Strona główna » Mak Marketing Junior Tour » Wyniki - dziewczęta
Menu
Wyniki - chłopcy
Wyniki - dziewczęta
Wyniki - dziewczęta
Cleaner Junior Tour 2011 - chłopcy

IV turniej (10-bil)

Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
  

FINAŁ
Daniel Macioł (Konsalnet Warszawa) Paweł Kaczmarek (House of Pool Warszawa)
Daniel
Macioł

(Konsalnet Warszawa)
0 : 4Paweł
Kaczmarek

(House of Pool Warszawa)


    1
 
W. Szewczyk4
K. Ćwikła3
    9
 
 
W. Szewczyk4
A. Czarnowski1
    13
    2
 
 
A. Czarnowski4
M. Król1
 
 
 
W. Szewczyk2
D. Macioł4
    15
    3
 
 
J. Wesolowski2
M. Witkowski4
    10
 
 
 
M. Witkowski2
D. Macioł4
    4
 
 
D. Macioł4
K. Sząszor1
 
 
 
D. Macioł0
P. Kaczmarek4
    5
 
 
A. Dela2
S. Batkowski4
    11
 
 
 
S. Batkowski1
P. Kaczmarek4
    14
    6
 
 
P. Kaczmarek4
A. Borowiec1
 
 
 
P. Kaczmarek4
P. Statkiewicz1
    7
 
 
K. Gmur1
D. Dula4
    12
 
 
 
D. Dula1
P. Statkiewicz4
    8
 
 
P. Statkiewicz4
F. Mazur1
 
 
 

                                         
          1      
      65   49
W. Szewczyk4
K. Makowski0
    33
 
 
    97   89
PK. Konkel1
M. Muklewicz3
K. Makowski0
K. Konkel3
W. Szewczyk4
M. Strągowski1
    81
      2
 
 
K. Konkel3
M. Strągowski4
      66   50   Przegrany na A  
 
 
TD. Tonojan0
A. Borowiec3
M. Muklewicz0
D. Tonojan3
  34
W. Szewczyk4
M. Sząszor0
    3
 
 
M. Król4
D. Tonojan1
    Przegrany na Q
 
 
Awans
A. Borowiec
 
OD. Tonojan3
M. Kuras1
D. Tonojan3
M. Popławski0
M. Król3
M. Sząszor4
 
Awans
W. Szewczyk
 
      4
 
M. Popławski0
M. Sząszor3
 
      Przegrany na B  
     
 
        5    
      67   51
A. Czarnowski4
P. Łysoniewski0
    35
 
 
    98   90
NK. Sząszor3
K. Zbień2
P. Łysoniewski0
K. Sząszor3
A. Czarnowski4
F. Kołtowski2
    82
      6
 
 
F. Kołtowski4
K. Sząszor3
      68   52   Przegrany na C  
 
 
SK. Sząszor3
M. Ząbecki0
K. Sząszor3
M. Lichota1
  36
A. Czarnowski4
M. Stojałowski0
    7
 
 
M. Stojałowski4
M. Lichota2
    Przegrany na R
 
 
Awans
K. Sząszor
 
MM. Lichota3
M. Fortuński2
M. Lichota3
K. Suszczyński2
M. Stojałowski4
M. Robiński3
 
Awans
A. Czarnowski
 
      8
 
M. Robiński4
K. Suszczyński0
 
      Przegrany na D  
     
 
          9      
      69   53
M. Wach4
M. Lesiak1
    37
 
 
    99   91
LD. Ryś2
K. Dybała3
M. Lesiak1
D. Ryś3
M. Wach3
J. Wesolowski4
    83
      10
 
 
J. Wesolowski4
D. Ryś2
      70   54   Przegrany na E  
 
 
RK. Ćwikła3
M. Stojałowski2
K. Dybała1
K. Ćwikła3
  38
J. Wesolowski4
M. Ząbecki3
    11
 
 
M. Ząbecki4
D. Jeska0
    Przegrany na S
 
 
Awans
K. Ćwikła
 
KO. Kołodziejski0
K. Ćwikła3
D. Jeska2
O. Kołodziejski3
M. Ząbecki4
M. Matłosz1
 
Awans
J. Wesolowski
 
      12
 
O. Kołodziejski0
M. Matłosz4
 
      Przegrany na F  
     
 
        13    
      71   55
D. Macioł4
M. Kołodziejski0
    39
 
 
    100   92
JK. Storczyk1
D. Dula3
M. Kołodziejski0
K. Storczyk3
D. Macioł4
B. Kiliszewski0
    84
      14
 
