Strona główna » Mak Marketing Junior Tour » Wyniki - dziewczęta
Menu
Wyniki - chłopcy
Wyniki - dziewczęta
Wyniki - dziewczęta
Junior Tour 2023 - dziewczęta

IV turniej - 9-bil

Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
  

FINAŁ
Oktawia Brodecka (UKS Pałuki Żnin) Julia Cabała (Fair Play II Jaworzno)
Oktawia
Brodecka

(UKS Pałuki Żnin)
3 : 0Julia
Cabała

(Fair Play II Jaworzno)


    1
 
O. Brodecka3
H. Szychta1
    9
 
 
O. Brodecka3
M. Bierzgalska1
    13
    2
 
 
M. Bierzgalska3
M. Socha1
 
 
 
O. Brodecka3
A. Walesiak1
    15
    3
 
 
A. Walesiak3
A. Siekierska2
    10
 
 
 
A. Walesiak3
J. Raźnikiewicz2
    4
 
 
M. Matjas2
J. Raźnikiewicz3
 
 
 
O. Brodecka3
J. Cabała0
    5
 
 
K. Okopień2
M. Klinosz3
    11
 
 
 
M. Klinosz0
J. Cabała3
    14
    6
 
 
J. Cabała3
Z. Pacanowska2
 
 
 
J. Cabała3
J. Babica1
    7
 
 
J. Babica3
M. Staroń1
    12
 
 
 
J. Babica4
M. Rybak1
    8
 
 
M. Rybak3
A. Ciołczyk0
 
 
 

                                         
          1      
      65   49
O. Brodecka 
- 
    33
 
 
    97   89
PW. Maciejek2
S. Majtkowska3
- 
W. Maciejek 
O. Brodecka3
M. Kielan0
    81
      2
 
 
W. Maciejek2
M. Kielan3
      66   50   Przegrany na A  
 
 
TH. Szychta3
Z. Wyskida0
S. Majtkowska0
H. Szychta3
  34
O. Brodecka3
Z. Pacanowska1
    3
 
 
A. Siekierska 
- 
    Przegrany na Q
 
 
Awans
H. Szychta
 
O- 
H. Szychta 
- 
- 
A. Siekierska0
Z. Pacanowska3
 
Awans
O. Brodecka
 
      4
 
- 
Z. Pacanowska 
 
      Przegrany na B  
     
 
        5    
      67   51
M. Bierzgalska 
- 
    35
 
 
    98   90
N- 
L. Szkapiak 
- 
- 
M. Bierzgalska3
K. Muślewska0
    82
      6
 
 
- 
K. Muślewska 
      68   52   Przegrany na C  
 
 
SM. Sputowska2
M. Socha3
L. Szkapiak0
M. Sputowska3
  36
M. Bierzgalska3
J. Raźnikiewicz2
    7
 
 
M. Klinosz 
- 
    Przegrany na R
 
 
Awans
M. Socha
 
M- 
M. Sputowska 
- 
- 
M. Klinosz0
J. Raźnikiewicz3
 
Awans
M. Bierzgalska
 
      8
 
- 
J. Raźnikiewicz 
 
      Przegrany na D  
     
 
          9      
      69   53
A. Ciołczyk 
- 
    37
 
 
    99   91
LK. Pietruszewska2
Z. Czekalska3
- 
K. Pietruszewska 
A. Ciołczyk2
A. Walesiak3
    83
      10
 
 
A. Walesiak3
K. Pietruszewska2
      70   54   Przegrany na E  
 
 
RM. Szulc1
J. Raźnikiewicz3
Z. Czekalska1
M. Szulc3
  38
A. Walesiak3
M. Socha2
    11
 
