Strona główna » Mak Marketing Junior Tour » Wyniki - dziewczęta
Menu
Wyniki - chłopcy
Wyniki - dziewczęta
Wyniki - dziewczęta
Junior Tour 2019 - dziewczęta

1. turniej

Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
  

FINAŁ
Zuzanna Błaszczak (Akademia Bilardowa II Rokietnica) Weronika Połczyńska (UKS Bila Zduny)
Zuzanna
Błaszczak

(Akademia Bilardowa II Rokietnica)
3 : 2Weronika
Połczyńska

(UKS Bila Zduny)


    1
 
W. Derezińska3
D. Pawełczyk1
    9
 
 
W. Derezińska0
M. Malicka3
    13
    2
 
 
M. Malicka3
J. Szulczyk2
 
 
 
M. Malicka2
Z. Błaszczak3
    15
    3
 
 
W. Wydrzyńska2
Z. Błaszczak3
    10
 
 
 
Z. Błaszczak3
W. Osińska0
    4
 
 
W. Osińska3
P. Rutkowska2
 
 
 
Z. Błaszczak3
W. Połczyńska2
    5
 
 
W. Połczyńska3
A. Bereźny0
    11
 
 
 
W. Połczyńska3
A. Orzech2
    14
    6
 
 
A. Orzech3
J. Moczarska2
 
 
 
W. Połczyńska3
O. Orzech 2
    7
 
 
O. Orzech 3
B. Juchno1
    12
 
 
 
O. Orzech 3
J. Nowacka0
    8
 
 
J. Nowacka3
W. Kasperczyk2
 
 
 

                                         
          1      
      65   49
B. Juchno 
- 
    33
 
 
    97   89
PM. Wietrzykowska0
M. Rybak2
- 
M. Wietrzykowska 
B. Juchno3
W. Świech0
    81
      2
 
 
W. Świech3
M. Wietrzykowska2
      66   50   Przegrany na A  
 
 
TP. Rutkowska2
R. Kistowska0
M. Rybak0
P. Rutkowska2
  34
B. Juchno1
W. Derezińska3
    3
 
 
W. Derezińska 
- 
    Przegrany na Q
 
 
Awans
P. Rutkowska
 
OP. Rutkowska2
M. Lipa1
- 
P. Rutkowska 
W. Derezińska3
O. Brodecka0
 
Awans
W. Derezińska
 
      4
 
P. Rutkowska1
O. Brodecka3
 
      Przegrany na B  
     
 
        5    
      67   51
S. Porczyk 
- 
    35
 
 
    98   90
NM. Mróz1
A. Bereźny2
. -0
M. Mróz2
S. Porczyk3
A. Mikołajewska0
    82
      6
 
 
M. Mróz2
A. Mikołajewska3
      68   52   Przegrany na C  
 
 
SA. Bereźny2
J. Tarka1
A. Bereźny2
M. Sputowska1
  36
S. Porczyk0
M. Malicka3
    7
 
 
J. Mirowska1
M. Piera3
    Przegrany na R
 
 
Awans
A. Bereźny
 
MJ. Mirowska0
M. Sputowska2
J. Mirowska 
- 
M. Piera1
M. Malicka3
 
Awans
M. Malicka
 
      8
 
- 
M. Malicka 
 
      Przegrany na D  
     
 
          9      
      69   53
Z. Błaszczak 
- 
    37
 
 
    99   91
LK. Cuper1
J. Moczarska2
- 
K. Cuper 
Z. Błaszczak2
J. Tarka3
    83
      10
 
 
J. Tarka3
K. Cuper2
      70   54   Przegrany na E  
 
 
RJ. Moczarska2
S. Porczyk1
J. Moczarska2
H. Lipińska0
  38
J. Tarka0
W. Wydrzyńska3
    11
 
 
N. Wójciak3
J. Duszyńska0
    Przegrany na S
 
 
Awans
J. Moczarska
 
KJ. Duszyńska1
H. Lipińska2
J. Duszyńska2
M. Grzegorczyk1
N. Wójciak2
W. Wydrzyńska3
 
Awans
W. Wydrzyńska
 
      12
 
M. Grzegorczyk0
W. Wydrzyńska3
 
      Przegrany na F  
     
 
        13    
      71   55
I. Jońska 
- 
    39
 
 
    100   92
JN. Prus0
M. Walkowiak2
- 
N. Prus 
I. Jońska0
W. Osińska3
    84
      14
 
