Strona główna » Mak Marketing Junior Tour » Wyniki - dziewczęta
Menu
Wyniki - chłopcy
Wyniki - dziewczęta
Wyniki - dziewczęta
Mak Marketing Junior Tour 2018 - grupa dziewcząt

1. turniej

Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
  

FINAŁ
Bogna Świtała (UKS Pałuki Żnin) Aleksandra Piąstka (UKS Łabiszynianka Łabiszyn)
Bogna
Świtała

(UKS Pałuki Żnin)
3 : 2Aleksandra
Piąstka

(UKS Łabiszynianka Łabiszyn)


    1
 
B. Świtała3
J. Duszyńska0
    9
 
 
B. Świtała3
O. Orzech 1
    13
    2
 
 
D. Pawełczyk2
O. Orzech 3
 
 
 
B. Świtała3
N. Wójciak0
    15
    3
 
 
M. Malicka2
A. Muślewska3
    10
 
 
 
A. Muślewska1
N. Wójciak3
    4
 
 
N. Wójciak3
J. Kobacka0
 
 
 
B. Świtała3
A. Piąstka2
    5
 
 
B. Juchno3
P. Musik1
    11
 
 
 
B. Juchno2
A. Piąstka3
    14
    6
 
 
A. Piąstka3
A. Orzech1
 
 
 
A. Piąstka3
W. Połczyńska1
    7
 
 
W. Wydrzyńska1
G. Siemieniec3
    12
 
 
 
G. Siemieniec1
W. Połczyńska3
    8
 
 
W. Połczyńska3
A. Marcjanik1
 
 
 

                                         
          1      
      65   49
B. Świtała 
- 
    33
 
 
    97   89
PM. Piera1
M. Walkowiak3
- 
M. Piera 
B. Świtała3
W. Derezińska1
    81
      2
 
 
W. Derezińska3
M. Piera0
      66   50   Przegrany na A  
 
 
TM. Walkowiak1
O. Orzech 3
M. Walkowiak3
J. Nowacka2
  34
B. Świtała3
P. Musik1
    3
 
 
G. Siemieniec 
- 
    Przegrany na Q
 
 
Awans
O. Orzech
 
O- 
J. Nowacka 
- 
- 
G. Siemieniec0
P. Musik3
 
Awans
B. Świtała
 
      4
 
- 
P. Musik 
 
      Przegrany na B  
     
 
        5    
      67   51
J. Kobacka 
- 
    35
 
 
    98   90
NW. Barceluk3
W. Kasperczyk1
- 
W. Barceluk 
J. Kobacka3
J. Duszyńska2
    82
      6
 
 
W. Barceluk1
J. Duszyńska3
      68   52   Przegrany na C  
 
 
SA. Orzech3
K. Cuper0
W. Barceluk0
A. Orzech3
  36
J. Kobacka2
D. Pawełczyk3
    7
 
 
- 
D. Pawełczyk 
    Przegrany na R
 
 
Awans
A. Orzech
 
M- 
A. Orzech 
- 
- 
D. Pawełczyk3
M. Rybak1
 
Awans
D. Pawełczyk
 
      8
 
- 
M. Rybak 
 
      Przegrany na D  
     
 
          9      
      69   53
M. Malicka 
- 
    37
 
 
    99   91
LP. Siemieniec3
K. Krupa1
- 
P. Siemieniec 
M. Malicka3
A. Muślewska1
    83
      10
 
 
A. Muślewska3
P. Siemieniec0
      70   54   Przegrany na E  
 
 
RM. Bereźnicka1
J. Kobacka3
P. Siemieniec0
M. Bereźnicka3
  38
M. Malicka3
K. Cuper1
    11
 
 
K. Cuper3
W. Czułkowska2
    Przegrany na S
 
 
Awans
J. Kobacka
 
KW. Czułkowska2
M. Bereźnicka3
W. Czułkowska 
- 
K. Cuper3
J. Szulczyk2
 
Awans
M. Malicka
 
      12
 
- 
J. Szulczyk 
 
      Przegrany na F  
     
 
        13    
      71   55
N. Wójciak 
- 
    39
 
 
    100   92
JH. Lipińska1
A. Bereźny3
- 
H. Lipińska 
N. Wójciak3
A. Marcjanik2
    84
      14
 
