Strona główna » Mak Marketing Junior Tour » Wyniki - dziewczęta
Menu
Wyniki - chłopcy
Wyniki - dziewczęta
Wyniki - dziewczęta
Junior Tour 2023 - dziewczęta

turniej II - 9-bil

Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
  

FINAŁ
Helena Szychta (UKS Snikers przy SP w Rękoraju) Martyna Rybak (UKS Promyk Czerniewice)
Helena
Szychta

(UKS Snikers przy SP w Rękoraju)
1 : 3Martyna
Rybak

(UKS Promyk Czerniewice)


    1
 
O. Brodecka3
A. Mikołajewska0
    9
 
 
O. Brodecka1
H. Szychta3
    13
    2
 
 
H. Szychta3
K. Pietruszewska2
 
 
 
H. Szychta3
K. M0
    15
    3
 
 
K. M3
W. Lewandowska0
    10
 
 
 
K. M3
M. Socha2
    4
 
 
M. Socha3
O. Basińska2
 
 
 
H. Szychta1
M. Rybak3
    5
 
 
J. Cabała3
K. Plichta1
    11
 
 
 
J. Cabała2
M. Rybak3
    14
    6
 
 
J. Babica0
M. Rybak3
 
 
 
M. Rybak3
M. Matjas0
    7
 
 
W. Latańska0
M. Matjas3
    12
 
 
 
M. Matjas3
A. Ciołczyk2
    8
 
 
K. Okopień0
A. Ciołczyk3
 
 
 

                                         
          1      
      65   49
O. Brodecka 
- 
    33
 
 
    97   89
PM. Subczak1
A. Walesiak3
- 
M. Subczak 
O. Brodecka3
W. Maciejek0
    81
      2
 
 
W. Maciejek3
M. Subczak2
      66   50   Przegrany na A  
 
 
TA. Walesiak2
M. Rybak3
A. Walesiak3
J. Raźnikiewicz2
  34
O. Brodecka3
Z. Najzer0
    3
 
 
M. Szulc 
- 
    Przegrany na Q
 
 
Awans
M. Rybak
 
O- 
J. Raźnikiewicz 
- 
- 
M. Szulc0
Z. Najzer3
 
Awans
O. Brodecka
 
      4
 
- 
Z. Najzer 
 
      Przegrany na B  
     
 
        5    
      67   51
O. Basińska 
- 
    35
 
 
    98   90
N- 
K. Pietruszewska 
- 
- 
O. Basińska3
M. Staroń1
    82
      6
 
 
- 
M. Staroń 
      68   52   Przegrany na C  
 
 
SK. Pietruszewska3
Z. Wyskida1
K. Pietruszewska3
S. Majtkowska0
  36
O. Basińska0
H. Szychta3
    7
 
 
H. Szychta 
- 
    Przegrany na R
 
 
Awans
K. Pietruszewska
 
M- 
S. Majtkowska 
- 
- 
H. Szychta3
M. Matjas0
 
Awans
H. Szychta
 
      8
 
- 
M. Matjas 
 
      Przegrany na D  
     
 
          9      
      69   53
A. Ciołczyk 
- 
    37
 
 
    99   91
L- 
N. Matysiuk 
- 
- 
A. Ciołczyk0
Z. Wyskida3
    83
      10
 
 
- 
Z. Wyskida 
      70   54   Przegrany na E  
 
 
RN. Matysiuk0
O. Basińska3
N. Matysiuk3
A. Muślewska1
  38
Z. Wyskida0
K. M3
    11
 
 
Z. Oleksiewicz 
- 
    Przegrany na S
 
 
Awans
O. Basińska
 
K- 
A. Muślewska 
- 
- 
Z. Oleksiewicz0
K. M3
 
Awans
K. M
 
      12
 
- 
K. M 
 
      Przegrany na F  
     
 
        13    
      71   55
M. Socha 
- 
    39
 
 
    100   92
J- 
G. Gaweł 
- 
- 
M. Socha3
Z. Pacanowska1
    84
      14
 
 
- 
Z. Pacanowska 
      72   56   Przegrany na G  
 
 
QA. Mikołajewska3
Z. Najzer0
G. Gaweł1
A. Mikołajewska3
  40
M. Socha3
M. Rybak0
    15
 
