Strona główna » Junior Tour 2017 » Wyniki - dziewczęta
Menu
Wyniki - chłopcy
Wyniki - dziewczęta
Wyniki - dziewczęta
Mak Marketing Junior Tour 2017 - grupa dziewcząt

IV turniej - 8-bil

Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
  

FINAŁ
Bogna Świtała (UKS Pałuki Żnin) Weronika Połczyńska (UKS Bila Zduny)
Bogna
Świtała

(UKS Pałuki Żnin)
3 : 2Weronika
Połczyńska

(UKS Bila Zduny)


    1
 
B. Świtała3
J. Kobacka0
    9
 
 
B. Świtała3
M. Rybak1
    13
    2
 
 
M. Rybak3
N. Piątkowska1
 
 
 
B. Świtała3
Z. Błaszczak2
    15
    3
 
 
P. Siemieniec0
Z. Błaszczak3
    10
 
 
 
Z. Błaszczak3
W. Derezińska0
    4
 
 
S. Aftka1
W. Derezińska3
 
 
 
B. Świtała3
W. Połczyńska2
    5
 
 
A. Orzech1
G. Siemieniec3
    11
 
 
 
G. Siemieniec0
A. Burczyńska3
    14
    6
 
 
A. Muslewska1
A. Burczyńska3
 
 
 
A. Burczyńska1
W. Połczyńska3
    7
 
 
K. Krupa2
A. Orzech 3
    12
 
 
 
A. Orzech 1
W. Połczyńska3
    8
 
 
W. Połczyńska3
M. Malicka1
 
 
 

                                         
          1      
      65   49
B. Świtała 
- 
    33
 
 
    97   89
PO. Basińksa0
A. Wypych 3
- 
O. Basińksa 
B. Świtała3
K. Cuper0
    81
      2
 
 
O. Basińksa2
K. Cuper3
      66   50   Przegrany na A  
 
 
TA. Wypych 1
A. Orzech 3
A. Wypych 3
H. Lipińska1
  34
B. Świtała3
W. Derezińska2
    3
 
 
G. Siemieniec 
- 
    Przegrany na Q
 
 
Awans
A. Orzech
 
O- 
H. Lipińska 
- 
- 
G. Siemieniec0
W. Derezińska3
 
Awans
B. Świtała
 
      4
 
- 
W. Derezińska 
 
      Przegrany na B  
     
 
        5    
      67   51
W. Wydrzyńska 
- 
    35
 
 
    98   90
NB. Juchno0
S. Kmieć3
- 
B. Juchno 
W. Wydrzyńska3
W. Świech0
    82
      6
 
 
W. Świech3
B. Juchno1
      68   52   Przegrany na C  
 
 
SN. Piątkowska3
A. Marcjanik1
S. Kmieć0
N. Piątkowska3
  36
W. Wydrzyńska1
M. Rybak3
    7
 
 
N. Wójciak2
M. Rybak3
    Przegrany na R
 
 
Awans
N. Piątkowska
 
MN. Wójciak1
N. Piątkowska3
N. Wójciak 
- 
M. Rybak3
M. Malicka1
 
Awans
M. Rybak
 
      8
 
- 
M. Malicka 
 
      Przegrany na D  
     
 
          9      
      69   53
M. Ruchomska 
- 
    37
 
 
    99   91
LR. Kistowska0
A. Burczyńska3
- 
R. Kistowska 
M. Ruchomska0
P. Siemieniec3
    83
      10
 
 
R. Kistowska0
P. Siemieniec3
      70   54   Przegrany na E  
 
 
RA. Burczyńska3
W. Wydrzyńska0
A. Burczyńska3
A. Selwaniuk0
  38
P. Siemieniec3
A. Marcjanik2
    11
 
