Strona główna » Kalendarz PZBil
Menu
Partnerzy
bilardsklep.pl
Oficjalny partner w Polsce
Aramith
Cudowne produkty cukiernicze
Sportowa Internetowa Telewizja
Mak Marketing
Sport Klub
Sport Klub
Współpracują z nami
Kalendarz PZBil




Sezon 2018 

Styczeń
20.01-21.01 Grand Prix Polski Pol Tour (1) - 9-bil - Siedlce
26.01-28.01 Kurs Instruktorsko Sędziowski PZBil - Kielce
Luty
08.02-11.02 Kurs Instruktora Sportu Bilard - Tomaszów Mazowiecki
17.02 Puchar Polski Old Boys w Parach - Łódź
18.02 Mistrzostwa Polski Old Boys w Parach - Łódź
24.02 II Liga Bilardowa (1)
24.02 Mistrzostwa Polski Osób Niesłyszących
25.02 Puchar Polski Kobiet (1) - Kraków
25.02 I Liga Bilardowa (1)
Marzec
01.03-03.03 EPBF Euro Tour (1) - Włochy
02.03-04.03 World Pool Masters - Gibraltar
03.03-04.03 Womens Euro Tour (1) - Włochy
08.03-11.03 Amway eSpring International Women 9-Ball Championship
10.03-11.03 Dynamic Best of East (1) - Bułgaria
10.03-11.03 Eliminacje do Mistrzostw Polski Juniorów - Tczew, Tomaszów Mazowiecki, Kielce, Jaworzno, Janowiec Wlkp.
10.03 Puchar Polski Old Boys w 8-bil (Open i 50+) - Łódź
11.03 Mistrzostwa Polski Old Boys w 9-bil (Open i 50+) - Łódź
14.03-18.03 Philippines Women Discovery Championship - Manila
17.03 II Liga Bilardowa (2)
18.03 I Liga Bilardowa (2)
18.03 Grand Prix Osób Niepełnosprawnych - Tomaszów Mazowiecki
22.03 Grand Prix Osób Niepełnosprawnych - Kielce
24.03-25.03 Grand Prix Polski Pol Tour (2) - 10-bil - Kętrzyn
24.03-25.03 Polish 3-Cousions Open - Kętrzyn
Kwiecień
07.04 II Liga Bilardowa (3)
08.04 Grand Prix Osób Niepełnosprawnych - Tomaszów Mazowiecki
08.04 I Liga Bilardowa (3)
08.04 Junior Tour (1) - Łódź
12.04-14.04 EPBF Euro Tour (2) - Austria
14.04-15.04 Womens Euro Tour (2) - Austria
14.04 Grand Prix Osób Niepełnosprawnych - Kraków
19.04-21.04 Bilardowa Ekstraklasa (1)
21.04 Grand Prix Osób Niepełnosprawnych - Dębica
22.04 Puchar Polski Kobiet (2) - Sosnowiec
23.04-29.04 Puchar Świata w 3-bandy - Turcja
28.04-29.04 Dynamic Best of East (2) - Mołdawia
29.04-03.05 Mistrzostwa Polski Juniorów - Kielce
Maj
12.05 Puchar Polski Old Boys w 10-bil (Open i 50+) - Warszawa
12.05 Grand Prix Osób Niepełnosprawnych - Kraków
13.05 Mistrzostwa Polski Old Boys w 8-bil (Open i 50+) - Warszawa
13.05 Grand Prix Osób Niepełnosprawnych - Tomaszów Mazowiecki
15.05-20.05 World Cup of Pool - Chiny
19.05-20.05 Grand Prix Polski Pol Tour (3) - 9-bil - Dębica
21.05-27.05 Puchar Świata w 3-bandy - Wietnam
26.05 II Liga Bilardowa (4)
26.05 Grand Prix Osób Niepełnosprawnych - Dębica
27.05 I Liga Bilardowa (4)
Czerwiec
06.06-10.06 International Billiard Festival - Kielce
08.06 Junior Tour (2) - Kielce
08.06 Walne Zgromadzenie PZBil - Kielce
09.06-10.06 Dynamic Best of East (3) - Polish 9-ball Open
