Strona główna » Mak Marketing Junior Tour » Wyniki - dziewczęta
Menu
Wyniki - chłopcy
Wyniki - dziewczęta
Wyniki - dziewczęta
Mak Marketing Junior Tour 2018 - grupa dziewcząt

3. turniej

Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
  

FINAŁ
Anna Orzech (Pino Dębica) Beata Juchno (Pino Dębica)
Anna
Orzech

(Pino Dębica)
1 : 3Beata
Juchno

(Pino Dębica)


    1
 
M. Malicka3
M. Walkowiak0
    9
 
 
M. Malicka1
A. Orzech3
    13
    2
 
 
A. Orzech3
W. Kasperczyk1
 
 
 
A. Orzech3
D. Pawełczyk1
    15
    3
 
 
P. Musik3
A. Piąstka1
    10
 
 
 
P. Musik1
D. Pawełczyk3
    4
 
 
D. Pawełczyk3
P. Siemieniec2
 
 
 
A. Orzech1
B. Juchno3
    5
 
 
Z. Błaszczak3
W. Osińska1
    11
 
 
 
Z. Błaszczak1
O. Orzech 3
    14
    6
 
 
R. Kistowska1
O. Orzech 3
 
 
 
O. Orzech 1
B. Juchno3
    7
 
 
O. Basińska2
B. Juchno3
    12
 
 
 
B. Juchno3
B. Świtała2
    8
 
 
B. Świtała3
W. Wydrzyńska0
 
 
 

                                         
          1      
      65   49
A. Piąstka 
- 
    33
 
 
    97   89
PO. Brodecka0
W. Kasperczyk3
- 
O. Brodecka 
A. Piąstka2
M. Malicka3
    81
      2
 
 
O. Brodecka1
M. Malicka3
      66   50   Przegrany na A  
 
 
TW. Kasperczyk3
M. Piera1
W. Kasperczyk3
M. Rytych 0
  34
M. Malicka3
J. Moczarska0
    3
 
 
M. Bereźnicka 
- 
    Przegrany na Q
 
 
Awans
W. Kasperczyk
 
O- 
M. Rytych  
- 
- 
M. Bereźnicka2
J. Moczarska3
 
Awans
M. Malicka
 
      4
 
- 
J. Moczarska 
 
      Przegrany na B  
     
 
        5    
      67   51
M. Walkowiak 
- 
    35
 
 
    98   90
NM. Lipa3
J. Kobacka0
- 
M. Lipa 
M. Walkowiak3
W. Wydrzyńska0
    82
      6
 
 
M. Lipa1
W. Wydrzyńska3
      68   52   Przegrany na C  
 
 
SJ. Nowacka2
O. Orzech 3
M. Lipa1
J. Nowacka3
  36
M. Walkowiak1
A. Orzech3
    7
 
 
J. Nowacka2
P. Rutkowska3
    Przegrany na R
 
 
Awans
O. Orzech
 
MJ. Nowacka3
N. Wójciak2
J. Nowacka 
- 
P. Rutkowska0
A. Orzech3
 
Awans
A. Orzech
 
      8
 
- 
A. Orzech 
 
      Przegrany na D  
     
 
          9      
      69   53
B. Juchno 
- 
    37
 
 
    99   91
LN. Jakubczyk0
G. Siemieniec3
- 
N. Jakubczyk 
B. Juchno1
O. Orzech 3
    83
      10
 
 
N. Jakubczyk1
O. Orzech 3
      70   54   Przegrany na E  
 
 
RG. Siemieniec0
M. Walkowiak0
G. Siemieniec3
J. Szulczyk0
  38
O. Orzech 0
P. Musik3
    11
 
 
W. Świech3
S. Porczyk0
    Przegrany na S
 
 
Awans
-
 
KS. Porczyk0
J. Szulczyk3
S. Porczyk 
- 
W. Świech1
P. Musik3
 
Awans
P. Musik
 
      12
 
- 
P. Musik 
 
      Przegrany na F  
     
 
        13    
      71   55
M. Sputowska 
- 
    39
 
 
    100   92
J- 
A. Marcjanik 
- 
- 
M. Sputowska2
M. Piera3
    84
      14
 
 
- 
M. Piera 
      72   56   Przegrany na G  
 
 
QW. Osińska3
J. Moczarska1
A. Marcjanik1
W. Osińska3
  40
M. Piera0
D. Pawełczyk3
    15
 