 
A. Selwaniuk1
A. Marcjanik3
    Przegrany na S
 
 
Awans
A. Burczyńska
 
KA. Selwaniuk3
J. Chłodzińska1
A. Selwaniuk 
- 
A. Marcjanik3
M. Rytych 1
 
Awans
P. Siemieniec
 
      12
 
- 
M. Rytych  
 
      Przegrany na F  
     
 
        13    
      71   55
S. Aftka 
- 
    39
 
 
    100   92
J- 
M. Bereźnicka 
- 
- 
S. Aftka3
J. Szulczyk0
    84
      14
 
 
- 
J. Szulczyk 
      72   56   Przegrany na G  
 
 
QD. Pawełczyk2
W. Derezińska3
M. Bereźnicka2
D. Pawełczyk3
  40
S. Aftka3
A. Orzech 0
    15
 
 
M. Pawlak2
A. Orzech 3
    Przegrany na T
 
 
Awans
W. Derezińska
 
IM. Pawlak2
D. Pawełczyk3
M. Pawlak 
- 
A. Orzech 3
Z. Błaszczak2
 
Awans
S. Aftka
 
      16
 
- 
Z. Błaszczak 
 
      Przegrany na H  
     
 
          17      
      73   57
A. Orzech 
- 
    41
 
 
    101   93
HA. Sypka0
Z. Błaszczak3
- 
A. Sypka 
A. Orzech3
D. Pawełczyk2
    85
      18
 
 
D. Pawełczyk3
A. Sypka2
      74   58   Przegrany na I  
 
 
XZ. Błaszczak3
P. Musik2
Z. Błaszczak3
J. Szulczyk1
  42
A. Orzech3
J. Nowacka1
    19
 
 
M. Bereźnicka 
- 
    Przegrany na U
 
 
Awans
Z. Błaszczak
 
G- 
J. Szulczyk 
- 
- 
M. Bereźnicka2
J. Nowacka3
 
Awans
A. Orzech
 
      20
 
- 
J. Nowacka 
 
      Przegrany na J  
     
 
        21    
      75   59
A. Ryś 
- 
    43
 
 
    102   94
FM. Sputowska0
M. Rytych 3
- 
M. Sputowska 
A. Ryś3
J. Chłodzińska0
    86
      22
 
 
M. Sputowska0
J. Chłodzińska3
      76   60   Przegrany na K  
 
 
WA. Piąstka0
J. Kobacka3
M. Rytych 1
A. Piąstka3
  44
A. Ryś2
A. Muslewska3
    23
 
 
A. Piąstka1
A. Muslewska3
    Przegrany na V
 
 
Awans
J. Kobacka
 
EA. Piąstka3
M. Ruchomska0
A. Piąstka 
- 
A. Muslewska3
A. Burczyńska1
 
Awans
A. Muslewska
 
      24
 
- 
A. Burczyńska 
 
      Przegrany na L  
     
 
          25      
      77   61
K. Krupa 
- 
    45
 
 
    103   95
DM. Piera0
M. Malicka3
- 
M. Piera 
K. Krupa3
N. Piątkowska2
    87
      26
 
 
N. Piątkowska3
M. Piera1
      78   62   Przegrany na M  
 
 
VM. Malicka3
A. Ryś0
M. Malicka3
M. Kurzawa0
  46
K. Krupa3
J. Kobacka2
    27
 
 
S. Kmieć3
M. Kurzawa2
    Przegrany na W
 
 
Awans
M. Malicka
 
CM. Kurzawa3
W. Świech0
M. Kurzawa 
- 
S. Kmieć2
J. Kobacka3
 
Awans
K. Krupa
 
      28
 
- 
J. Kobacka 
 
      Przegrany na N  
     
 
        29    
      79   63
P. Musik 
- 
    47
 
 
    104   96
B- 
G. Siemieniec 
- 
- 
P. Musik3
H. Lipińska0
    88
      30
 
 
- 
H. Lipińska 
      80   64   Przegrany na O  
 
 
UG. Siemieniec3
J. Nowacka0
G. Siemieniec3
J. Mirowska1
  48
P. Musik0
W. Połczyńska3
    31
 
 
A. Wypych 3
J. Mirowska0
    Przegrany na X
 
 
Awans
G. Siemieniec
 
AJ. Mirowska3
K. Cuper1
J. Mirowska 
- 
A. Wypych 0
W. Połczyńska3
 
Awans
W. Połczyńska
 
      32
 
- 
W. Połczyńska 
 
      Przegrany na P  
     
 

Powrót
© 2017 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System