Strona główna » Puchar Polski Kobiet 2019 » Aktualności
Video na żywo
Menu
Puchar Polski - wyniki
Aktualności

Puchar Polski Kobiet 2018
2019-04-08

Izabela Łącka najlepsza w Sosnowcu

Aktualna mistrzyni Polski w 9-bil, reprezentująca w tym sezonie barwy klubu Bistro Bilard Koryta Mięsne Brzeszcze, Izabela Łącka zwyciężyła w drugim w tym roku Pucharze Polski Kobiet w Bilard, który rozegrany został w klubie Falcon Sosnowiec. W zawodach na Śląsku wystartowało 26 pań.


Iza w drugiej rundzie turnieju przegrała z Oliwią Czupryńską z Nosanu Kielce. Na lewej stronie tabeli zwyciężyła dwa "horrory" 5:4 kolejno z Moniką Ząbek (DSB tianDe Lubin) i Poliną Chernik z Białorusi. W ćwierćfinale wzięła skuteczny rewanż na Oliwii, pokonując ją 5:2. Półfinał i finał był już tylko "spacerkiem", Łącka pokonała Weronikę Karwik 5:1 (UKS Bila Zduny) oraz Anitę Sochacką (UKS Snikers Rękoraj) 5:0. Na podium znalazła się jeszcze Magdalena Tatarkiewicz (TCF HUB Kraków), która w półfinale przegrała 1:5 z Anitą.

Z turnieju przeprowadzona została relacja on-line oraz video na żywo na YouTube. Wyniki oraz aktualny ranking Polski można zobaczyć na stronie Pucharu Polski Kobiet. Kolejne zawody rozegrane zosatną w czerwcu w Kielcach, w ramach Międzynarodowego Bilardowego Festiwalu.

Galeria zdjęć z turnieju dostępna jest na Facebookowym profilu klubu Bilardowego FALCON.
Powrót
© 2019 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System