Strona główna » Mak Marketing Junior Tour » Wyniki - dziewczęta
Menu
Wyniki - chłopcy
Wyniki - dziewczęta
Wyniki - dziewczęta
Junior Tour 2023 - dziewczęta

III turniej - 8-bil

Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
  

FINAŁ
Julia Raźnikiewicz (Zakręcona Bila II Poznań) Oktawia Brodecka (UKS Pałuki Żnin)
Julia
Raźnikiewicz

(Zakręcona Bila II Poznań)
3 : 2Oktawia
Brodecka

(UKS Pałuki Żnin)


    1
 
Z. Wyskida3
G. Gaweł0
    9
 
 
Z. Wyskida0
K. Okopień3
    13
    2
 
 
K. Plichta0
K. Okopień3
 
 
 
K. Okopień1
J. Raźnikiewicz3
    15
    3
 
 
M. Bierzgalska3
Z. Pacanowska0
    10
 
 
 
M. Bierzgalska1
J. Raźnikiewicz3
    4
 
 
J. Raźnikiewicz3
M. Sputowska0
 
 
 
J. Raźnikiewicz3
O. Brodecka2
    5
 
 
M. Matjas3
M. Rybak1
    11
 
 
 
M. Matjas1
O. Brodecka3
    14
    6
 
 
A. Ciołczyk0
O. Brodecka3
 
 
 
O. Brodecka3
A. Mikołajewska1
    7
 
 
A. Mikołajewska3
A. Walesiak1
    12
 
 
 
A. Mikołajewska3
J. Babica2
    8
 
 
J. Babica3
A. Muślewska0
 
 
 

                                         
          1      
      65   49
M. Rybak 
- 
    33
 
 
    97   89
PO. Przychoda1
A. Walesiak3
- 
O. Przychoda 
M. Rybak3
D. Rybicka1
    81
      2
 
 
O. Przychoda1
D. Rybicka3
      66   50   Przegrany na A  
 
 
TA. Walesiak3
W. Lewandowska0
A. Walesiak3
K. Muślewska1
  34
M. Rybak0
Z. Wyskida3
    3
 
 
Z. Wyskida 
- 
    Przegrany na Q
 
 
Awans
A. Walesiak
 
O- 
K. Muślewska 
- 
- 
Z. Wyskida3
Z. Pacanowska0
 
Awans
Z. Wyskida
 
      4
 
- 
Z. Pacanowska 
 
      Przegrany na B  
     
 
        5    
      67   51
M. Szubczak 
- 
    35
 
 
    98   90
N- 
M. Szulc 
- 
- 
M. Szubczak3
M. Klinosz1
    82
      6
 
 
- 
M. Klinosz 
      68   52   Przegrany na C  
 
 
SH. Szychta1
K. Okopień3
M. Szulc0
H. Szychta3
  36
M. Szubczak2
K. Plichta3
    7
 
 
M. Sputowska 
- 
    Przegrany na R
 
 
Awans
K. Okopień
 
M- 
H. Szychta 
- 
- 
M. Sputowska1
K. Plichta3
 
Awans
K. Plichta
 
      8
 
- 
K. Plichta 
 
      Przegrany na D  
     
 
          9      
      69   53
K. Okopień 
- 
    37
 
 
    99   91
L- 
A. Muślewska 
- 
- 
K. Okopień3
W. Latańska0
    83
      10
 
 
- 
W. Latańska 
      70   54   Przegrany na E  
 
 
RA. Muślewska3
M. Szubczak0
A. Muślewska3
R. Obczyńska0
  38
K. Okopień1
M. Bierzgalska3
    11
 
