Strona główna » Mak Marketing Junior Tour » Wyniki - dziewczęta
Menu
Wyniki - chłopcy
Wyniki - dziewczęta
Wyniki - dziewczęta
Junior Tour 2020 - dziewczęta

3. turniej - 8-bil

Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
  

FINAŁ
Dominika Pawełczyk (UKS Miłek Wiślica) Milena Malicka (Akademia Bilardowa II Rokietnica)
Dominika
Pawełczyk

(UKS Miłek Wiślica)
1 : 3Milena
Malicka

(Akademia Bilardowa II Rokietnica)


    1
 
D. Pawełczyk3
J. Moczarska2
    5
 
 
D. Pawełczyk3
I. Jońska1
    7
    2
 
 
W. Osińska1
I. Jońska3
 
 
 
D. Pawełczyk1
M. Malicka3
    3
 
 
P. Siemieniec1
M. Malicka3
    6
 
 
 
M. Malicka3
O. Brodecka0
    4
 
 
P. Rutkowska1
O. Brodecka3
 
 
 

                                         
          1      
      33   25
I. Jońska 
- 
    17
 
 
    49   45
HW. Brzezińska0
K. Okopień3
- 
W. Brzezińska 
I. Jońska3
O. Brodecka2
    41
      2
 
 
O. Brodecka3
W. Brzezińska0
      34   26   Przegrany na A  
 
 
JK. Okopień0
J. Moczarska3
K. Okopień3
J. Nowacka2
  18
I. Jońska1
D. Pawełczyk3
    3
 
 
J. Szulczyk3
P. Jaskólska 2
    Przegrany na I
 
 
Awans
J. Moczarska
 
GM. Matjas0
J. Nowacka3
P. Jaskólska 2
M. Matjas3
J. Szulczyk0
D. Pawełczyk3
 
Awans
D. Pawełczyk
 
      4
 
M. Matjas1
D. Pawełczyk3
 
      Przegrany na B  
     
 
        5    
      35   27
J. Moczarska3
J. Duszyńska0
    18
 
 
    50   46
FJ. Duszyńska1
M. Walkowiak3
J. Duszyńska 
- 
J. Moczarska3
A. Mikołajewska0
    42
      6
 
 
- 
A. Mikołajewska 
      36   28   Przegrany na C  
 
 
IM. Walkowiak2
I. Jońska3
M. Walkowiak3
M. Bierzgalska1
  20
J. Moczarska2
W. Osińska3
    7
 
 
O. Basińska3
K. Rutkowska1
    Przegrany na J
 
 
Awans
I. Jońska
 
EM. Bierzgalska3
M. Rytych 0
K. Rutkowska1
M. Bierzgalska3
O. Basińska2
W. Osińska3
 
Awans
W. Osińska
 
      8
 
W. Osińska3
M. Bierzgalska2
 
      Przegrany na D  
     
 
          9      
      37   29
P. Siemieniec3
J. Tarka1
    21
 
 
    51   47
DM. Lipa3
O. Basińska1
J. Tarka1
M. Lipa3
P. Siemieniec3
M. Rytych 1
    43
      10
 
 
M. Lipa1
M. Rytych 3
      38   30   Przegrany na E  
 
 
LM. Lipa1
M. Malicka3
M. Lipa3
G. Siemieniec1
  22
P. Siemieniec3
K. Cuper1
    11
 
 
M. Walkowiak3
G. Siemieniec2
    Przegrany na K
 
 
Awans
M. Malicka
 
CG. Siemieniec3
A. Mikołajewska1
G. Siemieniec3
S. Porczyk0
M. Walkowiak2
K. Cuper3
 
Awans
P. Siemieniec
 
      12
 
K. Cuper3
S. Porczyk0
 
      Przegrany na F  
     
 
        13    
      39   31
M. Malicka3
M. Piera1
    23
 
 
    52   48
BM. Piera2
J. Szulczyk3
M. Piera 
- 
M. Malicka3
J. Nowacka2
    44
      14
 
 
J. Nowacka 
- 
      40   32   Przegrany na G  
 
 
KO. Brodecka3
K. Cuper1
J. Szulczyk2
O. Brodecka3
  24
M. Malicka1
P. Rutkowska3
    15
 
 
A. Bereżny0
K. Okopień3
    Przegrany na L
 
 
Awans
O. Brodecka
 
AA. Bereżny0
O. Brodecka3
A. Bereżny 
- 
K. Okopień1
P. Rutkowska3
 
Awans
P. Rutkowska
 
      16
 
- 
P. Rutkowska 
 
      Przegrany na H  
     
 

Powrót
© 2021 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System