Strona główna » Polska Liga Bilardowa » II Liga Bilardowa - Lista zgłoszonych zawodników - sezon 2021
Video na żywo
Menu
Sponsorzy
II Liga Bilardowa - Lista zgłoszonych zawodników - sezon 2021



L.p.Imię i NazwiskoKlub / MiastoLicencjaKarta Prawa do gry
1Jarosław Kowalski147 Break autazeszwajcarii.pl Warszawa2179/2018311
2Paweł Seremak147 Break autazeszwajcarii.pl Warszawa1988/2016312
3Brajan Sawicki147 Break autazeszwajcarii.pl Warszawa2150/2017378
4Kacper Kielmans147 Break autazeszwajcarii.pl Warszawa1972/2016313
5Tomasz Stachera147 Break autazeszwajcarii.pl Warszawa1747/2015314
6Filip Mazur147 Break autazeszwajcarii.pl Warszawa925/2010315
7Marek Domarecki147 Break autazeszwajcarii.pl Warszawa2284/2018316
8Mikołaj ŁukaszkiewiczAkademia Bilardowa II Rokietnica2504/2020102
9Mikołaj StęsikAkademia Bilardowa II Rokietnica2568/2021105
10Łukasz SikorskiAkademia Bilardowa II Rokietnica125/2008103
11Łukasz JudkowiakAkademia Bilardowa II Rokietnica1309/2012101
12Kinga PietrzakAkademia Bilardowa II Rokietnica1126/2011363
13Andrzej BarskiAkademia Bilardowa II Rokietnica576/09372
14Daniel WieszczeczyńskiAkademia Bilardowa II Rokietnica1306/2012104
15Radosław LorychAkademia Bilardowa III Rokietnica1271/2012106
16Milena MalickaAkademia Bilardowa III Rokietnica1656/2014107
17Mateusz CholewińskiAkademia Bilardowa III Rokietnica2359/2019108
18Julia TarkaAkademia Bilardowa III Rokietnica2386/2019109
19Eryk ŚwidniakAkademia Bilardowa III Rokietnica2209/2018110
20Dominika Burkiewicz - DzumykAkademia Bilardowa Wodzisław Śląski2596/2021406
21Michał BlachowskiAkademia Bilardowa Wodzisław Śląski1562/2013405
22Rafał KubiakAkademia Bilardowa Wodzisław Śląski1593/2014404
23Mariusz DzumykAkademia Bilardowa Wodzisław Śląski1042/2011403
24Andrzej DziobkowskiAkademia Bilardowa Wodzisław Śląski1475/2013402
25Marcin HojkaAkademia Bilardowa Wodzisław Śląski1801/2015400
26Robert KurpanikAkademia Bilardowa Wodzisław Śląski1474/2013401
27Piotr CepilAkademia TCF HUB Kraków248/200890
28Illia KyselovAkademia TCF HUB Kraków3254/202191
29Andrzej SkupieńAkademia TCF HUB Kraków2441/202089
30Miłosz SzybistAkademia TCF HUB Kraków2218/201893
31Maciej SzybistAkademia TCF HUB Kraków2213/201894
32Krzysztof JagiełłoAkademia TCF HUB Kraków1821/201592
33Jakub ŚliżewskiArkadia II Tczew2315/2018187
34Bartłomiej SzkopińskiArkadia II Tczew1919/2016185
35Mateusz GrzębskiArkadia II Tczew1944/2016184
36Jakub BottcherArkadia II Tczew1922/2016183
37Marcin GrędaArkadia II Tczew2238/2018188
38Paweł DziwoszArkadia II Tczew267/2008186
39Mateusz PodlewskiArkadia II Tczew2460/2020416
40Paulina  RutkowskaArkadia II Tczew1929/2016417
41Michał StojałowskiArkadia II Tczew552/09434
42Sandra AftkaArkadia II Tczew1746/2015189
43Bartosz KędziorBacatrans Dębica2443/2019100
44Jacek BieszczadBacatrans Dębica1982/201695
45Kamil WęgrzynBacatrans Dębica2317/201896
46Jakub PociaskBacatrans Dębica206/200897
47Maciej AuguścikBacatrans Dębica203/200899
48Michał KędziorBacatrans Dębica201/200898
49Józef KwitBilard Team Maria Wałbrzych2467/2020292
50Katarzyna PuśBilard Team Maria Wałbrzych1758/2015288
51Jakub KucharskiBilard Team Maria Wałbrzych1149/2011289
52Michał SieńkoBilard Team Maria Wałbrzych2028/2017290
53Jakub ŻarkowskiBilard Team Maria Wałbrzych2447/2020291
54Michał MalczewskiBilard Team Maria Wałbrzych481/2009286
55Grzegorz WójcikBilard Team Maria Wałbrzych1824/2015285
