Strona główna » Turnieje Sankcjonowane przez Polski Związek Bilardowy » Wyniki
Menu
Turnieje - wyniki
Wyniki
Turnieje Sankcjonowane przez PZBil
Bandaclub 9-ball Open

Wybierz grupę:
puchar  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16
Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
Runda pucharowa  
FINAŁ
Konrad Juszczyszyn (ERG Bieruń Folie) Mateusz Śniegocki (Konsalnet Warszawa)
Konrad
Juszczyszyn

(ERG Bieruń Folie)
8 : 7Mateusz
Śniegocki

(Konsalnet Warszawa)

 
   1
 
T. Kapłan 
- 
   33  11:30
 
 
T. Kapłan8
J. Regieli3
   49
   2  10:30
 
 
J. Regieli8
K. Zbień2
 
 
 
T. Kapłan8
M. Skoneczny3
   57
   3  10:30
 
 
W. Szewczyk8
B. Pondo1
   34
 
 
 
W. Szewczyk2
M. Skoneczny8
   4
 
 
M. Skoneczny 
- 
 
 
 
T. Kapłan8
K. Skowerski7
   61
   5  10:30
 
 
P. Ostrowski8
A. Giernalczyk6
   35
   
 
 
P. Ostrowski8
P. Kudlik5
   50
   6
 
 
P. Kudlik 
- 
 
 
 
P. Ostrowski4
K. Skowerski8
   7  10:30
 
 
M. Stefańczyk8
S. Szymkowski4
   36
 
 
 
M. Stefańczyk2
K. Skowerski8
   8
 
 
K. Skowerski 
- 
 
 
 
T. Kapłan2
K. Juszczyszyn8
   63
   9
 
W. Sroczyński 
- 
   37
   62
 
 
W. Sroczyński8
J. Kościelniak1
   51
   10  10:30
 
 
K. Piekarski7
J. Kościelniak8
 
 
 
W. Sroczyński8
R. Babica6
   58
   11  10:30
 
 
Ł. Szywała8
P. Likowski0
   38
 
 
 
Ł. Szywała6
R. Babica8
   12
 
 
R. Babica 
- 
 
 
 
W. Sroczyński5
K. Juszczyszyn8
   13
 
 
D. Zając 
- 
   39
   
 
 
D. Zając8
B. Rozwadowski6
   52
   14  10:30
 
 
B. Rozwadowski8
L. Kovac6
 
 
 
D. Zając7
K. Juszczyszyn8
   15  10:30
 
 
K. Juszczyszyn8
O. Karpiński1
   40
 
 
 
K. Juszczyszyn8
A. Skoneczny4
   16
 
 
A. Skoneczny 
- 
 
 
 
K. Juszczyszyn8
M. Śniegocki7
   17
 
K. Piekarski 
- 
   41
 
 
 
K. Piekarski3
M. Kudlik8
   53
   18  10:30
 
 
M. Kudlik8
K. Gmur2
 
 
 
M. Kudlik8
S. Batkowski6
   59
   19  10:30
 
 
S. Batkowski8
M. Witkowski2
   42
 
 
 
S. Batkowski8
M. Czarnecki4
   20
 
 
M. Czarnecki 
- 
 
 
 
M. Kudlik8
M. Fortuński5
   21
 
 
A. Borowiec 
- 
   43
   
 
 
A. Borowiec4
D. Hryb8
   54
   22  10:30
 
 
D. Cieślak6
D. Hryb8
 
 
 
D. Hryb6
M. Fortuński8
   23  10:30
 
 
S. Szumer8
S. Duda5
   44
 
 
 
S. Szumer4
M. Fortuński8
   24
 
 
M. Fortuński 
- 
 
 
 
M. Kudlik1
M. Śniegocki8
   25
 
M. Śniegocki 
- 
   45
 
 
 
M. Śniegocki8
M. Lichodziejewski5
   55
   26  10:30
 
 
M. Lichodziejewski8
R. Zachar4
 
 
 
M. Śniegocki8
W. Trajdos6
   60
   27  10:30
 
 
M. Fortuński8
G. Kryński4
   46
 
 
 
M. Fortuński2
W. Trajdos8
   28
 
 
W. Trajdos 
- 
 
 
 
M. Śniegocki8
M. Derek7
   29
 
 
S. Sawicki 
- 
   47
 
 
 
S. Sawicki8
W. Banek7
   56
   30  10:30
 
 
W. Banek8
K. Sadowski4
 
 
 
S. Sawicki4
M. Derek8
   31  10:30
 
 
V. Stofko6
O. Czupryńska8
   48
 
 
 
O. Czupryńska4
M. Derek8
   32
 
 
M. Derek 
- 
 
 
 

Powrót
© 2018 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System