Strona główna » Polska Liga Bilardowa » Aktualności
Video na żywo
Menu
Sponsorzy
Aktualności

Polska Liga Bilardowa 2022
2023-04-06

Druga kolejka w pierwszej i drugiej lidze

Drugoligowcy po raz drugi w tym sezonie stanęli przy stołach bilardowych. W grupie pierwszej w tej kolejce wszystkie zespoły zapunktowały.


Po dwóch kolejkach na czele Arkadia II Tczew przed Green Club IV Gdańsk. Zwycięstwa w tej kolejce w grupie drugiej odniosły Akademia Bilardowa II Rokietnica i Cue Clan Kołobrzeg. Prowadzą rokitniczanie przed drużyną reprezentującą Powiat Pilski. Ciekawie robi się w grupie trzeciej. Trzy zespoły świetnie wystartowały, a są to Frame Łódź, Trytago Łódź i UKS Snikers Rękoraj. Już po dwóch kolejkach wydaje się być „pozamiatane" w grupie czwartej. Inmarketing Hades Poznań i Spider Wrocław z ogromną przewagą nad pozostałymi. Najbardziej wyrównaną grupą jest „piątka". Zwycięstwa dwóch ekip Nosanu Kielce i Montowni Rozrywki II Warszawa uplasowały ich w czubie tabeli tej grupy. Szósta grupa ma już też swoich faworytów. Wydaje się, że o awans do Turnieju Finałowego II ligi bić będą się: Koryta Mięsne Bistro Bilard Brzeszcze, Akademia Bilardowa Wodzisław Śląski i Fair Play II Jaworzno. Zwycięstwa odniesione w tej kolejce wyniosły trzy drużyny na czoło tabeli grupy siódmej. Prowadzi MUKS IKS Tarnów przed Reslogistic Trójkąt Rzeszów i Top Ten Stalowa Wola.

Druga kolejka przyniosła bardzo interesujące rozstrzygnięcia w pierwszej lidze.


W Jaworznie Fair Play uległo liderowi po dwóch kolejkach TCF HUB go.77 Kraków 2:4. Jedynie Dominik Jastrząb w tym dwumeczu dla gospodarzy „zrobił swoje". W Warszawie Montownia Rozrywki całkowicie rozmontował rywali z Seven Kętrzyn. Pewne zwycięstwo 6:0 daje stołecznej drużynie trzecie miejsce w ligowej tabeli. W Bydgoszczy padł remis. JupiterCarbon BSB Maximus Bydgoszcz podzielił się punktami z Lipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki. Mecz zacięty o czym świadczą dwa pojedynki rozstrzygnięte w ostatnich partiach. Rozstrzygnięcia także nie było w Kielcach. Nosan TvSports po wyrównanym meczu zremisował z Masters eDom Lublin. Goście po tym meczu uzupełniają podium I ligi plasując się na drugim miejscu.

Trzecia kolejka spotkań zaplanowana jest na 2 i 3 kwietnia 2022.

Data modyfikacji: 2023-04-06
Powrót
© 2023 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System