Strona główna » Brześć Słomka Ptysiowa Pol-Tour » Listy uczestników
»  Wyniki online  «
Video na żywo
Menu
Listy uczestników
Grand Prix Polski Brześć Słomka Ptysiowa Pol Tour
Mistrzostwa Łodzi w 10-bil

L.p.Imię i nazwiskoKlub / MiastoLicencjaKarta prawa do gryUwagi
1Cezary AntczakKosmopell Arkadia Tczew2111/201717
2Radosław BabicaAkademia Bilardowa Rokietnica1/20085
3Wojciech BanekMUKS IKS Tarnów1365/201244
4Andrzej BarskiAkademia Bilardowa Rokietnica576/09372
5Sebastian BatkowskiNosan Kielce964/201026
6Tomasz BąkMUKS IKS Tarnów829/201045
7Krystian BednarekUKS Snikers Rękoraj1918/2016151
8Michał BerkecZakręcona Bila Poznań586/09293
9Filip BiesekBSB Maximus Bydgoszcz1571/20134
10Paweł BłachowskiBilardo.pl Dekada Sosnowiec382/200860
11Paweł BoguszewskiGreen Club Gdańsk1969/201621
12Dawid BorkowskiBSB Maximus II Bydgoszcz1642/2014179
13Jakub BottcherArkadia II Tczew1922/2016183
14Szymon BruśnickiNosan TVsports Kielce1826/201562
15Dawid BrzezińskiGreen Club II Gdańsk2064/2017356
16Arkadiusz BrzękowskiAkademia Bilardowa Rokietnica1788/20157
17Piotr BujnyReslogistic Trójkąt Rzeszów557/0952
18Marcin ChmielGreen Club II Gdańsk2196/2018111
19Michał CzarneckiLipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki667/09340
20Łukasz DrożdżSKB Mrągowo1841/2015267
21Szymon DudaZakręcona Bila Poznań658/09294
22Łukasz FałdowskiBillboard Warszawa1917/2016335
23Żaneta FoniokMontownia Rozrywki Warszawa1161/2011163
24Wiktor FortuńskiBaribal Zagłębie Lubin1625/2014368
25Mieszko FortuńskiBaribal Zagłębie Lubin290/2008365
26Marcel FortuńskiBaribal Zagłębie Lubin291/2008367
27Krzysztof GardjasFrame II Łódź151/2008275
28Wojciech GłąbFair Play Jaworzno2127/2017Klubowa
29Wojciech GoskMUKS IKS Tarnów200/200848
30Jan GrzelakFrame Łódź1885/201636
31Andrzej GuzanowskiFrame II Łódź754/2009276
32Sebastian HołówkoTranscare Trójkąt Rzeszów2040/201788
33Robert JagodzińskiUKS Snikers Rękoraj392/2008152
34Oskar JamorskiFair Play Jaworzno1326/201232
35Jacek JaniszewskiFrame III Łódź1895/2016279
36Dominik JastrząbFair Play Jaworzno1510/201329
37Patryk JełowickiGreen Club III Gdańsk493/2009121
38Dawid JędrzejczakGreen Club Gdańsk61/200818
39Mateusz JukiewiczZakręcona Bila II Poznań2292/2018300
40Konrad JuszczyszynBaribal Zagłębie Lubin703/09366
41Paweł KaliszBydgoszcz2570/2021382
42Tomasz KapłanNosan Kielce215/200824
43Kamil KapołkaBytom1423/2012373
44Kacper Kielmans147 Break autazeszwajcarii.pl Warszawa1972/2016313
45Piotr KleinschmidtFrame II Łódź2130/2017277
46Dominik KlepaczUKS Snikers Rękoraj1341/2012150
47Piotr KluszczyńskiBydgoszcz124/2008383
48Robert KłosToruń2288/2018380
49Kacper KonkelKosmopell Arkadia Tczew1120/201116
50Łukasz KorsakGreen Club III Gdańsk772/2009120
51Jakub KowalczykWSB M13 Warszawa1637/2014323
52Łukasz KowalskiFrame Łódź2131/201739
53Adrian KozakowskiUKS Snikers Rękoraj911/2010153
54Bartosz KrólMUKS IKS Tarnów2289/201846
55Tomasz KrysztofikWSB M13 Warszawa1598/2014321
56Szymon KuralTCF HUB go77.pl Kraków1636/201468
57Józef KwitBilard Team Maria Wałbrzych2467/2020292
58Grzegorz LasotaMetal Fach LP Pool Bilard Sokółka230/200812
59Piotr LikowskiZakręcona Bila Poznań1998/2016295
60Igor LulińskiBSB Maximus Bydgoszcz1066/20112
61Izabela ŁąckaFair Play Jaworzno456/200827
62Hubert ŁopotkoMetal Fach LP Pool Bilard Sokółka60/200810
63Daniel MaciołBilardo.pl Dekada Sosnowiec559/200957
