Strona główna » Mak Marketing Junior Tour » Wyniki - dziewczęta
Menu
Wyniki - chłopcy
Wyniki - dziewczęta
Wyniki - dziewczęta
Junior Tour 2022 - dziewczęta

3. turniej - 9-bil

Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
  

FINAŁ
Izabella Jońska (Nosan Sigma.Art Kielce) Oktawia Brodecka (UKS Dragon Janowiec Wielkopolski)
Izabella
Jońska

(Nosan Sigma.Art Kielce)
3 : 2Oktawia
Brodecka

(UKS Dragon Janowiec Wielkopolski)


    1
 
I. Jońska3
J. Babica2
    5
 
 
I. Jońska3
K. Cuper0
    7
    2
 
 
K. Okopień1
K. Cuper3
 
 
 
I. Jońska3
O. Brodecka2
    3
 
 
O. Brodecka3
O. Basińska1
    6
 
 
 
O. Brodecka3
A. Mikołajewska0
    4
 
 
J. Moczarska2
A. Mikołajewska3
 
 
 

                                         
          1      
      33   25
I. Jońska 
- 
    17
 
 
    49   45
HM. Rybak2
A. Marciniak3
- 
M. Rybak 
I. Jońska3
J. Nowacka1
    41
      2
 
 
M. Rybak0
J. Nowacka3
      34   26   Przegrany na A  
 
 
JA. Marciniak1
A. Mikołajewska3
A. Marciniak3
J. Cabała2
  18
I. Jońska3
O. Basińska1
    3
 
 
K. Cuper3
S. Majtkowska0
    Przegrany na I
 
 
Awans
A. Mikołajewska
 
GS. Majtkowska0
J. Cabała3
S. Majtkowska 
- 
K. Cuper0
O. Basińska3
 
Awans
I. Jońska
 
      4
 
- 
O. Basińska 
 
      Przegrany na B  
     
 
        5    
      35   27
N. Wójciak 
- 
    18
 
 
    50   46
FM. Bierzgalska3
G. Szubarczyk0
- 
M. Bierzgalska 
N. Wójciak0
K. Okopień3
    42
      6
 
 
K. Okopień3
M. Bierzgalska0
      36   28   Przegrany na C  
 
 
IM. Bierzgalska0
O. Basińska3
M. Bierzgalska3
Z. Wyskida2
  20
K. Okopień3
A. Mikołajewska1
    7
 
 
A. Ciołczyk0
M. Matjas3
    Przegrany na J
 
 
Awans
O. Basińska
 
EA. Ciołczyk2
Z. Wyskida3
A. Ciołczyk 
- 
M. Matjas1
A. Mikołajewska3
 
Awans
K. Okopień
 
      8
 
- 
A. Mikołajewska 
 
      Przegrany na D  
     
 
          9      
      37   29
O. Brodecka 
- 
    21
 
 
    51   47
DG. Gaweł1
M. Matjas3
- 
G. Gaweł 
O. Brodecka3
Z. Wyskida0
    43
      10
 
 
Z. Wyskida3
G. Gaweł2
      38   30   Przegrany na E  
 
 
LJ. Babica3
M. Walkowiak0
M. Matjas1
J. Babica3
  22
O. Brodecka3
J. Nieśmiałek1
    11
 
 
J. Babica2
G. Szubarczyk3
    Przegrany na K
 
 
Awans
J. Babica
 
CJ. Babica3
N. Wójciak2
J. Babica 
- 
G. Szubarczyk1
J. Nieśmiałek3
 
Awans
O. Brodecka
 
      12
 
- 
J. Nieśmiałek 
 
      Przegrany na F  
     
 
        13    
      39   31
J. Cabała 
- 
    23
 
 
    52   48
BK. Plichta0
K. Cuper3
- 
K. Plichta 
J. Cabała1
M. Walkowiak3
    44
      14
 
 
M. Walkowiak3
K. Plichta0
      40   32   Przegrany na G  
 
 
KK. Cuper3
J. Nieśmiałek1
K. Cuper3
J. Nowacka1
  24
M. Walkowiak2
J. Moczarska3
    15
 
 
A. Marciniak3
H. Szychta2
    Przegrany na L
 
 
Awans
K. Cuper
 
AH. Szychta2
J. Nowacka3
H. Szychta 
- 
A. Marciniak2
J. Moczarska3
 
Awans
J. Moczarska
 
      16
 
- 
J. Moczarska 
 
      Przegrany na H  
     
 

Powrót
© 2023 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System