Strona główna » Polska Liga Bilardowa » Aktualności
Video na żywo
Menu
Sponsorzy
Aktualności

BOOKGAME.PL Partnerem Polskiego Związku Bilardowego
2023-09-18

Firma BOOKGAME.PL podpisała kontrakt z Polskim Związkiem Bilardowym i została Partnerem Bilardowej Ekstraklasy.

LOGO firmy pojawi się na bandach wokół stołu telewizyjnego oraz wszystkich materiałach promocyjnych Ekstraklasy oraz blokach reklamowych.  Firma przebojem wkracza na rynek klubowy w Polsce oferując doskonałe rozwiązania dla klubów w postaci rezerwacji on-line, które w dzisiejszych czasach stają się absolutnym standardem. 

 

 


Czym dokładnie zajmuje oraz dlaczego chce promować swoje produkty na rozgrywkach Ekstraklasy, zapytaliśmy szefa firmy p. Łukasza Baratowicza

„Bookgame to pierwszy w Polsce system do obsługi rezerwacji, stworzony z myślą o klubach bilardowych i kręgielniach. Działając od trzech lat z klubami bilardowymi, byliśmy w stanie zrealizować ponad 150000 rezerwacji. Dzięki Bookgame kluby zwiększają swoje zyski, oszczędzają czas swoich pracowników a klienci mogą robić rezerwacje online nawet gdy klub jest zamknięty. Dzięki swojej elastyczności jesteśmy w stanie dostosować nasz system do każdego klienta”Jako ciekawostkę dodamy, że z usług rezerwacji on-line korzystają już od dłuższego czasu wielokrotni mistrzowie Polski czy Klub wicemistrzów Polski i bardzo chwalą sobie współpracę. Nie pozostaje nam nic innego jak tylko zachęcić Kluby bilardowe w Polsce do rozpoczęcia współpracy i skorzystanie z oferty BOOKGAME. Wszelkie informacje znajdziecie na stronie www.bookgame.pl. Można również kontaktować się telefonicznie pod numerem 690 013 222.


Powrót
© 2023 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System