Strona główna » Polska Liga Bilardowa » Aktualności
Video na żywo
Menu
Sponsorzy
Aktualności

Polska Liga Bilardowa 2022
2022-06-15

Za nami 4. kolejka w I i II Lidze

TCF HUB go77.pl Kraków wyszedł na prowadzenie w tabeli I Polskiej Ligi. Krakowianie w wyjazdowym meczu pokonali 6:0 JupiterCarbon BSB Maximus Bydgoszcz i o jeden punkt wyprzedzają Montownię Rozrywki Warszawa.


Drużyna ze stolicy pokonała na własnych stołach natomiast 5:1 Przyprawy Świata - Green Club Gdańsk. Zwycięstwo 4:2 odnieśli dwukrotni mistrzowie Polski - Lipiński Dachy. Przeciwnikami drużyny z Tomaszowa był beniaminek Masters eDom Lublin. Bez porazki w dalszym ciągu jest Nosan TVsport Kielce, który tym razem rozgromił 5:1 w Kieleckim Centrum Bilardowym Seven Kętrzyn.

W II Lidze, w grupie pierwszej na prowadzeniu a tabeli Arkadia II Tczew. Tutaj jednak do rozegrania pozostały dwa zaległe mecze, wszystko więc może się zmienić. W grupie 2 prowadzą debiutanci z Kołobrzegu - Cue Clan. W sobotę pokonali oni 4:2 Zakręconą Bilę II Poznań.


W tabeli numer 3 liderem jest Frame. Łodzianie odnieśli cenne zwyciestwo 6:0 nad kolegami z Tago. W grupie 4 rywalom odskoczył Spider Wrocław, który nad drugim zespołem ma aż 7 punktów przewagi. W grupie 5 fotel lidera dzielą biladziści Nosanu II Kielce oraz 147 Break autazeszwajcarii.pl Warszawa. O dwie partie lepsza jest drużyna ze stolicy. Grupa 6 należy na razie do Koryt Mięsnych Bistro Bilard Brzeszcze. Po piętach depcze im drugi skład Fair Play z Jaworzna, który ma rozegranych o dwa pojedynki mniej. II Ligę zamyka grupa 7, a tu na pierwszym miejscu MUKS IKS Tarnów, który w sobotę pokonał 5:1 Akademię TCF HUB Kraków.

5 seria spotkań zaplanowana jest na 28 i 29 maja. Wszystkie wyniki, tabele i statystyki dostępne są na stronie Polskiej Ligi Bilardowej.
Powrót
© 2022 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System