16-120%»zobacz«
Radosław MarkiewiczBillaboom Poznań2023:16-130%»zobacz«
Konrad RoeslerKB Billaboom Poznań30311:24-130%»zobacz«
Tomasz FurmanekLKSP Masters eDom Lublin30311:24-130%»zobacz«
Damian SywałaBillaboom Poznań30311:24-130%»zobacz«
Michał BlachowskiAkademia Bilardowa Wodzisław Śląski30310:24-140%»zobacz«
Łukasz KowalskiStrefa II Łódź3038:24-160%»zobacz«
Sebastian MiśniakiewiczKoryta Mięsne - Bistro Bilard Brzeszcze3036:24-180%»zobacz«
Paweł JędrzejczakBillaboom Poznań3034:24-200%»zobacz«


Powrót
© 2024 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System