Strona główna » Mak Marketing Junior Tour » Wyniki - dziewczęta
Menu
Wyniki - chłopcy
Wyniki - dziewczęta
Wyniki - dziewczęta
Junior Tour 2021 - dziewczęta

2. turniej - 9-bil

Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
  

FINAŁ
Agata Marciniak (UKS Dragon Janowiec Wielkopolski) Maja Walkowiak (UKS Pałuki Żnin)
Agata
Marciniak

(UKS Dragon Janowiec Wielkopolski)
0 : 3Maja
Walkowiak

(UKS Pałuki Żnin)


    1
 
D. Pawełczyk3
N. Wójciak0
    9
 
 
D. Pawełczyk3
K. Cuper2
    13
    2
 
 
K. Cuper3
P. Rutkowska1
 
 
 
D. Pawełczyk1
A. Marciniak3
    15
    3
 
 
J. Duszyńska2
A. Marciniak3
    10
 
 
 
A. Marciniak3
P. Siemieniec2
    4
 
 
M. Bierzgalska1
P. Siemieniec3
 
 
 
A. Marciniak0
M. Walkowiak3
    5
 
 
I. Jońska3
A. Mikołajewska1
    11
 
 
 
I. Jońska1
M. Walkowiak3
    14
    6
 
 
M. Walkowiak3
K. Świerczek2
 
 
 
M. Walkowiak3
J. Tarka2
    7
 
 
O. Brodecka1
M. Rybak3
    12
 
 
 
M. Rybak2
J. Tarka3
    8
 
 
J. Tarka3
S. Porczyk1
 
 
 

                                         
          1      
      65   49
D. Pawełczyk 
- 
    33
 
 
    97   89
P- 
K. Okopień 
- 
- 
D. Pawełczyk3
N. Wójciak0
    81
      2
 
 
- 
N. Wójciak 
      66   50   Przegrany na A  
 
 
TM. Grzegorczyk2
K. Świerczek3
K. Okopień0
M. Grzegorczyk3
  34
D. Pawełczyk3
A. Ciołczyk0
    3
 
 
A. Ciołczyk 
- 
    Przegrany na Q
 
 
Awans
K. Świerczek
 
O- 
M. Grzegorczyk 
- 
- 
A. Ciołczyk3
N. Lewandowska1
 
Awans
D. Pawełczyk
 
      4
 
- 
N. Lewandowska 
 
      Przegrany na B  
     
 
        5    
      67   51
K. Cuper 
- 
    35
 
 
    98   90
N- 
D. Murawska 
- 
- 
K. Cuper3
A. Marcjanik1
    82
      6
 
 
- 
A. Marcjanik 
      68   52   Przegrany na C  
 
 
SP. Jaskólska 2
M. Rybak3
D. Murawska0
P. Jaskólska 3
  36
K. Cuper3
M. Sputowska2
    7
 
 
M. Sputowska 
- 
    Przegrany na R
 
 
Awans
M. Rybak
 
M- 
P. Jaskólska  
- 
- 
M. Sputowska3
J. Nowacka1
 
Awans
K. Cuper
 
      8
 
- 
J. Nowacka 
 
      Przegrany na D  
     
 
          9      
      69   53
M. Rybak 
- 
    37
 
 
    99   91
L- 
A. Marciniak 
- 
- 
M. Rybak3
M. Rytych 0
    83
      10
 
 
- 
M. Rytych  
      70   54   Przegrany na E  
 
 
RA. Marciniak3
M. Sputowska1
A. Marciniak3
K. Wierzbicka1
  38
M. Rybak0
J. Duszyńska3
    11
 