56Krzysztof HaraźnyBilard Team Maria Wałbrzych2027/2016284
57Łukasz ŚlipkoBilard Team Maria Wałbrzych1916/2016287
58Bogna ŚwitałaBSB Maximus II Bydgoszcz1187/2011181
59Jakub TyburskiBSB Maximus II Bydgoszcz1251/2011178
60Dawid BorkowskiBSB Maximus II Bydgoszcz1642/2014179
61Piotr ŚwitałaBSB Maximus II Bydgoszcz1525/2013180
62Jakub MichałekBSB Maximus II Bydgoszcz2551/2021182
63Tomasz BogdanowiczElida Białystok1541/2013359
64Rafał PampuchElida Białystok1569/2013358
65Michał CzajkowskiElida Białystok1879/2015346
66Przemysław MarkowskiElida Białystok92/2008360
67Dariusz KolecElida Białystok536/09361
68Krzysztof KurlendaElida Białystok2507/2020343
69Dariusz MisiakElida Białystok2355/2019344
70Karol PahulakElida Białystok2314/2018345
71Maciej GrygieńćElida Białystok2426/2019362
72Wiktor ZielińskiFalquon Hades Poznań945/2010198
73Jakub KościelniakFalquon Hades Poznań650/09192
74Karol SiódmiakFalquon Hades Poznań1554/2013194
75Marcin SmolichFalquon Hades Poznań1717/2014195
76Remigiusz WyrzykiewiczFalquon Hades Poznań461/2009196
77Maciej ZalewskiFalquon Hades Poznań1433/2013197
78Bartłomiej CzaplaFalquon Hades Poznań1088/2011190
79Adam MściszFalquon Hades Poznań838/2010199
80Daria SiranchukFalquon Hades Poznań3650/2021200
81Mariusz ŚniegockiFalquon Hades Poznań3651/2021201
82Marcin GołembskiFalquon Hades Poznań349/2008191
83Mateusz RobińskiFalquon Hades Poznań1127/2011193
84Tomasz MalinowskiFrame II Łódź816/09273
85Piotr KleinschmidtFrame II Łódź2130/2017277
86Andrzej GuzanowskiFrame II Łódź754/2009276
87Krzysztof GardjasFrame II Łódź151/2008275
88Mateusz ZdziechFrame II Łódź671/2009274
89Adam StefankiewiczFrame III Łódź1882/2015427
90Adam WilkFrame III Łódź1641/2014280
91Filip StankeFrame III Łódź2468/2020283
92Łukasz SzczygiełFrame III Łódź1179/2011282
93Jacek JaniszewskiFrame III Łódź1895/2016279
94Michał BilskiFrame III Łódź2550/2021281
95Tomasz KoziełFrame III Łódź2367/2019278
96Krzysztof OrłowskiGreen Club II Gdańsk2352/2019116
97Mirosław MurawskiGreen Club II Gdańsk2567/2021115
98Tomasz KuraśGreen Club II Gdańsk398/2008114
99Wojciech KalejtaGreen Club II Gdańsk400/2008113
100Dominik HomzaGreen Club II Gdańsk2469/2020112
101Marcin ChmielGreen Club II Gdańsk2196/2018111
102Janusz KiełbratowskiGreen Club II Gdańsk2786/2021410
103Maciej RaniszewskiGreen Club III Gdańsk1405/2012117
104Wojciech ZosiukGreen Club III Gdańsk1093/2011119
105Osman MuklewiczGreen Club III Gdańsk1363/2012118
106Łukasz KorsakGreen Club III Gdańsk772/2009120
107Patryk JełowickiGreen Club III Gdańsk493/2009121
108Norbert ŻelaskoGreen Club IV Gdańsk1184/2011122
109Tomasz WendickiGreen Club IV Gdańsk70/2008126
110Ireneusz SzczepanekGreen Club IV Gdańsk1970/2016127
111Tomasz MłodzińskiGreen Club IV Gdańsk967/2010125
112Andrzej PakułaGreen Club IV Gdańsk38/2008124
113Patryk StatkiewiczGreen Club IV Gdańsk553/09123
114Hubert WiśniewskiKmicic Starogard Gdański2762/2021353
115Maciej DrobnyKmicic Starogard Gdański2760/2021351
116Mateusz MajerKmicic Starogard Gdański1732/2015349
117Bartłomiej WołoszykKmicic Starogard Gdański2761/2021350
118Sławomir RudziewiczKmicic Starogard Gdański1894/2016348
119Przemysław ChabowskiKmicic Starogard Gdański2349/2019347
120Adam DudekKmicic Starogard Gdański2763/2021352
121Michał SzwedKoryta Mięsne - Bistro Bilard Brzeszcze335/2008130
122Krzysztof MarzecKoryta Mięsne - Bistro Bilard Brzeszcze1992/2016134
