Strona główna » Mak Marketing Junior Tour » Wyniki - dziewczęta
Menu
Wyniki - chłopcy
Wyniki - dziewczęta
Wyniki - dziewczęta
Junior Tour 2020 - dziewczęta

2. turniej - 8-bil

Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
  

FINAŁ
Izabella Jońska (Nosan III Kielce) Paulina  Rutkowska (UKS Lisewo)
Izabella
Jońska

(Nosan III Kielce)
2 : 3Paulina
Rutkowska

(UKS Lisewo)


    1
 
I. Jońska3
J. Tarka2
    9
 
 
I. Jońska3
M. Piera0
    13
    2
 
 
O. Brodecka0
M. Piera3
 
 
 
I. Jońska3
P. Siemieniec1
    15
    3
 
 
M. Malicka1
P. Siemieniec3
    10
 
 
 
P. Siemieniec3
J. Moczarska1
    4
 
 
J. Moczarska3
M. Walkowiak1
 
 
 
I. Jońska2
P. Rutkowska3
    5
 
 
S. Porczyk1
D. Pawełczyk3
    11
 
 
 
D. Pawełczyk1
P. Rutkowska3
    14
    6
 
 
P. Rutkowska3
M. Rybak1
 
 
 
P. Rutkowska3
M. Bierzgalska2
    7
 
 
W. Brzezińska2
M. Matjas3
    12
 
 
 
M. Matjas2
M. Bierzgalska3
    8
 
 
G. Siemieniec1
M. Bierzgalska3
 
 
 

                                         
          1      
      65   49
I. Jońska 
- 
    33
 
 
    97   89
PZ. Ścipiór1
P. Siemieniec3
- 
Z. Ścipiór 
I. Jońska3
N. Brywczyńska0
    81
      2
 
 
Z. Ścipiór0
N. Brywczyńska3
      66   50   Przegrany na A  
 
 
TP. Siemieniec3
W. Osińska0
P. Siemieniec3
K. Cuper2
  34
I. Jońska3
J. Szulczyk1
    3
 
 
M. Chmiel 
- 
    Przegrany na Q
 
 
Awans
P. Siemieniec
 
O- 
K. Cuper 
- 
- 
M. Chmiel2
J. Szulczyk3
 
Awans
I. Jońska
 
      4
 
- 
J. Szulczyk 
 
      Przegrany na B  
     
 
        5    
      67   51
O. Brodecka 
- 
    35
 
 
    98   90
N- 
J. Lewandowska 
- 
- 
O. Brodecka3
A. Ciołczyk1
    82
      6
 
 
- 
A. Ciołczyk 
      68   52   Przegrany na C  
 
 
SJ. Tarka3
K. Rutkowska0
J. Lewandowska0
J. Tarka3
  36
O. Brodecka3
M. Sputowska0
    7
 
 
M. Rytych 0
M. Sputowska3
    Przegrany na R
 
 
Awans
J. Tarka
 
MM. Rytych 1
J. Tarka3
M. Rytych  
- 
M. Sputowska3
M. Bierzgalska2
 
Awans
O. Brodecka
 
      8
 
- 
M. Bierzgalska 
 
      Przegrany na D  
     
 
          9      
      69   53
M. Malicka 
- 
    37
 
 
    99   91
LM. Piera3
K. Pietruszewska0
- 
M. Piera 
M. Malicka3
O. Basińska0
    83
      10
 
 
M. Piera1
O. Basińska3
      70   54   Przegrany na E  
 
 
RM. Piera3
M. Sputowska2
M. Piera3
W. Barceluk1
  38
M. Malicka3
K. Rutkowska0
    11
 
 
A. Bereżny 
- 
    Przegrany na S
 
 
Awans
M. Piera
 
K- 
W. Barceluk 
- 
- 
A. Bereżny1
K. Rutkowska3
 
Awans
M. Malicka
 
      12
 
- 
K. Rutkowska 
 
      Przegrany na F  
     
 
        13    
      71   55
J. Nowacka 
- 
    39
 
 
    100   92
J- 
A. Marcjanik 
- 
- 
J. Nowacka2
W. Osińska3
    84
      14
 
 
- 
W. Osińska 
      72   56   Przegrany na G  
 
 
QM. Matjas3
J. Szulczyk2
A. Marcjanik1
M. Matjas3
  40
W. Osińska2
J. Moczarska3
    15
 