 
Z. Czekalska 
- 
    Przegrany na T
 
 
Awans
A. Mikołajewska
 
I- 
A. Mikołajewska 
- 
- 
Z. Czekalska0
M. Rybak3
 
Awans
M. Socha
 
      16
 
- 
M. Rybak 
 
      Przegrany na H  
     
 
          17      
      73   57
J. Cabała 
- 
    41
 
 
    101   93
HA. Siekierska3
Z. Czekalska1
- 
A. Siekierska 
J. Cabała3
A. Mikołajewska2
    85
      18
 
 
A. Mikołajewska3
A. Siekierska2
      74   58   Przegrany na I  
 
 
XZ. Pacanowska0
K. Plichta3
A. Siekierska0
Z. Pacanowska3
  42
J. Cabała3
W. Konwińska0
    19
 
 
G. Gaweł 
- 
    Przegrany na U
 
 
Awans
K. Plichta
 
G- 
Z. Pacanowska 
- 
- 
G. Gaweł0
W. Konwińska3
 
Awans
J. Cabała
 
      20
 
- 
W. Konwińska 
 
      Przegrany na J  
     
 
        21    
      75   59
J. Babica 
- 
    43
 
 
    102   94
F- 
Z. Oleksiewicz 
- 
- 
J. Babica3
A. Muślewska0
    86
      22
 
 
- 
A. Muślewska 
      76   60   Przegrany na K  
 
 
WA. Ciołczyk3
M. Bierzgalska1
Z. Oleksiewicz2
A. Ciołczyk3
  44
J. Babica3
Z. Chmielewicz0
    23
 
 
Z. Chmielewicz 
- 
    Przegrany na V
 
 
Awans
A. Ciołczyk
 
E- 
A. Ciołczyk 
- 
- 
Z. Chmielewicz3
N. Matysiuk2
 
Awans
J. Babica
 
      24
 
- 
N. Matysiuk 
 
      Przegrany na L  
     
 
          25      
      77   61
M. Bierzgalska 
- 
    45
 
 
    103   95
D- 
M. Matjas 
- 
- 
M. Bierzgalska3
S. Majtkowska0
    87
      26
 
 
- 
S. Majtkowska 
      78   62   Przegrany na M  
 
 
VM. Matjas3
Z. Chmielewicz0
M. Matjas3
M. Staroń1
  46
M. Bierzgalska1
W. Latańska3
    27
 
 
W. Latańska 
- 
    Przegrany na W
 
 
Awans
M. Matjas
 
C- 
M. Staroń 
- 
- 
W. Latańska3
K. Pietruszewska1
 
Awans
W. Latańska
 
      28
 
- 
K. Pietruszewska 
 
      Przegrany na N  
     
 
        29    
      79   63
K. Plichta 
- 
    47
 
 
    104   96
B- 
M. Szulc 
- 
- 
K. Plichta3
J. Raźnikiewicz2
    88
      30
 
 
- 
J. Raźnikiewicz 
      80   64   Przegrany na O  
 
 
UW. Lewandowska3
W. Konwińska1
M. Szulc1
W. Lewandowska3
  48
K. Plichta0
K. Okopień3
    31
 
 
W. Lewandowska2
A. Walesiak3
    Przegrany na X
 
 
Awans
W. Lewandowska
 
AW. Lewandowska3
W. Maciejek1
W. Lewandowska 
- 
A. Walesiak2
K. Okopień3
 
Awans
K. Okopień
 
      32
 
- 
K. Okopień 
 
      Przegrany na P  
     
 

Powrót
© 2024 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System