Strona główna » Puchar Polski Kobiet 2018 » Wyniki
Video na żywo
Menu
Puchar Polski - wyniki
Wyniki
Puchar Polski Kobiet 2018

II turniej - Sosnowiec

Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
  

FINAŁ
Anita Sochacka (UKS Snikers Rękoraj) Izabela Łącka (Bistro Bilard Koryta Mięsne Brzeszcze)
Anita
Sochacka

(UKS Snikers Rękoraj)
0 : 5Izabela
Łącka

(Bistro Bilard Koryta Mięsne Brzeszcze)


   1
 
A. Sochacka5
A. Grzyb4
   5
 
 
A. Sochacka5
M. Tatarkiewicz1
   7
   2
 
 
M. Tatarkiewicz5
B. Świtała2
 
 
 
A. Sochacka0
I. Łącka5
   3
 
 
E. Bąk4
W. Karwik5
   6
 
 
 
W. Karwik1
I. Łącka5
   4
 
 
O. Czupryńska2
I. Łącka5
 
 
 

                                         
         1      
     33  25
A. Sochacka 
- 
   17
 
 
   49  45
HA. Ryś1
I. Łącka5
- 
A. Ryś 
A. Sochacka5
A. Grzyb0
   41
     2
 
 
A. Ryś3
A. Grzyb5
     34  26   Przegrany na A  
 
 
JI. Łącka5
P. Chernik4
I. Łącka5
M. Ząbek4
 18
A. Sochacka5
A. Burczyńska3
   3
 
 
M. Wawrzyn5
J. Połubińska4
    Przegrany na I
 
 
Awans
I. Łącka
 
GM. Ząbek5
B. Juchno4
J. Połubińska1
M. Ząbek5
M. Wawrzyn4
A. Burczyńska5
 
Awans
A. Sochacka
 
     4
 
A. Burczyńska5
M. Ząbek3
 
      Przegrany na B  
     
 
       5    
     35  27
P. Chernik 
- 
   19
 
 
   50  46
FS. Kmieć5
Ż. Foniok2
- 
S. Kmieć 
P. Chernik5
S. Aftka3
   42
     6
 
 
S. Aftka5
S. Kmieć0
     36  28   Przegrany na C  
 
 
IW. Karwik5
A. Burczyńska2
S. Kmieć4
W. Karwik5
 20
P. Chernik4
M. Tatarkiewicz5
   7
 
 
M. Tatarkiewicz5
O. Orzech 2
    Przegrany na J
 
 
Awans
W. Karwik
 
EO. Orzech 3
W. Karwik5
O. Orzech  
- 
M. Tatarkiewicz5
A. Pierzynka2
 
Awans
M. Tatarkiewicz
 
     8
 
- 
A. Pierzynka 
 
      Przegrany na D  
     
 
         9      
     37  29
W. Karwik 
- 
   21
 
 
   51  47
DA. Bronikowska5
A. Pierzynka3
- 
A. Bronikowska 
W. Karwik4
W. Połczyńska5
   43
     10
 
 
W. Połczyńska5
A. Bronikowska4
     38  30   Przegrany na E  
 
 
LS. Aftka1
B. Świtała5
A. Bronikowska3
S. Aftka5
 22
W. Połczyńska3
E. Bąk5
   11
 
 
E. Bąk5
H. Lipińska1
    Przegrany na K
 
 
Awans
B. Świtała
 
CH. Lipińska0
S. Aftka5
H. Lipińska 
- 
E. Bąk5
Ż. Foniok2
 
Awans
E. Bąk
 
     12
 
- 
Ż. Foniok 
 
      Przegrany na F  
     
 
       13    
     39  31
I. Kowalkowska1
B. Świtała5
   23
 
 
   52  48
BB. Humańska3
M. Wawrzyn5
I. Kowalkowska1
B. Humańska5
B. Świtała5
B. Juchno4
   44
     14
 
 
B. Humańska2
B. Juchno5
     40  32   Przegrany na G  
 
 
KA. Grzyb5
W. Połczyńska1
M. Wawrzyn3
A. Grzyb5
 24
B. Świtała3
O. Czupryńska5
   15
 
 
A. Orzech2
O. Czupryńska5
    Przegrany na L
 
 
Awans
A. Grzyb
 
AA. Orzech1
A. Grzyb5
A. Orzech 
- 
O. Czupryńska5
I. Łącka3
 
Awans
O. Czupryńska
 
     16
 
- 
I. Łącka 
 
      Przegrany na H  
     
 

Powrót
© 2018 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System