Strona główna » Polska Liga Bilardowa » Bilardowa Ekstraklasa - Lista zgłoszonych zawodników - sezon 2019
Video na żywo
Menu
Sponsorzy
Bilardowa Ekstraklasa - Lista zgłoszonych zawodników - sezon 2019



L.p.Imię i NazwiskoKlub / MiastoLicencjaKarta Prawa do gry
1Dymitr ŁyczkoBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR Kętrzyn718/0920
2Andrzej PakułaBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR Kętrzyn38/2008249
3Krystian KosikBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR Kętrzyn233/200825
4Dawid TonojanBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR Kętrzyn1064/201124
5Kamil SuszczyńskiBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR Kętrzyn610/200923
6Grzegorz LasotaBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR Kętrzyn230/200822
7Krzysztof LasotaBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR Kętrzyn602/0921
8Mateusz SząszorEnergyRE Arkadia Tczew339/200842
9Kamil SząszorEnergyRE Arkadia Tczew338/200843
10Michał StojałowskiEnergyRE Arkadia Tczew552/0944
11Kacper KonkelEnergyRE Arkadia Tczew1120/201145
12Piotr KudlikERG Bieruń Folie190/200851
13Wiktor FortuńskiERG Bieruń Folie1625/201452
14Marek KudlikERG Bieruń Folie192/200850
15Konrad JuszczyszynERG Bieruń Folie703/0949
16Mieszko FortuńskiERG Bieruń Folie290/200848
17Monika ZąbekERG Bieruń Folie204/200847
18Nikita RudenkoHulakula Warszawa2343/201997
19Tomasz HanajHulakula Warszawa84/200895
20Robert KoziołHulakula Warszawa1297/201294
21Arkadiusz JakubiakHulakula Warszawa1262/201193
22Artur ZasztowtHulakula Warszawa1200/201192
23Maciej WitkowskiHulakula Warszawa739/0996
24Krystian ĆwikłaHulakula Warszawa347/2008303
25Wojciech SroczyńskiKonsalnet Europool Warszawa707/09340
26Daniel MaciołKonsalnet Europool Warszawa559/2009341
27Wojciech SzewczykKonsalnet Europool Warszawa303/2008339
28Mateusz ŚniegockiKonsalnet Europool Warszawa458/2008342
29Piotr OstrowskiLipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki666/0956
30Mariusz SkonecznyLipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki305/200853
31Michał CzarneckiLipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki667/0957
32Adam SkonecznyLipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki457/200854
33Mikołaj ZąbeckiLipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki662/0955
34Tomasz KrysztofikMarine Ship Service Green Club Gdańsk1598/2014318
35Michał MuklewiczMarine Ship Service Green Club Gdańsk1223/2011317
36Norbert ŻelaskoMarine Ship Service Green Club Gdańsk1184/2011316
37Dawid JędrzejczakMarine Ship Service Green Club Gdańsk61/2008315
38Patryk StatkiewiczMarine Ship Service Green Club Gdańsk553/09319
39Konrad GdaniecMarine Ship Service Green Club Gdańsk89/2008320
40Krystian PiekarskiMetal Fach LP Sokółka300/2008282
41Konrad PiekarskiMetal Fach LP Sokółka301/2008281
42Karol ZielenkiewiczMetal Fach LP Sokółka2063/2017286
43Sebastian RyłkoMetal Fach LP Sokółka237/2008285
44Sebastian BatkowskiMetal Fach LP Sokółka964/2010284
45Dominik ZającMetal Fach LP Sokółka62/2008283
46Oliwia CzupryńskaNosan Kielce189/2008352
47Michał TurkowskiNosan Kielce3/2008350
48Bartosz RozwadowskiNosan Kielce8/2008351
49Tomasz KapłanNosan Kielce215/2008349
50Karol SkowerskiNosan Kielce2/2008348

Powrót
© 2019 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System