 
J. Duszyńska 
- 
    Przegrany na S
 
 
Awans
A. Marciniak
 
K- 
K. Wierzbicka 
- 
- 
J. Duszyńska3
J. Babica0
 
Awans
J. Duszyńska
 
      12
 
- 
J. Babica 
 
      Przegrany na F  
     
 
        13    
      71   55
J. Szulczyk 
- 
    39
 
 
    100   92
J- 
A. Mikołajewska 
- 
- 
J. Szulczyk2
K. Świerczek3
    84
      14
 
 
- 
K. Świerczek 
      72   56   Przegrany na G  
 
 
QA. Mikołajewska3
A. Ciołczyk0
A. Mikołajewska3
M. Matjas0
  40
K. Świerczek2
M. Bierzgalska3
    15
 
 
M. Piera 
- 
    Przegrany na T
 
 
Awans
A. Mikołajewska
 
I- 
M. Matjas 
- 
- 
M. Piera0
M. Bierzgalska3
 
Awans
M. Bierzgalska
 
      16
 
- 
M. Bierzgalska 
 
      Przegrany na H  
     
 
          17      
      73   57
I. Jońska 
- 
    41
 
 
    101   93
H- 
M. Piera 
- 
- 
I. Jońska3
M. Matjas0
    85
      18
 
 
- 
M. Matjas 
      74   58   Przegrany na I  
 
 
XJ. Szulczyk2
P. Siemieniec3
M. Piera2
J. Szulczyk3
  42
I. Jońska3
O. Basińska0
    19
 
 
O. Basińska 
- 
    Przegrany na U
 
 
Awans
P. Siemieniec
 
G- 
J. Szulczyk 
- 
- 
O. Basińska3
A. Mikołajewska0
 
Awans
I. Jońska
 
      20
 
- 
A. Mikołajewska 
 
      Przegrany na J  
     
 
        21    
      75   59
P. Rutkowska 
- 
    43
 
 
    102   94
F- 
J. Babica 
- 
- 
P. Rutkowska3
K. Wierzbicka2
    86
      22
 
 
- 
K. Wierzbicka 
      76   60   Przegrany na K  
 
 
WJ. Babica2
S. Porczyk3
J. Babica3
M. Rytych 2
  44
P. Rutkowska0
M. Walkowiak3
    23
 
 
A. Marciniak 
- 
    Przegrany na V
 
 
Awans
S. Porczyk
 
E- 
M. Rytych  
- 
- 
A. Marciniak1
M. Walkowiak3
 
Awans
M. Walkowiak
 
      24
 
- 
M. Walkowiak 
 
      Przegrany na L  
     
 
          25      
      77   61
O. Brodecka 
- 
    45
 
 
    103   95
D- 
J. Nowacka 
- 
- 
O. Brodecka3
P. Jaskólska 0
    87
      26
 
 
- 
P. Jaskólska  
      78   62   Przegrany na M  
 
 
VJ. Nowacka0
P. Rutkowska3
J. Nowacka3
A. Marcjanik0
  46
O. Brodecka3
S. Porczyk0
    27
 
 
D. Murawska 
- 
    Przegrany na W
 
 
Awans
P. Rutkowska
 
C- 
A. Marcjanik 
- 
- 
D. Murawska1
S. Porczyk3
 
Awans
O. Brodecka
 
      28
 
- 
S. Porczyk 
 
      Przegrany na N  
     
 
        29    
      79   63
J. Tarka 
- 
    47
 
 
    104   96
B- 
N. Lewandowska 
- 
- 
J. Tarka3
M. Grzegorczyk0
    88
      30
 
 
- 
M. Grzegorczyk 
      80   64   Przegrany na O  
 
 
UN. Wójciak3
O. Basińska0
N. Lewandowska0
N. Wójciak3
  48
J. Tarka3
P. Siemieniec0
    31
 
 
K. Okopień 
- 
    Przegrany na X
 
 
Awans
N. Wójciak
 
A- 
N. Wójciak 
- 
- 
K. Okopień0
P. Siemieniec3
 
Awans
J. Tarka
 
      32
 
- 
P. Siemieniec 
 
      Przegrany na P  
     
 

Powrót
© 2021 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System