 
M. Staroń 
- 
    Przegrany na S
 
 
Awans
A. Muślewska
 
K- 
R. Obczyńska 
- 
- 
M. Staroń0
M. Bierzgalska3
 
Awans
M. Bierzgalska
 
      12
 
- 
M. Bierzgalska 
 
      Przegrany na F  
     
 
        13    
      71   55
A. Marcjanik 
- 
    39
 
 
    100   92
J- 
L. Szkapiak 
- 
- 
A. Marcjanik2
W. Lewandowska3
    84
      14
 
 
- 
W. Lewandowska 
      72   56   Przegrany na G  
 
 
QA. Siekierska0
M. Rybak3
L. Szkapiak1
A. Siekierska3
  40
W. Lewandowska0
J. Raźnikiewicz3
    15
 
 
J. Raźnikiewicz 
- 
    Przegrany na T
 
 
Awans
M. Rybak
 
I- 
A. Siekierska 
- 
- 
J. Raźnikiewicz3
J. Cabała1
 
Awans
J. Raźnikiewicz
 
      16
 
- 
J. Cabała 
 
      Przegrany na H  
     
 
          17      
      73   57
M. Matjas 
- 
    41
 
 
    101   93
HS. Majtkowska0
J. Cabała3
- 
S. Majtkowska 
M. Matjas3
A. Siekierska0
    85
      18
 
 
A. Siekierska3
S. Majtkowska1
      74   58   Przegrany na I  
 
 
XA. Marcjanik0
O. Brodecka1
J. Cabała2
A. Marcjanik3
  42
M. Matjas3
K. Pietruszewska1
    19
 
 
L. Szkapiak 
- 
    Przegrany na U
 
 
Awans
O. Brodecka
 
G- 
A. Marcjanik 
- 
- 
L. Szkapiak0
K. Pietruszewska3
 
Awans
M. Matjas
 
      20
 
- 
K. Pietruszewska 
 
      Przegrany na J  
     
 
        21    
      75   59
M. Kielan 
- 
    43
 
 
    102   94
F- 
M. Staroń 
- 
- 
M. Kielan3
R. Obczyńska0
    86
      22
 
 
- 
R. Obczyńska 
      76   60   Przegrany na K  
 
 
WW. Latańska2
G. Gaweł3
M. Staroń0
W. Latańska3
  44
M. Kielan1
A. Ciołczyk3
    23
 
 
A. Muślewska 
- 
    Przegrany na V
 
 
Awans
G. Gaweł
 
E- 
W. Latańska 
- 
- 
A. Muślewska0
A. Ciołczyk3
 
Awans
A. Ciołczyk
 
      24
 
- 
A. Ciołczyk 
 
      Przegrany na L  
     
 
          25      
      77   61
H. Szychta 
- 
    45
 
 
    103   95
D- 
M. Sputowska 
- 
- 
H. Szychta1
A. Mikołajewska3
    87
      26
 
 
- 
A. Mikołajewska 
      78   62   Przegrany na M  
 
 
VM. Sputowska3
M. Kielan0
M. Sputowska3
M. Klinosz0
  46
A. Mikołajewska3
G. Gaweł1
    27
 
 
M. Szulc 
- 
    Przegrany na W
 
 
Awans
M. Sputowska
 
C- 
M. Klinosz 
- 
- 
M. Szulc0
G. Gaweł3
 
Awans
A. Mikołajewska
 
      28
 
- 
G. Gaweł 
 
      Przegrany na N  
     
 
        29    
      79   63
K. Muślewska 
- 
    47
 
 
    104   96
B- 
Z. Pacanowska 
- 
- 
K. Muślewska0
J. Babica3
    88
      30
 
 
- 
J. Babica 
      80   64   Przegrany na O  
 
 
UZ. Pacanowska3
K. Pietruszewska1
Z. Pacanowska3
Z. Chmielewicz2
  48
J. Babica3
O. Brodecka2
    31
 
 
Z. Chmielewicz0
A. Walesiak3
    Przegrany na X
 
 
Awans
Z. Pacanowska
 
AZ. Chmielewicz3
D. Rybicka0
Z. Chmielewicz 
- 
A. Walesiak0
O. Brodecka3
 
Awans
J. Babica
 
      32
 
- 
O. Brodecka 
 
      Przegrany na P  
     
 

Powrót
© 2024 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System