Strona główna » Mak Marketing Junior Tour » Wyniki - dziewczęta
Menu
Wyniki - chłopcy
Wyniki - dziewczęta
Wyniki - dziewczęta
Junior Tour 2021 - dziewczęta

3. turniej - 8-bil

Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
  

FINAŁ
Izabella Jońska (Nosan III Kielce) Julia Nowacka (UKS Bila Piechcin)
Izabella
Jońska

(Nosan III Kielce)
3 : 1Julia
Nowacka

(UKS Bila Piechcin)


    1
 
D. Pawełczyk3
J. Tarka1
    9
 
 
D. Pawełczyk1
O. Brodecka3
    13
    2
 
 
O. Brodecka3
M. Bierzgalska1
 
 
 
O. Brodecka0
I. Jońska3
    15
    3
 
 
K. Okopień1
J. Moczarska3
    10
 
 
 
J. Moczarska1
I. Jońska3
    4
 
 
I. Jońska3
J. Babica2
 
 
 
I. Jońska3
J. Nowacka1
    5
 
 
P. Siemieniec3
A. Marcjanik0
    11
 
 
 
P. Siemieniec3
M. Matjas1
    14
    6
 
 
K. Cuper2
M. Matjas3
 
 
 
P. Siemieniec2
J. Nowacka3
    7
 
 
J. Nowacka3
J. Duszyńska1
    12
 
 
 
J. Nowacka3
S. Porczyk2
    8
 
 
O. Basińska1
S. Porczyk3
 
 
 

                                         
          1      
      65   49
D. Pawełczyk 
- 
    33
 
 
    97   89
PM. Matjas3
A. Trzęsień0
- 
M. Matjas 
D. Pawełczyk3
A. Marcjanik0
    81
      2
 
 
M. Matjas2
A. Marcjanik3
      66   50   Przegrany na A  
 
 
TM. Matjas3
J. Szulczyk0
M. Matjas3
M. Sputowska1
  34
D. Pawełczyk3
A. Ciołczyk0
    3
 
 
J. Dybała 
- 
    Przegrany na Q
 
 
Awans
M. Matjas
 
O- 
M. Sputowska 
- 
- 
J. Dybała0
A. Ciołczyk3
 
Awans
D. Pawełczyk
 
      4
 
- 
A. Ciołczyk 
 
      Przegrany na B  
     
 
        5    
      67   51
J. Babica 
- 
    35
 
 
    98   90
N- 
S. Porczyk 
- 
- 
J. Babica0
O. Brodecka3
    82
      6
 
 
- 
O. Brodecka 
      68   52   Przegrany na C  
 
 
SS. Porczyk3
A. Mikołajewska0
S. Porczyk3
M. Parchatko0
  36
O. Brodecka3
A. Marciniak1
    7
 
 
M. Grzegorczyk 
- 
    Przegrany na R
 
 
Awans
S. Porczyk
 
M- 
M. Parchatko 
- 
- 
M. Grzegorczyk0
A. Marciniak3
 
Awans
O. Brodecka
 
      8
 
- 
A. Marciniak 
 
      Przegrany na D  
     
 
          9      
      69   53
J. Tarka 
- 
    37
 
 
    99   91
L- 
M. Bierzgalska 
- 
- 
J. Tarka2
A. Mikołajewska3
    83
      10
 
 
- 
A. Mikołajewska 
      70   54   Przegrany na E  
 
 
RM. Bierzgalska3
A. Marciniak1
M. Bierzgalska3
M. Piera1
  38
A. Mikołajewska0
K. Okopień3
    11
 
