Strona główna » Bilard Sport Amator Challenge - Mistrzostwa Polski Amatorów 2022 » Aktualności
Video na żywo
Menu
Aktualności

Bilard Sport Amator Challenge
2022-01-24

Mistrzostwa Polski Amatorów zbliżają się wielkimi krokami

Już za dwa miesiące (27-29 listopada) w klubie Frame w Łodzi prawie dwustu bilardzistów-amatorów powalczy o tytuł Mistrza Polski. Oprócz prestiżu stawką w zawodach będą nagrody finansowe o łącznej wartości 10 tys. zł oraz dla zwycięzcy awans do finałów tegorocznych Mistrzostw Polski Mężczyzn.

Obecnie w całym kraju trwają turnieje eliminacyjne. Liderem jeżeli chodzi o frekwencję jest tradycyjnie Green Club w Gdańsku. Po czterech edycjach eliminacji w rankingu sklasyfikowanych jest aż 113 zawodników. Bardzo dobrą frekwencją zawodników wykazuje się Formoza Club Białystok, Nosan Kielce oraz Bila Tarnów. W dwóch ośrodkach kwalifikacje już się zakończyły. Pierwszym klubem, który wywiązał się z umowy w 100% był Konecki Klub Bilardowy. Chwilę później do tego grona dołączyła Bila Tarnów oraz Zamłynie Radom.

Niestety w kilku przypadkach nie jest niestety już tak wspaniale. Termin rozegrania czwartej eliminacji minął z dniem 20 września, jednak połowa organizatorów nie przesłała jeszcze rezultatów. Są pojedyncze przypadki, gdzie wyników do tej pory nie ma z trzeciej a nawet drugiej eliminacji. Prosimy o nie zwlekanie do ostatniej chwili i przesłanie wyników na adres info@bilard-sport.pl. Zachęcamy jednocześnie do przesyłania krótkich relacji, zdjęć oraz terminów najbliższych zawodów, z pewnością pomoże nam to sprawić, iż strona internetowa Bilard Sport Amator Challenge będzie bardziej atrakcyjna, co przyczyni się do jeszcze większej popularyzacji Mistrzostw Polski Amatorów.

Pragniemy przypomnieć, iż aby wziąć udział w turnieju finałowym niezbędne jest wyrobienie licencji zawodnika PZBil. W przypadku gdzie turnieje eliminacyjne już się zakończyły, zakwalifikowanym zawodnikom radzimy aby nie zwlekac do ostatniej chwili i złożyć wniosek już teraz.
Data modyfikacji: 2022-06-07
Powrót
© 2022 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System