123Daniel KomanKoryta Mięsne - Bistro Bilard Brzeszcze1589/2014129
124Piotr TomiczekKoryta Mięsne - Bistro Bilard Brzeszcze1902/2016128
125Mariusz GołdynKoryta Mięsne - Bistro Bilard Brzeszcze1202/2011131
126Mirosław ŚmielakKoryta Mięsne - Bistro Bilard Brzeszcze2758/2021132
127Mateusz TomiczekKoryta Mięsne - Bistro Bilard Brzeszcze2759/2021133
128Juliusz WęgrzynKoryta Mięsne - Bistro Bilard II Brzeszcze2547/2021137
129Jerzy PająkKoryta Mięsne - Bistro Bilard II Brzeszcze2494/2020139
130Dawid FurdynaKoryta Mięsne - Bistro Bilard II Brzeszcze2549/2021136
131Sebastian MiśniakiewiczKoryta Mięsne - Bistro Bilard II Brzeszcze2546/2021135
132Filip HennigKoryta Mięsne - Bistro Bilard II Brzeszcze2500/2020140
133Artur LisowskiKoryta Mięsne - Bistro Bilard II Brzeszcze2497/2020141
134Mateusz ŻmudaKoryta Mięsne - Bistro Bilard II Brzeszcze2548/2021138
135Łukasz KrólikowskiLUKS Pakosławice1613/2014394
136Artur SzarawaraLUKS Pakosławice158/2008398
137Tomasz DelinowskiLUKS Pakosławice1614/2014397
138Krzysztof DelinowskiLUKS Pakosławice1615/2014396
139Dawid CieślakLUKS Pakosławice177/2008395
140Krzysztof KozeraMak Marketing UKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki1931/2016309
141Magdalena BierzgalskaMak Marketing UKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki2095/2017304
142Wiktoria WydrzyńskaMak Marketing UKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki2038/2017306
143Patryk ŻakMak Marketing UKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki2445/2020240
144Wiktor  CzechMak Marketing UKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki2458/2020239
145Szymon KaczmarekMak Marketing UKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki2098/2017238
146Jakub GorzelaMak Marketing UKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki2101/2017237
147Mateusz FilipMak Marketing UKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki2222/2018236
148Jacek PietrzykMak Marketing UKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki2236/2018235
149Rafał ArkusińskiMak Marketing UKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki1302/2012308
150Joanna SzulczykMak Marketing UKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki2039/2017307
151Wiktor StępowskiMak Marketing UKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki2102/2017241
152Sonia PorczykMak Marketing UKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki2100/2017305
153Michał BierzgalskiMak Marketing UKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki1061/2011310
154Krzysztof KlajnMasters Chełm2183/2018176
155Michał JezierskiMasters Chełm2176/2018170
156Katarzyna WochMasters Chełm2175/2018171
157Kamil BaranowskiMasters Chełm2174/2018172
158Patryk KędzioraMasters Chełm2177/2018169
159Przemysław WochMasters Chełm2172/2018173
160Michał SikoraMasters Chełm2178/2018174
161Marcin KrukMasters Chełm2318/2018175
162Przemysław SarzyńskiMasters Chełm2457/2020177
163Maciej NowakMetal Fach LP II Sokółka692/09325
164Piotr RygasiewiczMetal Fach LP II Sokółka861/2010324
165Lech PiekarskiMetal Fach LP II Sokółka2254/2018332
166Maciej BiałousMetal Fach LP II Sokółka2552/2021435
167Krystian PiekarskiMetal Fach LP II Sokółka300/2008326
168Zbigniew KoziołMetal Fach LP II Sokółka788/09327
169Harutyun SahakyanMetal Fach LP II Sokółka95/2008328
170Tomasz GórskiMetal Fach LP II Sokółka2153/2017329
171Karol ZielenkiewiczMetal Fach LP II Sokółka2063/2017331
