Strona główna » Polska Liga Bilardowa » Aktualności
Video na żywo
Menu
Sponsorzy
Aktualności

Bilardowa Ekstraklasa 2019
2019-08-14

Firma LISSY Partnerem Bilardowej Ekstraklasy

W siedzibie firmy Lissy w Błachowie odbyło się spotkanie Prezesa Polskiego Związku Bilardowego Grzegorza Kędzierskiego oraz właściciela firmy LISSY - Janusza Lissy, dotyczące współpracy podczas rozgrywek Bilardowej Ekstraklasy PZBil. Owocem było podpisanie porozumienia, na mocy którego to właśnie stół zaprojektowany i wykonany w firmie Lissy będzie oficjalnym stołem rozgrywek Ekstraklasy w sezonach 2019-2020.


„Cieszymy się bardzo, że firma p. Janusza chce wykorzystać potencjał naszych rozgrywek i jestem przekonany, że wspólnie uda nam się stworzyć doskonałe warunki do gry dla zawodników, wypromować sport bilardowy oraz produkty nowego partnera" - krótko podsumował Prezes PZBil Grzegorz Kędzierski.

„Raczej nazwałbym siebie starym partnerem, bo przecież współpracowaliśmy już z PZBil kilkanaście lat temu i teraz powracamy do sportu bilardowego. Mam nadzieję miło zaskoczyć zawodników naszym nowym produktem, jakim jest stół turniejowy L1 Lissy Professional Billiard" - dodał z kolei pan Janusz Lissy.


Jak się dowiedzieliśmy, w przyszłym tygodniu zostanie zaprezentowany wspomniany model, specjalnie przygotowanego na rozgrywki Ekstraklasy stołu. Poinformujemy również o „nowościach" jakie będą towarzyszyły rozgrywkom od nowego sezonu - zarówno tych promocyjnych, jak i wyrażonych w nagrodach.

Data modyfikacji: 2019-09-10
Powrót
© 2019 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System