Strona główna » Polska Liga Bilardowa » Aktualności
Video na żywo
Menu
Sponsorzy
Aktualności

Firma Mikki Co. LTD z Japonii nowym Partnerem Polskiego Związku Bilardowego
2022-06-15

W puli nagród Bilardowej Ekstraklasy 50.000 zł!

 

Polski Związek Bilardowy podpisał kontrakt z producentem jednych z najlepszych kijów bilardowych na świecie, firmą Mikki z Japonii. To właśnie ona produkuje kije bilardowe MEZZ. I to właśnie te kije będą oficjalnymi Bilardowej Ekstraklasy przez kolejne lata.


"Cieszymy się, że kolejna światowa marka dołączyła do Partnerów Związku oraz Ekstraklasy i widzi potencjał w naszych działaniach. Mamy nadzieję na dobrą współpracę, która przyniesie spodziewane korzyści dla obu stron " – skomentował podpisanie umowy wiceprezes PZBil Grzegorz Kędzierski.


To nie jedyne dobre wiadomości dla drużyn walczących w jednej z najsilniejszych lig bilardowych w Europie. W tym roku zwiększona została pula nagród do łącznej wartości 50.000 zł. Pula nagród gotówkowych wyniesie 25.000 zł oraz rzeczowych - kolejne 25.000 zł. Najwięcej z tego otrzyma Mistrz Polski, który  otrzyma 15.000 zł w gotówce oraz cztery kije do firmy MEZZ o wartości 25.000 zł. - Pełny wykaz nagród znajduje się w linku:  Reg Nagród.


 

 


Przypominamy, że pierwsze mecze walki o tytuł Drużynowego Mistrza Polski już w najbliższy czwartek o godzinie 9.00. Pierwszy zjazd potrwa trzy dni i rozegrany zostanie w Galerii Echo w Kielcach. Wielki finał rozegrany zostanie w listopadzie po rundzie zasadniczej i potrwa dwa dni i składał się będzie z 7 spotkań.  Transmisja wszystkich meczów na antenie TVSPORTSPL.


Partnerami Bilardowej Ekstraklasy są: LISSY Sp. z o.o., Brześć z Brześcia Kujawskiego, Iwan Simonis, Aramith, Hotel Tęczowy Młyn, MEZZ Cues, Galeria Echo.Powrót
© 2022 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System