Strona główna » Mak Marketing Junior Tour » Wyniki - dziewczęta
Menu
Wyniki - chłopcy
Wyniki - dziewczęta
Wyniki - dziewczęta
Mak Marketing Junior Tour 2018 - grupa dziewcząt

4. turniej

Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
  

FINAŁ
Bogna Świtała (UKS Pałuki Żnin) Weronika Połczyńska (UKS Bila Zduny)
Bogna
Świtała

(UKS Pałuki Żnin)
2 : 3Weronika
Połczyńska

(UKS Bila Zduny)


    1
 
B. Juchno1
A. Piąstka3
    9
 
 
A. Piąstka3
W. Derezińska0
    13
    2
 
 
W. Derezińska3
G. Siemieniec0
 
 
 
A. Piąstka0
B. Świtała3
    15
    3
 
 
M. Rybak0
A. Orzech3
    10
 
 
 
A. Orzech1
B. Świtała3
    4
 
 
B. Świtała3
O. Brodecka0
 
 
 
B. Świtała2
W. Połczyńska3
    5
 
 
A. Marcjanik1
P. Siemieniec3
    11
 
 
 
P. Siemieniec3
D. Pawełczyk2
    14
    6
 
 
D. Pawełczyk3
W. Osińska0
 
 
 
P. Siemieniec1
W. Połczyńska3
    7
 
 
M. Malicka2
W. Połczyńska3
    12
 
 
 
W. Połczyńska3
W. Wydrzyńska1
    8
 
 
W. Wydrzyńska3
J. Kobacka1
 
 
 

                                         
          1      
      65   49
B. Juchno 
- 
    33
 
 
    97   89
PO. Brodecka3
W. Kasperczyk1
- 
O. Brodecka 
B. Juchno3
M. Bereźnicka2
    81
      2
 
 
O. Brodecka0
M. Bereźnicka3
      66   50   Przegrany na A  
 
 
TO. Brodecka3
O. Basińska0
O. Brodecka3
M. Sputowska0
  34
B. Juchno3
J. Nowacka0
    3
 
 
J. Szulczyk 
- 
    Przegrany na Q
 
 
Awans
O. Brodecka
 
O- 
M. Sputowska 
- 
- 
J. Szulczyk0
J. Nowacka3
 
Awans
B. Juchno
 
      4
 
- 
J. Nowacka 
 
      Przegrany na B  
     
 
        5    
      67   51
W. Połczyńska 
- 
    35
 
 
    98   90
N- 
R. Kistowska 
- 
- 
W. Połczyńska3
W. Świech2
    82
      6
 
 
- 
W. Świech 
      68   52   Przegrany na C  
 
 
SM. Walkowiak1
J. Kobacka3
R. Kistowska1
M. Walkowiak3
  36
W. Połczyńska2
W. Derezińska3
    7
 
 
W. Derezińska3
M. Piera2
    Przegrany na R
 
 
Awans
J. Kobacka
 
MM. Piera2
M. Walkowiak3
M. Piera 
- 
W. Derezińska3
P. Musik1
 
Awans
W. Derezińska
 
      8
 
- 
P. Musik 
 
      Przegrany na D  
     
 
          9      
      69   53
O. Orzech  
- 
    37
 
 
    99   91
LJ. Moczarska0
D. Kupińska3
- 
J. Moczarska 
O. Orzech 0
M. Rybak3
    83
      10
 
 
J. Moczarska0
M. Rybak3
      70   54   Przegrany na E  
 
 
RD. Kupińska1
W. Połczyńska3
D. Kupińska3
N. Brywczyńska0
  38
M. Rybak3
J. Kobacka0
    11
 
 
J. Kobacka 
- 
    Przegrany na S
 
 
Awans
W. Połczyńska
 
K- 
N. Brywczyńska 
- 
- 
J. Kobacka3
J. Mirowska1
 
Awans
M. Rybak
 
      12
 
- 
J. Mirowska 
 
      Przegrany na F  
     
 
        13    
      71   55
O. Basińska 
- 
    39
 
 
    100   92
J- 
P. Siemieniec 
- 
- 
O. Basińska3
S. Porczyk2
    84
      14
 
 
- 
S. Porczyk 
      72   56   Przegrany na G  
 
 
QP. Siemieniec3
J. Nowacka1
P. Siemieniec3
Z. Błaszczak2
  40
O. Basińska1
B. Świtała3
    15
 