172Szymon MirońMetal Fach LP II Sokółka1985/2016330
173Żaneta FoniokMontownia Rozrywki Warszawa1161/2011163
174Sławomir NowakMontownia Rozrywki Warszawa698/09164
175Paweł KrysińskiMontownia Rozrywki Warszawa2162/2018165
176Piotr StasiakMontownia Rozrywki Warszawa1904/2016168
177Krzysztof DyrekMontownia Rozrywki Warszawa1905/2016167
178Piotr SokółMontownia Rozrywki Warszawa1757/2015318
179Roman WasilewskiMontownia Rozrywki Warszawa1857/2015166
180Grzegorz NowakNosan II Kielce748/2009218
181Jakub ChrobotNosan II Kielce1725/2015220
182Michał WiechNosan II Kielce2341/2019221
183Maciej SłowikNosan II Kielce1958/2017222
184Piotr KucharskiNosan II Kielce859/2010219
185Adam ŚcigaNosan III Kielce1178/2011223
186Izabella JońskaNosan III Kielce2224/2018229
187Gabriela SiemieniecNosan III Kielce2067/2017225
188Patrycja SiemieniecNosan III Kielce2065/2017226
189Jakub HajdukNosan III Kielce2562/2021227
190Łukasz KowalewskiNosan III Kielce2775/2021228
191Michał KoźbaNosan III Kielce2220/2018230
192Adam MuszyńskiNosan III Kielce2333/2019231
193Adam PałczyńskiNosan III Kielce2043/2017232
194Alan WszędybyłNosan III Kielce2340/2019233
195Michał KoźbaNosan III Kielce2220/2018230
196Karol StępieńNosan III Kielce2432/2019415
197Antonio QuartaNosan III Kielce1959/2016224
198Michał KotiukOlimp Masters eDom Lublin2336/2019211
199Robert ŚliwaOlimp Masters eDom Lublin2195/2018212
200Jan MiernowskiOlimp Masters eDom Lublin785/09210
201Daniel WysockiOlimp Masters eDom Lublin952/2010412
202Marcin SawickiOlimp Masters eDom Lublin4614/2021428
203Mariusz ZakrzewskiOlimp Masters eDom Lublin1854/2015213
204Mateusz DudzińskiOlimp Masters eDom Lublin1987/2016216
205Michał MudaOlimp Masters eDom Lublin694/09214
206Bartłomiej BrzozowskiOlimp Masters eDom Lublin710/09217
207Tomasz ChagowskiOlimp Masters eDom Lublin672/09215
208Daniel KarkoszkaOskar Stalowa Wola540/09262
209Tomasz KosińskiOskar Stalowa Wola544/09261
210Paweł KopećOskar Stalowa Wola1552/2013266
211Tomasz WiśniewskiOskar Stalowa Wola539/09265
212Krzysztof MoskalOskar Stalowa Wola1060/2011264
213Maciej SzerszeńOskar Stalowa Wola1002/2010263
214Hubert BaranÓsemka Rzeszów2321/2019147
215Arkadiusz NawojskiÓsemka Rzeszów2306/2018142
216Mirosław DąbrowskiÓsemka Rzeszów2307/2018144
217Jerzy GonetÓsemka Rzeszów2309/2018145
218Sebastian KrupaÓsemka Rzeszów1555/2013146
219Sławomir BratekÓsemka Rzeszów2322/2019143
220Michał PopławskiSeven Kętrzyn2005/2016260
221Wojciech GrochSeven Kętrzyn2521/2021258
222Dorian CzubaszekSeven Kętrzyn603/09257
223Rafał KwiatkowskiSeven Kętrzyn2523/2021256
224Łukasz NiemczykSeven Kętrzyn2519/2021255
225Krystian KosikSeven Kętrzyn233/2008254
226Dawid TonojanSeven Kętrzyn1064/2011253
227Kacper WiniarskiSeven Kętrzyn2524/2021259
228Tomasz SzewczakSKB Mrągowo2395/2019272
229Kacper BorowskiSKB Mrągowo1892/2016271
230Igor ZiewiecSKB Mrągowo1890/2016268
231Łukasz DrożdżSKB Mrągowo1841/2015267
232Grzegorz UlewiczSKB Mrągowo883/2010269
233Mariusz BorkowskiSKB Mrągowo2470/2020270
234Aleksander ChowaniecSpider Wrocław2472/2020160
235Adam BarczyńskiSpider Wrocław2576/2021408
236Dariusz KrzyszkowskiSpider Wrocław172/2008157
237Kajetan ŻmudzińskiSpider Wrocław394/2008156
238Karol CzochSpider Wrocław2479/2020162
239Jakub RożekSpider Wrocław2478/2020158
240Dzymitry HrybSpider Wrocław1130/2011159
241Arkadiusz GołębskiSpider Wrocław1016/2010161
242Tomasz WójtTago Łódź837/201079