64Jakub MichałekBSB Maximus II Bydgoszcz2551/2021182
65Yahor MikheyenkaZakręcona Bila Poznań1946/2016296
66Szymon MirońMetal Fach LP II Sokółka1985/2016330
67Michał MuklewiczGreen Club Gdańsk1223/201119
68Jan NiewęgłowskiNosan TVsports Kielce752/0961
69Sławomir NowakMontownia Rozrywki Warszawa698/09164
70Jeremi NowakNosan TVsports Kielce1608/201463
71Karol PahulakElida Białystok2314/2018345
72Andrzej PakułaGreen Club IV Gdańsk38/2008124
73Konrad PiekarskiMetal Fach LP Pool Bilard Sokółka301/20089
74Krystian PiekarskiMetal Fach LP II Sokółka300/2008326
75Kamil PodębskiFrame Łódź146/200835
76Piotr PolisFrame Łódź1157/2011371
77Bartłomiej PondoTCF HUB go77.pl Kraków490/200966
78Michał PotyszAkademia Bilardowa Rokietnica949/20106
79Michał PukZakręcona Bila II Poznań843/2010301
80Jerzy RegieliBilardo.pl Dekada Sosnowiec184/200856
81Dominik RegieliFair Play Jaworzno2385/2019Klubowa
82Bartosz RozwadowskiNosan TVsports Kielce8/200865
83Sebastian RyłkoMetal Fach LP Pool Bilard Sokółka237/200813
84Tomasz SadlikTranscare Trójkąt Rzeszów1398/201284
85Michał SamulakFrame Łódź2616/2021brak
86Brajan Sawicki147 Break autazeszwajcarii.pl Warszawa2150/2017378
87Gabriela SiemieniecNosan III Kielce2067/2017225
88Mariusz SkonecznyLipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki305/2008338
89Karol SkowerskiNosan Kielce2/200823
90Dawid SobiechBilardo.pl Dekada Sosnowiec502/200955
91Kamil SpichaGreen Club Gdańsk2104/201720
92Wojciech SroczyńskiCromo-Stal Katowice707/09379
93Sambor StachowiakFair Play Jaworzno1634/201430
94Adam StankiewiczAkademia Bilardowa Rokietnica1789/20158
95Patryk StatkiewiczGreen Club IV Gdańsk553/09123
96Antoni  StępieńUKS Snikers Rękoraj2329/2020154
97Adam SwadźbaMUKS IKS Tarnów2360/201947
98Mateusz SząszorKosmopell Arkadia Tczew339/200815
99Kamil SząszorKosmopell Arkadia Tczew338/200814
100Marcin SzczególskiBydgoszcz123/2008381
101Łukasz SzczygiełFrame III Łódź1179/2011282
102Wojciech SzewczykBilardo.pl Dekada Sosnowiec303/200858
103Daniel SzymczakTrytago Łódź729/0974
104Mateusz ŚniegockiZakręcona Bila Poznań458/2008298
105Piotr ŚwiatowyBSB Maximus Bydgoszcz1222/20113
106Bogna ŚwitałaBSB Maximus II Bydgoszcz1187/2011181
107Piotr ŚwitałaBSB Maximus II Bydgoszcz1525/2013180
108Grzegorz TaborZakręcona Bila II Poznań435/2008303
109Mateusz TomiczekKoryta Mięsne - Bistro Bilard Brzeszcze2759/2021133
110Dawid TonojanSeven Kętrzyn1064/2011253
111Maciej TrudnowskiOlsztyn1543/2013317
112Michał TurkowskiNosan Kielce3/200825
113Piotr TwerdykFair Play Jaworzno1263/201128
114Jakub TyburskiBSB Maximus II Bydgoszcz1251/2011178
115Michał UrbańskiFrame Łódź1864/201537
116Marcin WaliszewskiFrame Łódź154/200833
117Krzysztof WaszakBydgoszcz2569/2021384
118Marta WawrzynPruszków2192/2018376
119Bartłomiej WiatrowskiBydgoszcz1467/2013370
120Oskar WidachaFair Play Jaworzno2083/201731
121Adam WilkFrame III Łódź1641/2014280
122Dominik WojciechowskiBOSiR Bila Piechcin1660/2014Klubowa
123Rafał WolskiBaribal Zagłębie Lubin44/2008369
124Dominik ZającMetal Fach LP Pool Bilard Sokółka62/200811
125Karol ZielenkiewiczMetal Fach LP II Sokółka2063/2017331
126Kamil ZiębaFrame Łódź2129/201734
127Norbert ŻelaskoGreen Club IV Gdańsk1184/2011122
128Maciej ŻycińskiNosan TVsports Kielce311/200864

Powrót
© 2021 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System