 
A. Mikołajewska2
N. Wójciak3
    Przegrany na T
 
 
Awans
M. Matjas
 
IA. Mikołajewska1
M. Matjas3
A. Mikołajewska 
- 
N. Wójciak2
J. Moczarska3
 
Awans
J. Moczarska
 
      16
 
- 
J. Moczarska 
 
      Przegrany na H  
     
 
          17      
      73   57
S. Porczyk 
- 
    41
 
 
    101   93
HK. Świerczek1
N. Wójciak3
- 
K. Świerczek 
S. Porczyk3
M. Matjas1
    85
      18
 
 
M. Matjas3
K. Świerczek2
      74   58   Przegrany na I  
 
 
XJ. Nowacka2
D. Pawełczyk3
N. Wójciak0
J. Nowacka3
  42
S. Porczyk3
M. Lipa2
    19
 
 
M. Lipa 
- 
    Przegrany na U
 
 
Awans
D. Pawełczyk
 
G- 
J. Nowacka 
- 
- 
M. Lipa3
A. Marcjanik1
 
Awans
S. Porczyk
 
      20
 
- 
A. Marcjanik 
 
      Przegrany na J  
     
 
        21    
      75   59
J. Dybała 
- 
    43
 
 
    102   94
F- 
A. Bereżny 
- 
- 
J. Dybała3
W. Barceluk0
    86
      22
 
 
- 
W. Barceluk 
      76   60   Przegrany na K  
 
 
WA. Bereżny1
M. Walkowiak3
A. Bereżny3
K. Okopień2
  44
J. Dybała0
P. Rutkowska4
    23
 
 
K. Okopień2
K. Pietruszewska3
    Przegrany na V
 
 
Awans
M. Walkowiak
 
EK. Okopień3
O. Basińska0
K. Okopień 
- 
K. Pietruszewska0
P. Rutkowska3
 
Awans
P. Rutkowska
 
      24
 
- 
P. Rutkowska 
 
      Przegrany na L  
     
 
          25      
      77   61
J. Tarka 
- 
    45
 
 
    103   95
DP. Jaskólska 2
M. Bierzgalska3
- 
P. Jaskólska  
J. Tarka2
W. Brzezińska3
    87
      26
 
 
P. Jaskólska 0
W. Brzezińska3
      78   62   Przegrany na M  
 
 
VM. Bierzgalska3
J. Dybała0
M. Bierzgalska3
A. Ciołczyk0
  46
W. Brzezińska3
M. Walkowiak1
    27
 
 
M. Walkowiak 
- 
    Przegrany na W
 
 
Awans
M. Bierzgalska
 
C- 
A. Ciołczyk 
- 
- 
M. Walkowiak3
J. Lewandowska1
 
Awans
W. Brzezińska
 
      28
 
- 
J. Lewandowska 
 
      Przegrany na N  
     
 
        29    
      79   63
D. Pawełczyk 
- 
    47
 
 
    104   96
B- 
M. Chmiel 
- 
- 
D. Pawełczyk3
K. Cuper1
    88
      30
 
 
- 
K. Cuper 
      80   64   Przegrany na O  
 
 
UM. Rybak3
M. Lipa1
M. Chmiel2
M. Rybak3
  48
D. Pawełczyk2
G. Siemieniec3
    31
 
 
G. Siemieniec3
M. Rybak0
    Przegrany na X
 
 
Awans
M. Rybak
 
AM. Rybak3
N. Brywczyńska0
M. Rybak 
- 
G. Siemieniec3
P. Siemieniec1
 
Awans
G. Siemieniec
 
      32
 
- 
P. Siemieniec 
 
      Przegrany na P  
     
 

Powrót
© 2020 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System