243Michał RogowiczTago Łódź2166/201880
244Karol BarcickiTago Łódź2167/201881
245Mateusz SzurgotTago Łódź2320/201982
246Jakub KubiakTago Łódź2168/201883
247Sebastian HołówkoTranscare Trójkąt Rzeszów2040/201788
248Konrad UrbanTranscare Trójkąt Rzeszów2473/202087
249Karol MazurekTranscare Trójkąt Rzeszów951/201086
250Tomasz SadlikTranscare Trójkąt Rzeszów1398/201284
251Krystian NiebieszczańskiTranscare Trójkąt Rzeszów950/201085
252Krzysztof DrąkaTranscare Trójkąt Rzeszów202/2008431
253Kacper ŚlenzakTranscare Trójkąt Rzeszów2456/2020432
254Mateusz SadlikTranscare Trójkąt Rzeszów4572/2021425
255Daniel SzymczakTrytago Łódź729/0974
256Michał KowalczykTrytago Łódź812/0975
257Wojciech CieślakTrytago Łódź428/201173
258Konrad SłomaTrytago Łódź1233/201177
259Jacek CzerepińskiTrytago Łódź1253/201176
260Marcin MichalakTrytago Łódź3195/202178
261Krzysztof DembickiUKS Lisewo2453/2020386
262Damian PiotrzkowskiUKS Lisewo2068/2017387
263Fabian Szabłowski UKS Lisewo2077/2017388
264Dominik SerwinUKS Lisewo2076/2017389
265Klaudiusz DzikowskiUKS Lisewo2077/2017390
266Martyna LipaUKS Lisewo1942/2016391
267Andrzej FandrejewskiUKS Lisewo1085/2011385
268Wojciech PiersaUKS Lisewo2031/2017393
269Jakub  ChmielewiczUKS Lisewo2072/2017392
270Dominik KlepaczUKS Snikers Rękoraj1341/2012150
271Robert JagodzińskiUKS Snikers Rękoraj392/2008152
272Antoni  StępieńUKS Snikers Rękoraj2329/2020154
273Marcel NieśmiałekUKS Snikers Rękoraj2330/2019149
274Krystian BednarekUKS Snikers Rękoraj1918/2016151
275Adrian DerewędaUKS Snikers Rękoraj1956/2016155
276Krzysztof DybałaUKS Snikers Rękoraj396/2008407
277Adrian KozakowskiUKS Snikers Rękoraj911/2010153
278Alan CibaUKS Solid-Bud Kreadom Samochodówka II Legnica2958/2021250
279Daniel PrytułaUKS Solid-Bud Kreadom Samochodówka II Legnica2959/2021252
280Waldemar DrążekUKS Solid-Bud Kreadom Samochodówka II Legnica2350/2019422
281Roman BohaczUKS Solid-Bud Kreadom Samochodówka II Legnica2957/2021251
282Szymon DzieniszewskiUKS Solid-Bud Kreadom Samochodówka II Legnica2956/2021249
283Dawid WieczorekUKS Solid-Bud Kreadom Samochodówka II Legnica2345/2019248
284Maciej KiełkowiczUKS Solid-Bud Kreadom Samochodówka II Legnica1466/2013247
285Sebastian KwiatkowskiUKS Solid-Bud Kreadom Samochodówka Legnica2505/2020246
286Robert KozłowskiUKS Solid-Bud Kreadom Samochodówka Legnica2280/2018244
287Kamil LechUKS Solid-Bud Kreadom Samochodówka Legnica2285/2018243
288Łukasz JaśkiewiczUKS Solid-Bud Kreadom Samochodówka Legnica2356/2019245
289Jacek MieczkowskiUKS Solid-Bud Kreadom Samochodówka Legnica2366/2019242
290Marek BednarzVivo Masters eDom Lublin1975/2016209
291Jakub WiśniewskiVivo Masters eDom Lublin881/2010208
292Jacek PamułaVivo Masters eDom Lublin2785/2021205
293Karol MędykowskiVivo Masters eDom Lublin1964/2016207
294Robert SzafranVivo Masters eDom Lublin2147/2017206
295Tomasz PierzchalskiVivo Masters eDom Lublin1183/2011202
296Grzegorz BataszewVivo Masters eDom Lublin2171/2018203
297Damian KułakVivo Masters eDom Lublin782/09204
298Jędrzej BartkowiakZakręcona Bila II Poznań2328/2019299
299Michał PukZakręcona Bila II Poznań843/2010301
300Grzegorz TaborZakręcona Bila II Poznań435/2008303
301Aliaksandr KantsiarukZakręcona Bila II Poznań2805/2021414
302Michał RybińskiZakręcona Bila II Poznań2327/2019302
303Mateusz JukiewiczZakręcona Bila II Poznań2292/2018300

Powrót
© 2021 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System