 
P. Rutkowska2
K. Krupa3
    Przegrany na T
 
 
Awans
P. Siemieniec
 
IP. Rutkowska1
Z. Błaszczak3
P. Rutkowska 
- 
K. Krupa0
B. Świtała3
 
Awans
B. Świtała
 
      16
 
- 
B. Świtała 
 
      Przegrany na H  
     
 
          17      
      73   57
Z. Błaszczak 
- 
    41
 
 
    101   93
HM. Lipa3
K. Krupa1
- 
M. Lipa 
Z. Błaszczak2
W. Osińska3
    85
      18
 
 
W. Osińska3
M. Lipa0
      74   58   Przegrany na I  
 
 
XS. Porczyk1
A. Piąstka3
M. Lipa0
S. Porczyk3
  42
W. Osińska0
A. Marcjanik3
    19
 
 
A. Marcjanik 
- 
    Przegrany na U
 
 
Awans
A. Piąstka
 
G- 
S. Porczyk 
- 
- 
A. Marcjanik3
P. Siemieniec2
 
Awans
A. Marcjanik
 
      20
 
- 
P. Siemieniec 
 
      Przegrany na J  
     
 
        21    
      75   59
G. Siemieniec 
- 
    43
 
 
    102   94
F- 
J. Mirowska 
- 
- 
G. Siemieniec3
N. Brywczyńska0
    86
      22
 
 
- 
N. Brywczyńska 
      76   60   Przegrany na K  
 
 
WO. Orzech 1
A. Orzech3
J. Mirowska0
O. Orzech 3
  44
G. Siemieniec1
D. Pawełczyk3
    23
 
 
N. Wójciak2
D. Kupińska3
    Przegrany na V
 
 
Awans
A. Orzech
 
EN. Wójcik2
O. Orzech 3
N. Wójcik 
- 
D. Kupińska0
D. Pawełczyk3
 
Awans
D. Pawełczyk
 
      24
 
- 
D. Pawełczyk 
 
      Przegrany na L  
     
 
          25      
      77   61
A. Orzech 
- 
    45
 
 
    103   95
DM. Rytych 1
P. Musik3
- 
M. Rytych  
A. Orzech3
M. Walkowiak0
    87
      26
 
 
M. Rytych 0
M. Walkowiak3
      78   62   Przegrany na M  
 
 
VP. Musik1
G. Siemieniec3
P. Musik3
M. Bierzgalska1
  46
A. Orzech1
M. Malicka3
    27
 
 
R. Kistowska3
M. Bierzgalska0
    Przegrany na W
 
 
Awans
G. Siemieniec
 
CM. Bierzgalska3
W. Świech0
M. Bierzgalska 
- 
R. Kistowska0
M. Malicka3
 
Awans
M. Malicka
 
      28
 
- 
M. Malicka 
 
      Przegrany na N  
     
 
        29    
      79   63
W. Wydrzyńska 
- 
    47
 
 
    104   96
B- 
J. Szulczyk 
- 
- 
W. Wydrzyńska3
M. Sputowska2
    88
      30
 
 
- 
M. Sputowska 
      80   64   Przegrany na O  
 
 
UM. Bereźnicka0
W. Osińska3
J. Szulczyk2
M. Bereźnicka3
  48
W. Wydrzyńska3
A. Piąstka0
    31
 
 
W. Kasperczyk3
J. Duszyńska2
    Przegrany na X
 
 
Awans
W. Osińska
 
AJ. Duszyńska0
M. Bereźnicka3
J. Duszyńska 
- 
W. Kasperczyk2
A. Piąstka3
 
Awans
W. Wydrzyńska
 
      32
 
- 
A. Piąstka 
 
      Przegrany na P  
     
 

Powrót
© 2018 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System