Strona główna » Mak Marketing Junior Tour » Wyniki - dziewczęta
Menu
Wyniki - chłopcy
Wyniki - dziewczęta
Wyniki - dziewczęta
Junior Tour 2022 - dziewczęta

4. turniej - 8-bil

Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
  

FINAŁ
Karina Cuper (Green Club III Gdańsk) Izabella Jońska (Nosan III Kielce)
Karina
Cuper

(Green Club III Gdańsk)
0 : 3Izabella
Jońska

(Nosan III Kielce)


    1
 
M. Matjas3
A. Mikołajewska2
    5
 
 
M. Matjas0
K. Cuper3
    7
    2
 
 
K. Cuper3
J. Cabała1
 
 
 
K. Cuper0
I. Jońska3
    3
 
 
J. Nowacka1
O. Brodecka3
    6
 
 
 
O. Brodecka1
I. Jońska3
    4
 
 
J. Raźniakiewicz0
I. Jońska3
 
 
 

                                         
          1      
      33   25
I. Jońska 
- 
    17
 
 
    49   45
HM. Rybak1
M. Walkowiak3
- 
M. Rybak 
I. Jońska3
A. Marcjanik0
    41
      2
 
 
A. Marcjanik3
M. Rybak1
      34   26   Przegrany na A  
 
 
JM. Walkowiak1
A. Mikołajewska3
M. Walkowiak3
J. Babica1
  18
I. Jońska1
M. Matjas3
    3
 
 
J. Babica0
M. Matjas3
    Przegrany na I
 
 
Awans
A. Mikołajewska
 
GJ. Babica3
A. Marciniak0
J. Babica3
M. Sputowska1
M. Matjas3
J. Nieśmiałek0
 
Awans
M. Matjas
 
      4
 
M. Sputowska2
J. Nieśmiałek3
 
      Przegrany na B  
     
 
        5    
      35   27
K. Cuper3
H. Szychta1
    18
 
 
    50   46
FA. Ciołczyk1
N. Wójciak3
H. Szychta2
A. Ciołczyk3
K. Cuper3
M. Bierzgalska2
    42
      6
 
 
A. Ciołczyk1
M. Bierzgalska3
      36   28   Przegrany na C  
 
 
IJ. Moczarska0
I. Jońska3
N. Wójciak1
J. Moczarska3
  20
K. Cuper3
A. Mikołajewska0
    7
 
 
A. Walesiak 3
Z. Pacanowska0
    Przegrany na J
 
 
Awans
I. Jońska
 
EZ. Pacanowska0
J. Moczarska3
Z. Pacanowska 
- 
A. Walesiak 1
A. Mikołajewska3
 
Awans
K. Cuper
 
      8
 
- 
A. Mikołajewska 
 
      Przegrany na D  
     
 
          9      
      37   29
J. Moczarska 
- 
    21
 
 
    51   47
DG. Gaweł2
A. Walesiak 3
- 
G. Gaweł 
J. Moczarska1
J. Nowacka3
    43
      10
 
 
J. Nowacka3
G. Gaweł1
      38   30   Przegrany na E  
 
 
LM. Bierzgalska2
O. Brodecka3
A. Walesiak 2
M. Bierzgalska3
  22
J. Nowacka3
J. Cabała1
    11
 
 
J. Cabała3
K. Plichta1
    Przegrany na K
 
 
Awans
O. Brodecka
 
CW. Konwińska0
M. Bierzgalska3
K. Plichta2
W. Konwińska3
J. Cabała3
N. Wójciak0
 
Awans
J. Nowacka
 
      12
 
W. Konwińska0
N. Wójciak3
 
      Przegrany na F  
     
 
        13    
      39   31
O. Basińska2
J. Raźniakiewicz3
    23
 
 
    52   48
BO. Basińska3
J. Nieśmiałek2
O. Basińska3
K. Pietruszewska0
J. Raźniakiewicz3
A. Marciniak1
    44
      14
 
 
A. Marciniak4
K. Pietruszewska0
      40   32   Przegrany na G  
 
 
KO. Basińska1
J. Cabała3
O. Basińska3
A. Marcjanik2
  24
J. Raźniakiewicz3
O. Brodecka2
    15
 
 
M. Walkowiak3
Z. Wyskida1
    Przegrany na L
 
 
Awans
J. Cabała
 
AZ. Wyskida1
A. Marcjanik3
Z. Wyskida 
- 
M. Walkowiak0
O. Brodecka3
 
Awans
J. Raźniakiewicz
 
      16
 
- 
O. Brodecka 
 
      Przegrany na H  
     
 

Powrót
© 2023 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System