Strona główna » Polska Liga Bilardowa » I Liga - Lista zgłoszonych zawodników
Video na żywo
»  Turniej finałowy II Ligi  «
Menu
I Liga - Lista zgłoszonych zawodników



L.p.Imię i NazwiskoKlub / MiastoLicencjaKarta Prawa do gry
1Krzysztof SzczepańskiArkadia Tczew340/2008111
2Mateusz SząszorArkadia Tczew339/2008108
3Kamil SząszorArkadia Tczew338/2008109
4Kacper KonkelArkadia Tczew1120/2011112
5Michał StojałowskiArkadia Tczew552/09110
6Dawid SobiechBilardo.pl Dekada Sosnowiec502/200930
7Paweł BajsarowiczBilardo.pl Dekada Sosnowiec270/200831
8Wojciech JanoszBilardo.pl Dekada Sosnowiec558/200933
9Jan WierzchowskiBilardo.pl Dekada Sosnowiec1129/201134
10Maciej AuguścikBilardo.pl Dekada Sosnowiec203/200832
11Jerzy RegieliBilardo.pl Dekada Sosnowiec184/200829
12Paweł KaczmarekHouse of Pool Warszawa663/09159
13Rafał LusaHouse of Pool Warszawa1744/2015164
14Rafał MolakHouse of Pool Warszawa1432/2013163
15Piotr StasiakHouse of Pool Warszawa1904/2016156
16Adam KuryłekHouse of Pool Warszawa765/09157
17Sławomir NowakHouse of Pool Warszawa698/09162
18Krzysztof DyrekHouse of Pool Warszawa1905/2016158
19Roman WasilewskiHouse of Pool Warszawa1857/2015161
20Hubert KaczmarekHouse of Pool Warszawa289/2008160
21Bartosz BieńkowskiIdoslubu.pl Kielce1560/2013105
22Tomasz PawlikIdoslubu.pl Kielce9/2008107
23Maciej ŻycińskiIdoslubu.pl Kielce311/2008104
24Jan NiewęgłowskiIdoslubu.pl Kielce752/09103
25Robert PasternakIdoslubu.pl Kielce5/2008102
26Mateusz StefańczykIdoslubu.pl Kielce73/2008101
27Krzysztof MysiorIdoslubu.pl Kielce82/2008106
28Michał MirońMetal Fach LP Sokółka2152/2017309
29Sebastian RyłkoMetal Fach LP Sokółka237/2008357
30Karol ZielenkiewiczMetal Fach LP Sokółka2063/2017310
31Konrad PiekarskiMetal Fach LP Sokółka301/200825
32Sebastian BatkowskiMetal Fach LP Sokółka964/201027
33Jacek JarnoMetal Fach LP Sokółka693/0926
34Krystian PiekarskiMetal Fach LP Sokółka300/200824
35Dominik ZającMetal Fach LP Sokółka62/200828
36Tomasz WiśniewskiOskar Stalowa Wola539/0910
37Maciej SzerszeńOskar Stalowa Wola1002/20109
38Krzysztof MoskalOskar Stalowa Wola1060/20118
39Tomasz KosińskiOskar Stalowa Wola544/097
40Jakub JakimiakOskar Stalowa Wola542/0911
41Daniel KarkoszkaOskar Stalowa Wola540/096
42Sławomir  SawickiPapa Gusto Opole1626/2014200
43Damian AdamusPapa Gusto Opole1036/2010327
44Agata SokołowskaPapa Gusto Opolebrak209
45Tomasz DelinowskiPapa Gusto Opole1614/2014208
46Krzysztof DelinowskiPapa Gusto Opole1615/2014207
47Piotr TwerdykPapa Gusto Opole1263/2011206
48Łukasz KrólikowskiPapa Gusto Opole1613/2014205
49Sebastian HołówkoReslogistic Trójkąt Rzeszów2040/201765
50Tomasz SadlikReslogistic Trójkąt Rzeszów1398/201267
51Szymon SadlikReslogistic Trójkąt Rzeszów410/200866
52Krystian TanasiewiczReslogistic Trójkąt Rzeszów219/200868
53Jakub DobrowolskiReslogistic Trójkąt Rzeszów1270/201264
54Wojciech GoskReslogistic Trójkąt Rzeszów200/200869
55Bartosz BielecReslogistic Trójkąt Rzeszów556/200963
56Marek DerekSavicki Opole705/09

Powrót
© 2018 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System