09.06 Grand Prix Osób Niepełnosprawnych - Kraków
10.06 Puchar Polski Kobiet (3) - Kielce
16.06 II Liga Bilardowa (5)
16.06 Grand Prix Osób Niepełnosprawnych - Dębica
17.06 I Liga Bilardowa (5)
22.06-24.06 Bilardowa Ekstraklasa (2)
23.06 Puchar Polski Old Boys w 9-bil (Open i 50+) - Gdańsk
24.06 Mistrzostwa Polski Old Boys w 10-bil (Open i 50+) - Gdańsk
30.06-01.07 Grand Prix Polski Pol Tour (4) - 8-bil - Łódź
Lipiec
05.07-08.07 Pardubice Open - Czechy
13.07-15.07 Bilard Party Open - Gdańsk
19.07-31.07 Mistrzostwa Europy w Pool Bilard - 40-lecie EPBF - Holandia
21.07 Grand Prix Polski w Karambol (1) - Kętrzyn
Sierpień
02.08-04.08 EPBF Euro Tour (3) - Holandia
02.08-04.08 Womens Euro Tour (3) - Holandia
16.08-19.08 QUAY Rokietnica Open
25.08-26.08 Dynamic Best of East (4) - Słowacja
25.08 Grand Prix Polski w Karambol (2) - Kętrzyn
Wrzesień
01.09-02.09 Grand Prix Polski Pol Tour (5) - 8-bil - Gdańsk
02.09-09.09 China Open - Chiny
08.09 II Liga Bilardowa (6)
09.09 I Liga Bilardowa (6)
11.09-15.09 Kremlin Cup - Rosja
14.09-16.09 Mistrzostwa Polski UKS - Kraków
20.09-23.09 EPBF Euro Tour (4) - Holandia
22.09 II Liga Bilardowa (7)
23.09 Puchar Polski Kobiet (4) - Bydgoszcz
23.09 I Liga Bilardowa (7)
25.09-28.09 Dubai Open - ZEA
29.09 Puchar Polski Old Boys w 9-bil (Open i 50+) - Łódź
30.09 Super Puchar Polski Old Boys (Open i 50+) - Łódź
30.09 Grand Prix Polski w Karambol (3) - Mrągowo
Październik
01.10-07.10 Mistrzostwa Świata w 10-bil - Filipiny
06.10 II Liga Bilardowa (8)
07.10 I Liga Bilardowa (8)
11.10-13.10 EPBF Euro Tour (5) - Austria
13.10-14.10 Womens Euro Tour (4) - Austria
14.10 Junior Tour (3) - Łódź
17.10-19.10 Bilardowa Ekstraklasa (3)
20.10-21.10 Dynamic Best of East (5) - Rumunia
20.10 II Liga Bilardowa (9)
21.10 Puchar Polski Kobiet (5) - Łódź
21.10 I Liga Bilardowa (9)
21.10 Grand Prix Polski w Karambol (4) - Kętrzyn
26.10-27.10 Grand Prix Polski Pol Tour (6) - 10-bil - Kielce
Listopad
03.11-04.11 Bilardowa Ekstraklasa - FINAŁ
06.11-10.11 Morocco Open - Maroko
10.11-11.11 Eliminacje Mistrzostw Polski
15.11-17.11 EPBF Euro Tour (6) - Włochy
16.11-18.11 Mistrzostwa Polski Amatorów
17.11-18.11 Womens Euro Tour (5) - Włochy
18.11-25.11 All Japan Championship - Japonia
24.11 II Liga Bilardowa (10)
25.11-30.11 Mistrzostwa Polski Mężczyzn, Kobiet i Biznesu
26.11-30.11 Mistrzostwa Świata w 3-bandy - Dania
Grudzień
01.12-02.12 Turniej Finałowy II Ligi
03.12-06.12 Mosconi Cup - Anglia
09.12 Junior Tour (4) - Łódź

Archiwum:
Kalendarz - sezon 2017
Kalendarz - sezon 2016
Kalendarz - sezon 2015
Kalendarz - sezon 2014
Kalendarz - sezon 2013
Kalendarz - sezon 2012
Kalendarz - sezon 2011
Kalendarz - sezon 2010
Kalendarz - sezon 2009
Kalendarz - sezon 2008

Powrót
© 2018 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System