 
A. Marcjanik3
H. Lipińska0
      72   56   Przegrany na G  
 
 
QO. Basińska2
P. Musik3
A. Bereźny2
O. Basińska3
  40
N. Wójciak3
O. Orzech 0
    15
 
 
W. Świech1
M. Sputowska3
    Przegrany na T
 
 
Awans
P. Musik
 
IW. Świech0
O. Basińska3
W. Świech 
- 
M. Sputowska0
O. Orzech 3
 
Awans
N. Wójciak
 
      16
 
- 
O. Orzech  
 
      Przegrany na H  
     
 
          17      
      73   57
Z. Błaszczak 
- 
    41
 
 
    101   93
HW. Osińska2
M. Sputowska3
- 
W. Osińska 
Z. Błaszczak3
O. Basińska0
    85
      18
 
 
W. Osińska2
O. Basińska3
      74   58   Przegrany na I  
 
 
XA. Marcjanik3
M. Rytych 0
M. Sputowska0
A. Marcjanik3
  42
Z. Błaszczak1
B. Juchno3
    19
 
 
A. Bereźny 
- 
    Przegrany na U
 
 
Awans
A. Marcjanik
 
G- 
A. Marcjanik 
- 
- 
A. Bereźny1
B. Juchno3
 
Awans
B. Juchno
 
      20
 
- 
B. Juchno 
 
      Przegrany na J  
     
 
        21    
      75   59
M. Bereźnicka 
- 
    43
 
 
    102   94
FO. Brodecka0
J. Szulczyk3
- 
O. Brodecka 
M. Bereźnicka0
P. Rutkowska3
    86
      22
 
 
O. Brodecka2
P. Rutkowska3
      76   60   Przegrany na K  
 
 
WA. Muślewska3
J. Mirowska2
J. Szulczyk2
A. Muślewska3
  44
P. Rutkowska0
A. Piąstka3
    23
 
 
A. Piąstka3
J. Moczarska1
    Przegrany na V
 
 
Awans
A. Muślewska
 
EJ. Moczarska1
A. Muślewska3
J. Moczarska 
- 
A. Piąstka3
K. Krupa1
 
Awans
A. Piąstka
 
      24
 
- 
K. Krupa 
 
      Przegrany na L  
     
 
          25      
      77   61
A. Orzech 
- 
    45
 
 
    103   95
DM. Lipa3
M. Rybak2
- 
M. Lipa 
A. Orzech1
J. Mirowska3
    87
      26
 
 
J. Mirowska3
M. Lipa1
      78   62   Przegrany na M  
 
 
VJ. Duszyńska3
P. Rutkowska1
M. Lipa2
J. Duszyńska3
  46
J. Mirowska0
W. Wydrzyńska3
    27
 
 
R. Kistowska1
W. Kasperczyk3
    Przegrany na W
 
 
Awans
J. Duszyńska
 
CR. Kistowska1
J. Duszyńska3
R. Kistowska 
- 
W. Kasperczyk2
W. Wydrzyńska3
 
Awans
W. Wydrzyńska
 
      28
 
- 
W. Wydrzyńska 
 
      Przegrany na N  
     
 
        29    
      79   63
J. Nowacka 
- 
    47
 
 
    104   96
B- 
G. Siemieniec 
- 
- 
J. Nowacka1
M. Rytych 3
    88
      30
 
 
- 
M. Rytych  
      80   64   Przegrany na O  
 
 
UG. Siemieniec3
Z. Błaszczak2
G. Siemieniec3
W. Derezińska0
  48
M. Rytych 2
W. Połczyńska3
    31
 
 
M. Walkowiak3
A. Czeszek2
    Przegrany na X
 
 
Awans
G. Siemieniec
 
AA. Czeszek1
W. Derezińska3
A. Czeszek 
- 
M. Walkowiak1
W. Połczyńska3
 
Awans
W. Połczyńska
 
      32
 
- 
W. Połczyńska 
 
      Przegrany na P  
     
 

Powrót
© 2018 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System