 
D. Pawełczyk3
K. Krupa0
    Przegrany na T
 
 
Awans
W. Osińska
 
IK. Krupa0
W. Osińska3
K. Krupa 
- 
D. Pawełczyk3
W. Połczyńska2
 
Awans
D. Pawełczyk
 
      16
 
- 
W. Połczyńska 
 
      Przegrany na H  
     
 
          17      
      73   57
Z. Błaszczak 
- 
    41
 
 
    101   93
HP. Siemieniec3
W. Połczyńska2
- 
P. Siemieniec 
Z. Błaszczak3
W. Osińska0
    85
      18
 
 
W. Osińska3
P. Siemieniec1
      74   58   Przegrany na I  
 
 
XP. Siemieniec3
M. Rybak0
P. Siemieniec3
M. Sputowska0
  42
Z. Błaszczak3
J. Mirowska1
    19
 
 
J. Mirowska 
- 
    Przegrany na U
 
 
Awans
P. Siemieniec
 
G- 
M. Sputowska 
- 
- 
J. Mirowska3
A. Marcjanik0
 
Awans
Z. Błaszczak
 
      20
 
- 
A. Marcjanik 
 
      Przegrany na J  
     
 
        21    
      75   59
H. Lipińska 
- 
    43
 
 
    102   94
FD. Kupińska3
W. Świech0
- 
D. Kupińska 
H. Lipińska3
J. Szulczyk1
    86
      22
 
 
D. Kupińska1
J. Szulczyk3
      76   60   Przegrany na K  
 
 
WB. Juchno3
K. Cuper1
D. Kupińska0
B. Juchno3
  44
H. Lipińska2
R. Kistowska3
    23
 
 
R. Kistowska3
A. Mikołajewska0
    Przegrany na V
 
 
Awans
B. Juchno
 
EA. Mikołajewska1
B. Juchno3
A. Mikołajewska 
- 
R. Kistowska3
G. Siemieniec1
 
Awans
R. Kistowska
 
      24
 
- 
G. Siemieniec 
 
      Przegrany na L  
     
 
          25      
      77   61
N. Wójciak 
- 
    45
 
 
    103   95
DM. Wietrzykowska0
P. Rutkowska3
- 
M. Wietrzykowska 
N. Wójciak2
O. Basińska3
    87
      26
 
 
M. Wietrzykowska1
O. Basińska3
      78   62   Przegrany na M  
 
 
VW. Wydrzyńska3
H. Lipińska1
P. Rutkowska0
W. Wydrzyńska3
  46
O. Basińska3
K. Cuper2
    27
 
 
M. Mróz0
K. Cuper3
    Przegrany na W
 
 
Awans
W. Wydrzyńska
 
CM. Mróz0
W. Wydrzyńska3
M. Mróz 
- 
K. Cuper3
J. Kobacka2
 
Awans
O. Basińska
 
      28
 
- 
J. Kobacka 
 
      Przegrany na N  
     
 
        29    
      79   63
M. Rybak 
- 
    47
 
 
    104   96
B- 
M. Bereźnicka 
- 
- 
M. Rybak3
M. Rytych 0
    88
      30
 
 
- 
M. Rytych  
      80   64   Przegrany na O  
 
 
UA. Piąstka3
J. Mirowska2
M. Bereźnicka0
A. Piąstka3
  48
M. Rybak1
B. Świtała3
    31
 
 
W. Kasperczyk3
J. Duszyńska0
    Przegrany na X
 
 
Awans
A. Piąstka
 
AJ. Duszyńska0
A. Piąstka3
J. Duszyńska 
- 
W. Kasperczyk0
B. Świtała3
 
Awans
B. Świtała
 
      32
 
- 
B. Świtała 
 
      Przegrany na P  
     
 

Powrót
© 2018 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System