 
N. Prus1
W. Osińska3
      72   56   Przegrany na G  
 
 
QK. Krupa0
B. Juchno2
M. Walkowiak1
K. Krupa2
  40
W. Osińska3
R. Kistowska0
    15
 
 
K. Krupa0
R. Kistowska3
    Przegrany na T
 
 
Awans
B. Juchno
 
IK. Krupa2
A. Marcjanik1
K. Krupa 
- 
R. Kistowska3
D. Pawełczyk2
 
Awans
W. Osińska
 
      16
 
- 
D. Pawełczyk 
 
      Przegrany na H  
     
 
          17      
      73   57
W. Połczyńska 
- 
    41
 
 
    101   93
HO. Basińska0
D. Pawełczyk2
- 
O. Basińska 
W. Połczyńska3
A. Marcjanik0
    85
      18
 
 
O. Basińska2
A. Marcjanik3
      74   58   Przegrany na I  
 
 
XD. Pawełczyk2
B. Świtała1
D. Pawełczyk2
I. Jońska0
  42
W. Połczyńska3
J. Szulczyk1
    19
 
 
M. Chmiel0
M. Walkowiak3
    Przegrany na U
 
 
Awans
D. Pawełczyk
 
GZ. Krawczyk0
I. Jońska2
M. Chmiel0
Z. Krawczyk2
M. Walkowiak1
J. Szulczyk3
 
Awans
W. Połczyńska
 
      20
 
Z. Krawczyk2
J. Szulczyk3
 
      Przegrany na J  
     
 
        21    
      75   59
P. Musik 
- 
    43
 
 
    102   94
FG. Siemieniec2
N. Wójciak0
- 
G. Siemieniec 
P. Musik3
H. Lipińska2
    86
      22
 
 
G. Siemieniec1
H. Lipińska3
      76   60   Przegrany na K  
 
 
WZ. Błaszczak2
J. Kobacka1
G. Siemieniec1
Z. Błaszczak2
  44
P. Musik0
A. Orzech3
    23
 
 
M. Bierzgalska0
J. Moczarska3
    Przegrany na V
 
 
Awans
Z. Błaszczak
 
EM. Bierzgalska1
Z. Błaszczak2
M. Bierzgalska 
- 
J. Moczarska1
A. Orzech3
 
Awans
A. Orzech
 
      24
 
- 
A. Orzech 
 
      Przegrany na L  
     
 
          25      
      77   61
O. Orzech  
- 
    45
 
 
    103   95
DN. Brywczyńska0
M. Piera2
- 
N. Brywczyńska 
O. Orzech 3
M. Sputowska2
    87
      26
 
 
M. Sputowska3
N. Brywczyńska0
      78   62   Przegrany na M  
 
 
VW. Kasperczyk2
P. Musik0
M. Piera0
W. Kasperczyk2
  46
O. Orzech 3
J. Kobacka0
    27
 
 
A. Bereźny3
W. Kasperczyk1
    Przegrany na W
 
 
Awans
W. Kasperczyk
 
CW. Kasperczyk2
A. Mikołajewska0
W. Kasperczyk2
N. Widalska0
A. Bereźny1
J. Kobacka3
 
Awans
O. Orzech
 
      28
 
N. Widalska1
J. Kobacka3
 
      Przegrany na N  
     
 
        29    
      79   63
P. Siemieniec0
M. Lipa3
    47
 
 
    104   96
BP. Siemieniec1
O. Brodecka2
P. Siemieniec2
D. Kupińska0
M. Lipa1
J. Nowacka3
    88
      30
 
 
D. Kupińska0
J. Nowacka3
      80   64   Przegrany na O  
 
 
UO. Brodecka1
J. Szulczyk2
O. Brodecka2
K. Okopień0
  48
J. Nowacka3
B. Świtała2
    31
 
 
M. Rybak3
K. Okopień0
    Przegrany na X
 
 
Awans
J. Szulczyk
 
AK. Okopień2
W. Świech1
K. Okopień 
- 
M. Rybak0
B. Świtała3
 
Awans
J. Nowacka
 
      32
 
- 
B. Świtała 
 
      Przegrany na P  
     
 

Powrót
© 2019 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System