Strona główna » Mak Marketing Junior Tour » Wyniki - dziewczęta
Menu
Wyniki - chłopcy
Wyniki - dziewczęta
Wyniki - dziewczęta
Junior Tour 2021 - dziewczęta

1. turniej - 8-bil

Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
  

FINAŁ
Dominika Pawełczyk (UKS Miłek Wiślica) Patrycja Siemieniec (Nosan III Kielce)
Dominika
Pawełczyk

(UKS Miłek Wiślica)
3 : 1Patrycja
Siemieniec

(Nosan III Kielce)


    1
 
I. Jońska3
J. Nowacka0
    5
 
 
I. Jońska2
D. Pawełczyk3
    7
    2
 
 
D. Pawełczyk3
O. Brodecka1
 
 
 
D. Pawełczyk3
P. Siemieniec1
    3
 
 
P. Siemieniec3
M. Rybak1
    6
 
 
 
P. Siemieniec3
M. Bierzgalska2
    4
 
 
M. Walkowiak1
M. Bierzgalska3
 
 
 

                                         
          1      
      33   25
I. Jońska 
- 
    17
 
 
    49   45
HJ. Szulczyk3
J. Nieśmiałek1
- 
J. Szulczyk 
I. Jońska3
J. Duszyńska2
    41
      2
 
 
J. Duszyńska3
J. Szulczyk2
      34   26   Przegrany na A  
 
 
JJ. Szulczyk1
M. Bierzgalska3
J. Szulczyk3
K. Cuper2
  18
I. Jońska3
O. Brodecka2
    3
 
 
S. Porczyk3
K. Pietruszewska0
    Przegrany na I
 
 
Awans
M. Bierzgalska
 
GK. Pietruszewska1
K. Cuper3
K. Pietruszewska3
N. Lewandowska1
S. Porczyk0
O. Brodecka3
 
Awans
I. Jońska
 
      4
 
N. Lewandowska0
O. Brodecka3
 
      Przegrany na B  
     
 
        5    
      35   27
M. Bierzgalska3
N. Wójciak1
    18
 
 
    50   46
FN. Brywczyńska0
J. Tarka3
N. Wójciak0
N. Brywczyńska3
M. Bierzgalska3
M. Piera2
    42
      6
 
 
M. Piera3
N. Brywczyńska0
      36   28   Przegrany na C  
 
 
IJ. Tarka2
O. Brodecka3
J. Tarka3
O. Basińska0
  20
M. Bierzgalska0
D. Pawełczyk3
    7
 
 
D. Pawełczyk3
K. Świerczek0
    Przegrany na J
 
 
Awans
O. Brodecka
 
EA. Marcjanik2
O. Basińska3
K. Świerczek2
A. Marcjanik3
D. Pawełczyk3
J. Moczarska0
 
Awans
D. Pawełczyk
 
      8
 
A. Marcjanik0
J. Moczarska3
 
      Przegrany na D  
     
 
          9      
      37   29
P. Siemieniec3
M. Rybak1
    21
 
 
    51   47
DM. Rybak3
J. Moczarska1
M. Rybak3
J. Babica0
P. Siemieniec3
O. Basińska0
    43
      10
 
 
O. Basińska3
J. Babica1
      38   30   Przegrany na E  
 
 
LM. Rybak3
P. Rutkowska0
M. Rybak3
M. Rytych 0
  22
P. Siemieniec3
J. Nowacka2
    11
 
 
M. Rytych 0
J. Nowacka3
    Przegrany na K
 
 
Awans
M. Rybak
 
CM. Rytych 3
M. Piera1
M. Rytych 3
P. Jaskólska 0
J. Nowacka3
J. Tarka0
 
Awans
P. Siemieniec
 
      12
 
P. Jaskólska 0
J. Tarka3
 
      Przegrany na F  
     
 
        13    
      39   31
K. Cuper3
M. Sputowska1
    23
 
 
    52   48
BM. Sputowska0
S. Porczyk3
M. Sputowska3
A. Marciniak0
K. Cuper2
M. Walkowiak3
    44
      14
 
 
A. Marciniak0
M. Walkowiak3
      40   32   Przegrany na G  
 
 
KS. Porczyk2
J. Nowacka3
S. Porczyk3
J. Duszyńska0
  24
M. Walkowiak3
P. Rutkowska0
    15
 
 
A. Ciołczyk1
J. Nieśmiałek3
    Przegrany na L
 
 
Awans
J. Nowacka
 
AA. Ciołczyk0
J. Duszyńska3
A. Ciołczyk 
- 
J. Nieśmiałek1
P. Rutkowska3
 
Awans
M. Walkowiak
 
      16
 
- 
P. Rutkowska 
 
      Przegrany na H  
     
 

Powrót
© 2021 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System