 
M. Socha 
- 
    Przegrany na S
 
 
Awans
J. Raźnikiewicz
 
K- 
M. Szulc 
- 
- 
M. Socha3
Z. Oleksiewicz1
 
Awans
A. Walesiak
 
      12
 
- 
Z. Oleksiewicz 
 
      Przegrany na F  
     
 
        13    
      71   55
Z. Wyskida 
- 
    39
 
 
    100   92
J- 
Z. Jabłoń 
- 
- 
Z. Wyskida3
W. Latańska0
    84
      14
 
 
- 
W. Latańska 
      72   56   Przegrany na G  
 
 
QW. Lewandowska0
Z. Pacanowska3
Z. Jabłoń1
W. Lewandowska3
  40
Z. Wyskida1
M. Matjas3
    15
 
 
W. Lewandowska0
A. Mikołajewska3
    Przegrany na T
 
 
Awans
Z. Pacanowska
 
IW. Lewandowska3
R. Obczyńska1
W. Lewandowska 
- 
A. Mikołajewska1
M. Matjas3
 
Awans
M. Matjas
 
      16
 
- 
M. Matjas 
 
      Przegrany na H  
     
 
          17      
      73   57
K. Okopień 
- 
    41
 
 
    101   93
H- 
A. Mikołajewska 
- 
- 
K. Okopień3
R. Obczyńska2
    85
      18
 
 
- 
R. Obczyńska 
      74   58   Przegrany na I  
 
 
XW. Latańska1
M. Staroń3
A. Mikołajewska0
W. Latańska3
  42
K. Okopień3
D. Rybicka0
    19
 
 
Z. Jabłoń 
- 
    Przegrany na U
 
 
Awans
M. Staroń
 
G- 
W. Latańska 
- 
- 
Z. Jabłoń2
D. Rybicka3
 
Awans
K. Okopień
 
      20
 
- 
D. Rybicka 
 
      Przegrany na J  
     
 
        21    
      75   59
M. Szulc 
- 
    43
 
 
    102   94
F- 
Z. Oleksiewicz 
- 
- 
M. Szulc1
I. Adamiec3
    86
      22
 
 
- 
I. Adamiec 
      76   60   Przegrany na K  
 
 
WA. Ciołczyk3
A. Muślewska0
Z. Oleksiewicz0
A. Ciołczyk3
  44
I. Adamiec0
J. Cabała3
    23
 
 
Z. Czekalska 
- 
    Przegrany na V
 
 
Awans
A. Ciołczyk
 
E- 
A. Ciołczyk 
- 
- 
Z. Czekalska0
J. Cabała3
 
Awans
J. Cabała
 
      24
 
- 
J. Cabała 
 
      Przegrany na L  
     
 
          25      
      77   61
J. Babica 
- 
    45
 
 
    103   95
D- 
M. Klinosz 
- 
- 
J. Babica3
M. Sputowska0
    87
      26
 
 
- 
M. Sputowska 
      78   62   Przegrany na M  
 
 
VM. Klinosz3
I. Adamiec1
M. Klinosz3
K. Muślewska2
  46
J. Babica3
A. Muślewska2
    27
 
 
L. Szkapiak 
- 
    Przegrany na W
 
 
Awans
M. Klinosz
 
C- 
K. Muślewska 
- 
- 
L. Szkapiak0
A. Muślewska3
 
Awans
J. Babica
 
      28
 
- 
A. Muślewska 
 
      Przegrany na N  
     
 
        29    
      79   63
M. Staroń 
- 
    47
 
 
    104   96
B- 
A. Siekierska 
- 
- 
M. Staroń3
H. Szychta2
    88
      30
 
 
- 
H. Szychta 
      80   64   Przegrany na O  
 
 
UA. Siekierska3
D. Rybicka2
A. Siekierska3
M. Kielan2
  48
M. Staroń0
M. Rybak3
    31
 
 
S. Majtkowska 
- 
    Przegrany na X
 
 
Awans
A. Siekierska
 
A- 
M. Kielan 
- 
- 
S. Majtkowska0
M. Rybak3
 
Awans
M. Rybak
 
      32
 
- 
M. Rybak 
 
      Przegrany na P  
     
 

Powrót
© 2024 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System