Strona główna » Polska Liga Bilardowa 2017 » Turniej finałowy II Ligi
Video na żywo
»  Turniej finałowy II Ligi  «
Menu
Turniej finałowy II Ligi

Poz.DrużynaMeczeDuże pkt.Małe pkt.Bilans
1Bilardo.pl Dekada Sosnowiec1023221:141+80
2Papa Gusto Opole1020206:162+44
3Reslogistic Trójkąt Rzeszów1020207:178+29
4Zakręcona Bila Poznań1018202:178+24
5Green Club III Gdańsk1017205:185+20
6Maximus BSB Bydgoszcz1015193:192+1
7Hungry 40 BLU Salony Łazienek Łódź1013192:190+2
8Frame II Łódź1012192:203-11
9Spider Wrocław1010150:213-63
10Akademia Bilardowa Rokietnica109163:212-49
11SKB Mrągowo108133:210-77


I Seria - Sobota
Bilardo.pl Dekada Sosnowiec pauza 
SKB Mrągowo1:2Frame II Łódź»Wyniki indywidualne«
Papa Gusto Opole2:1Green Club III Gdańsk»Wyniki indywidualne«
Maximus BSB Bydgoszcz1:2Reslogistic Trójkąt Rzeszów»Wyniki indywidualne«
Zakręcona Bila Poznań1:2Hungry 40 BLU Salony Łazienek Łódź»Wyniki indywidualne«
Akademia Bilardowa Rokietnica2:1Spider Wrocław»Wyniki indywidualne«
II Seria - Sobota
pauza Spider Wrocław 
Hungry 40 BLU Salony Łazienek Łódź2:1Akademia Bilardowa Rokietnica»Wyniki indywidualne«
Reslogistic Trójkąt Rzeszów2:1Zakręcona Bila Poznań»Wyniki indywidualne«
Green Club III Gdańsk3:0Maximus BSB Bydgoszcz»Wyniki indywidualne«
Frame II Łódź1:2Papa Gusto Opole»Wyniki indywidualne«
Bilardo.pl Dekada Sosnowiec3:0SKB Mrągowo»Wyniki indywidualne«
III Seria - Sobota
SKB Mrągowo pauza 
Papa Gusto Opole2:1Bilardo.pl Dekada Sosnowiec»Wyniki indywidualne«
Maximus BSB Bydgoszcz3:0Frame II Łódź»Wyniki indywidualne«
Zakręcona Bila Poznań3:0Green Club III Gdańsk»Wyniki indywidualne«
Akademia Bilardowa Rokietnica1:2Reslogistic Trójkąt Rzeszów»Wyniki indywidualne«
Spider Wrocław1:2Hungry 40 BLU Salony Łazienek Łódź»Wyniki indywidualne«
IV Seria - Sobota
pauza Hungry 40 BLU Salony Łazienek Łódź 
Reslogistic Trójkąt Rzeszów2:1Spider Wrocław»Wyniki indywidualne«
Green Club III Gdańsk3:0Akademia Bilardowa Rokietnica»Wyniki indywidualne«
Frame II Łódź1:2Zakręcona Bila Poznań»Wyniki indywidualne«
Bilardo.pl Dekada Sosnowiec3:0Maximus BSB Bydgoszcz»Wyniki indywidualne«
SKB Mrągowo0:3Papa Gusto Opole»Wyniki indywidualne«
V Seria - Sobota
Papa Gusto Opole pauza 
Maximus BSB Bydgoszcz2:1SKB Mrągowo»Wyniki indywidualne«
Zakręcona Bila Poznań1:2Bilardo.pl Dekada Sosnowiec»Wyniki indywidualne«
Akademia Bilardowa Rokietnica1:2Frame II Łódź»Wyniki indywidualne«
Spider Wrocław1:2Green Club III Gdańsk»Wyniki indywidualne«
Hungry 40 BLU Salony Łazienek Łódź0:3Reslogistic Trójkąt Rzeszów»Wyniki indywidualne«
VI Seria - Niedziela
pauza Reslogistic Trójkąt Rzeszów 
Green Club III Gdańsk2:1Hungry 40 BLU Salony Łazienek Łódź»Wyniki indywidualne«
Frame II Łódź2:1Spider Wrocław»Wyniki indywidualne«
Bilardo.pl Dekada Sosnowiec2:1Akademia Bilardowa Rokietnica»Wyniki indywidualne«
SKB Mrągowo1:2Zakręcona Bila Poznań»Wyniki indywidualne«
Papa Gusto Opole2:1Maximus BSB Bydgoszcz»Wyniki indywidualne«
VII Seria - Niedziela
Maximus BSB Bydgoszcz pauza 
Zakręcona Bila Poznań2:1Papa Gusto Opole»Wyniki indywidualne«
Akademia Bilardowa Rokietnica1:2SKB Mrągowo»Wyniki indywidualne«
Spider Wrocław0:3Bilardo.pl Dekada Sosnowiec»Wyniki indywidualne«
Hungry 40 BLU Salony Łazienek Łódź1:2Frame II Łódź»Wyniki indywidualne«
Reslogistic Trójkąt Rzeszów2:1Green Club III Gdańsk»Wyniki indywidualne«
VIII Seria - Niedziela
pauza Green Club III Gdańsk 
Frame II Łódź0:3Reslogistic Trójkąt Rzeszów»Wyniki indywidualne«
Bilardo.pl Dekada Sosnowiec2:1Hungry 40 BLU Salony Łazienek Łódź»Wyniki indywidualne«
SKB Mrągowo1:2Spider Wrocław»Wyniki indywidualne«
Papa Gusto Opole2:1Akademia Bilardowa Rokietnica»Wyniki indywidualne«
Maximus BSB Bydgoszcz2:1Zakręcona Bila Poznań»Wyniki indywidualne«
IX Seria - Niedziela
Zakręcona Bila Poznań pauza 
Akademia Bilardowa Rokietnica1:2Maximus BSB Bydgoszcz»Wyniki indywidualne«
Spider Wrocław1:2Papa Gusto Opole»Wyniki indywidualne«
Hungry 40 BLU Salony Łazienek Łódź2:1SKB Mrągowo»Wyniki indywidualne«
Reslogistic Trójkąt Rzeszów1:2Bilardo.pl Dekada Sosnowiec»Wyniki indywidualne«
Green Club III Gdańsk1:2Frame II Łódź»Wyniki indywidualne«
X Seria - Niedziela
pauza Frame II Łódź 
Bilardo.pl Dekada Sosnowiec2:1Green Club III Gdańsk»Wyniki indywidualne«
SKB Mrągowo1:2Reslogistic Trójkąt Rzeszów»Wyniki indywidualne«
Papa Gusto Opole2:1Hungry 40 BLU Salony Łazienek Łódź»Wyniki indywidualne«
Maximus BSB Bydgoszcz2:1Spider Wrocław»Wyniki indywidualne«
Zakręcona Bila Poznań3:0Akademia Bilardowa Rokietnica»Wyniki indywidualne«
XI Seria - Niedziela
Akademia Bilardowa Rokietnica pauza 
Spider Wrocław1:2Zakręcona Bila Poznań»Wyniki indywidualne«
Hungry 40 BLU Salony Łazienek Łódź1:2Maximus BSB Bydgoszcz»Wyniki indywidualne«
Reslogistic Trójkąt Rzeszów1:2Papa Gusto Opole»Wyniki indywidualne«
Green Club III Gdańsk3:0SKB Mrągowo»Wyniki indywidualne«
Frame II Łódź0:3Bilardo.pl Dekada Sosnowiec»Wyniki indywidualne«


Powrót
© 2017 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System