 
K. Okopień 
- 
    Przegrany na S
 
 
Awans
M. Bierzgalska
 
K- 
M. Piera 
- 
- 
K. Okopień3
N. Lewandowska2
 
Awans
K. Okopień
 
      12
 
- 
N. Lewandowska 
 
      Przegrany na F  
     
 
        13    
      71   55
J. Szulczyk 
- 
    39
 
 
    100   92
J- 
M. Kabat 
- 
- 
J. Szulczyk3
J. Nieśmiałek2
    84
      14
 
 
- 
J. Nieśmiałek 
      72   56   Przegrany na G  
 
 
QJ. Duszyńska3
A. Ciołczyk1
M. Kabat0
J. Duszyńska3
  40
J. Szulczyk0
I. Jońska3
    15
 
 
J. Moczarska 
- 
    Przegrany na T
 
 
Awans
J. Duszyńska
 
I- 
J. Duszyńska 
- 
- 
J. Moczarska1
I. Jońska3
 
Awans
I. Jońska
 
      16
 
- 
I. Jońska 
 
      Przegrany na H  
     
 
          17      
      73   57
P. Siemieniec 
- 
    41
 
 
    101   93
H- 
J. Moczarska 
- 
- 
P. Siemieniec3
J. Duszyńska1
    85
      18
 
 
- 
J. Duszyńska 
      74   58   Przegrany na I  
 
 
XJ. Moczarska3
M. Walkowiak1
J. Moczarska3
J. Nieśmiałek0
  42
P. Siemieniec3
N. Wójciak0
    19
 
 
N. Wójciak 
- 
    Przegrany na U
 
 
Awans
J. Moczarska
 
G- 
J. Nieśmiałek 
- 
- 
N. Wójciak3
M. Kabat0
 
Awans
P. Siemieniec
 
      20
 
- 
M. Kabat 
 
      Przegrany na J  
     
 
        21    
      75   59
K. Cuper 
- 
    43
 
 
    102   94
F- 
N. Lewandowska 
- 
- 
K. Cuper3
M. Piera0
    86
      22
 
 
- 
M. Piera 
      76   60   Przegrany na K  
 
 
WJ. Tarka3
M. Rybak0
N. Lewandowska0
J. Tarka3
  44
K. Cuper3
K. Pietruszewska0
    23
 
 
K. Pietruszewska 
- 
    Przegrany na V
 
 
Awans
J. Tarka
 
E- 
J. Tarka 
- 
- 
K. Pietruszewska3
M. Bierzgalska0
 
Awans
K. Cuper
 
      24
 
- 
M. Bierzgalska 
 
      Przegrany na L  
     
 
          25      
      77   61
M. Rybak 
- 
    45
 
 
    103   95
D- 
M. Grzegorczyk 
- 
- 
M. Rybak3
M. Parchatko1
    87
      26
 
 
- 
M. Parchatko 
      78   62   Przegrany na M  
 
 
VJ. Babica3
K. Pietruszewska2
M. Grzegorczyk2
J. Babica3
  46
M. Rybak1
J. Nowacka3
    27
 
 
J. Nowacka 
- 
    Przegrany na W
 
 
Awans
J. Babica
 
C- 
J. Babica 
- 
- 
J. Nowacka3
S. Porczyk1
 
Awans
J. Nowacka
 
      28
 
- 
S. Porczyk 
 
      Przegrany na N  
     
 
        29    
      79   63
M. Sputowska 
- 
    47
 
 
    104   96
B- 
J. Dybała 
- 
- 
M. Sputowska1
O. Basińska3
    88
      30
 
 
- 
O. Basińska 
      80   64   Przegrany na O  
 
 
UA. Marcjanik3
N. Wójciak1
J. Dybała0
A. Marcjanik3
  48
O. Basińska3
M. Walkowiak0
    31
 
 
G. Gaweł2
A. Trzęsień3
    Przegrany na X
 
 
Awans
A. Marcjanik
 
AG. Gaweł0
A. Marcjanik3
G. Gaweł 
- 
A. Trzęsień0
M. Walkowiak3
 
Awans
O. Basińska
 
      32
 
- 
M. Walkowiak 
 
      Przegrany na P  
     
 

Powrót
© 2022 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System