 
B. Kiliszewski4
K. Storczyk2
      72   56   Przegrany na G  
 
 
QD. Dula3
M. Sząszor0
D. Dula3
A. Czapliński1
  40
D. Macioł4
A. Borowiec3
    15
 
 
M. Maciaszczyk4
A. Czapliński2
    Przegrany na T
 
 
Awans
D. Dula
 
IA. Czapliński0
A. Czapliński3
A. Czapliński3
K. Szydło0
M. Maciaszczyk1
A. Borowiec4
 
Awans
D. Macioł
 
      16
 
K. Szydło0
A. Borowiec4
 
      Przegrany na H  
     
 
          17      
      73   57
A. Czapliński4
P. Gardjas1
    41
 
 
    101   93
HR. Ablewski 0
M. Maciaszczyk3
P. Gargas0
R. Ablewski 3
A. Czapliński2
D. Siciński4
    85
      18
 
 
D. Siciński4
R. Ablewski 2
      74   58   Przegrany na I  
 
 
XK. Wiatrak0
M. Witkowski3
M. Maciaszczyk1
K. Wiatrak3
  42
D. Siciński3
A. Dela4
    19
 
 
A. Dela4
M. Kliczkowski0
    Przegrany na U
 
 
Awans
M. Witkowski
 
GK. Wiatrak3
B. Kiliszewski0
M. Kliczkowski2
K. Wiatrak3
A. Dela4
D. Dula3
 
Awans
A. Dela
 
      20
 
K. Wiatrak1
D. Dula4
 
      Przegrany na J  
     
 
        21    
      75   59
K. Ćwikła4
B. Koziełek0
    43
 
 
    102   94
FD. Gołębiowski3
M. Matłosz0
B. Koziełek2
D. Gołębiowski3
K. Ćwikła0
P. Kaczmarek4
    86
      22
 
 
D. Gołębiowski0
P. Kaczmarek4
      76   60   Przegrany na K  
 
 
WD. Gołębiowski1
F. Mazur3
D. Gołębiowski3
M. Wach0
  44
P. Kaczmarek4
S. Batkowski1
    23
 
 
K. Dybała4
P. Hurnik2
    Przegrany na V
 
 
Awans
F. Mazur
 
EP. Hurnik1
M. Wach3
P. Hurnik3
S. Gardjas1
K. Dybała2
S. Batkowski4
 
Awans
P. Kaczmarek
 
      24
 
S. Gardjas0
S. Batkowski4
 
      Przegrany na L  
     
 
          25      
      77   61
K. Gmur4
B. Troka3
    45
 
 
    103   95
DW. Zieliński1
M. Robiński3
B. Troka1
W. Zieliński3
K. Gmur4
M. Fortuński2
    87
      26
 
 
M. Fortuński4
W. Zieliński3
      78   62   Przegrany na M  
 
 
VM. Robiński0
S. Batkowski3
M. Robiński3
F. Kołtowski1
  46
K. Gmur4
F. Mazur2
    27
 
 
F. Mazur4
Ł. Szczygieł1
    Przegrany na W
 
 
Awans
S. Batkowski
 
CŁ. Szczygieł1
F. Kołtowski3
Ł. Szczygieł3
D. Jeka1
F. Mazur4
K. Zbień2
 
Awans
K. Gmur
 
      28
 
D. Jeka2
K. Zbień4
 
      Przegrany na N  
     
 
        29    
      79   63
P. Statkiewicz4
K. Szymanowski1
    47
 
 
    104   96
BK. Szymanowski2
M. Król3
K. Szymanowski3
D. Wójcik0
P. Statkiewicz4
M. Kuras2
    88
      30
 
 
M. Kuras4
D. Wójcik3
      80   64   Przegrany na O  
 
 
UM. Król3
D. Siciński1
M. Król3
M. Strągowski0
  48
P. Statkiewicz4
M. Witkowski1
    31
 
 
K. Górnioczek3
M. Muklewicz4
    Przegrany na X
 
 
Awans
M. Król
 
AK. Górnioczek0
M. Strągowski3
K. Górnioczek3
A. Foltyński2
M. Muklewicz0
M. Witkowski4
 
Awans
P. Statkiewicz
 
      32
 
A. Foltyński1
M. Witkowski4
 
      Przegrany na P  
     
 

Powrót
© 2018 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System